• Informacje na temat:

  przetłuszczające się włosy u nasady

Artykuły na temat: przetłuszczające się włosy u nasady
 • Włosy przetłuszczające się

  Jak pielęgnować przetłuszczające się włosy, żeby nie sprawiały problemów.

 • Za przetłuszczanie się włosów odpowiedzialna jest nadmierna produkcja sebum przez skórę głowy. Jeśli masz tłustą lub mieszaną cerę, to normalne, że i skóra głowy mocniej się przetłuszcza. Czasem przyczyną jest nieodpowiednia, uboga w witaminy dieta. Wtedy wystarczy zmienić sposób odżywiania i zażywać suplementy.

 • Włosy: Prawda i mity

  Czy naprawdę farbowanie i używanie suszarki osłabia ich kondycję, a podcinanie i szczotkowanie im służy? Czy włosy trzeba myć dwa razy? Rozprawiamy się z popularnymi mitami o ich pielęgnacji.

 • Wyglądające na zaniedbane, przetłuszczające się włosy, nie muszą psuć Twojego dobrego wyglądu.

 • Czy naprawdę farbowanie i używanie suszarki osłabia ich kondycję pasm, a podcinanie i szczotkowanie im służy? Czy włosy trzeba myć dwa razy? Rozprawiamy się z popularny mi mitami o ich pielęgnacji.

 • Latem stwarzają problemy: puszą się, łamią, tracą blask. Jak pomóc sobie i im?

 • Jak zregenerować włosy: Domowe kosmetyki

  ...z małymi otworkami. Dodaj łyżkę koniaku oraz łyżkę oliwy z oliwek, wymieszaj. Serum wetrzyj w skórę głowy (jeśli masz przetłuszczające się włosy). Podczas wcierania preparatu wykonaj delikatny masaż(...)}}--> Kuracja olejem zdziała cuda! Włosy odwdzięczą ci się zdrowym wyglądem i pozwolą łatwo się układać, gdy przez tydzień zafundujesz im tzw. olejowanie. Na czym polega? Codziennie wieczorem, tuż...

 • Zdrowe i piękne włosy

  Zdrowe i piękne włosy są efektem właściwie dobranej pielęgnacji.

 • Latem groziło im przesuszenie. Ale także zimą włosy wystawione są na próbę. Dowiedz się, jak im pomóc.

 • Poznaj fryzjerskie triki!

  Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego zaraz po wyjściu z salonu fryzjerskiego twoje pasma prezentują się tak, jakbyś była gwiazdą, a następnego dnia jest już zupełnie inaczej? Jeśli tak - poznaj fryzjerskie sztuczki, które trzymają w ryzach nawet najbardziej niesforne włosy!

Dyskusje na temat: przetłuszczające się włosy u nasady
 • Jak tanio zmiejszyć przetłuszczanie się włosów ?

  i zakładam folię lub czepek. Zostawiam na 30 minut lub troszkę dłużej. Później myję dokładnie włosy szamponem, Efekt jest taki, że włosy przestały mi się tak bardzo przetłuszczać u nasady. Czy używałyście drożdży do włosów? Jakie macie jeszcze sposoby na przetłuszczające się włosy?

 • Re: Jak tanio zmiejszyć przetłuszczanie się włosów ?

  i zakładam folię lub czepek. Zostawiam na 30 minut lub troszkę dłużej. Później myję dokładnie włosy szamponem, Efekt jest taki, że włosy przestały mi się tak bardzo przetłuszczać u nasady. Czy używałyście drożdży do włosów? Jakie macie jeszcze sposoby na przetłuszczające się włosy?

 • Re: L`Biotica Biovax Naturalne Oleje - intensywnie regenerująca maseczka

  . Pomimo, że mam włosy przetłuszczające się u nasady, to zabiegi te nie obciążyły ich, nie nasiliły pracy gruczołów łojowych. Maskę aplikowałam na około godzinę. Regenerujące zabiegi wzmocniłam czepkiem TERMOCAP, będącym częścią zestawu. Włosy już od pierwszego zabiegu są sprężyste, delikatne w dotyku, nie puszą się na końcach. Źródłem przyjemności, podczas stosowania, jest również piękny zapach

 • Re: Hipoalergiczne odżywki do włosów Biały Jeleń

  . Biały Jeleń po raz kolejny spisał się na medal. Dzięki niemu moje suche, rozdwojone końcówki zostały zregenerowane, a przetłuszczające się włosy u nasady odeszły w zapomnienie. Odżywka ma delikatny(...)Odkąd pamiętam zawsze szukałam do swoich włosów odżywki, która nie będzie zagrażała mojej wrażliwej skórze głowy i jednocześnie odpowiednio zatroszczy się o moje włosy. Zupełnie przypadkiem, w jednej