• Informacje na temat:

  przebarwienia słoneczne naturalne usuwanie

Artykuły na temat: przebarwienia słoneczne naturalne usuwanie
 • Przebarwienia są najczęściej skutkiem łączenia opalania się z lekami lub kosmetykami. Na szczęście można je nieco wybielić.

 • Przebarwienia posłoneczne bez szans

  Po wspaniałych wakacjach zostają nam tylko cudowne wspomnienia i przykre pamiątki. A to właśnie te pamiątki, przebarwienia są dowodem naszej letniej beztroski. A my mamy w głowie wtedy tylko jedno: usuwanie przebarwień.

 • Jak usunąć przebarwienia?

  Promieniowanie słoneczne, zaburzenia hormonalne, stosowanie leków światłouczulających, a nawet kosmetyki zawierające alkohol - mogą być przyczyną pojawiania się na naszej skórze przebarwień.

 • Proste sposoby na przebarwienia

  .... Obfitują one w kwasy organiczne i enzymy (złuszczają naskórek i wraz z nim nadmiar melaniny, czyli przebarwienia) oraz witaminę C (rozjaśnia skórę). Warto też skorzystać z wybielającej siły niektórych(...), np. z natki pietruszki. Pięć łyżek posiekanej natki zalewamy połową szklanki wrzątku. Po ostudzeniu dodajemy cztery łyżeczki jogurtu naturalnego i mieszamy. Papkę nakładamy na twarz na 20 minut...

 • diego dalla palma professional Whitelight

  Whitelight działa w podwójny sposób - kontroluje proces tworzenia melaniny odpowiedzialnej za zmiany pigmentacyjne, rozjaśniając plamy i przebarwienia, a jednocześnie przywraca skórze jasność poprzez wzmocnienie jej naturalnej zdolności do odbijania światła.

 • Jak bezpiecznie się opalać: Skóra bez plamek

  Gdy słońce mocniej przygrzewa, na twarzy, dekolcie i dłoniach mogą pojawić się przebarwienia. Są sposoby, by przed tym się bronić i cieszyć się gładką, złocistą skórą.

 • Zioła mogą być groźne!

  Często myślimy, że rośliny lekarz rodzinny lecznicze, skoro są naturalne, mogą nam tylko pomóc. To jednak mit. Nawet te popularne czasem szkodzą!

 • Jesień – najlepszy czas na zabiegi w gabinecie!

  ...rozpoczęcie serii zabiegów depilacji laserowej, ponieważ bezpośrednio po zabiegu należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne. - Skuteczne usuwanie owłosienia ma miejsce kiedy włos znajduje się w tzw(...) przebarwień.  - Przebarwienia to zdecydowanie najczęstsza wakacyjna pamiątka u kobiet - przyznaje dr Aleksandra Jagielska z Kliniki Sthetic. - Najpopularniejszym oferowanym przez nas zabiegiem...

 • Cudowne właściwości witaminy C w kosmetykach

  .... Delikatnie złuszcza naskórek, rozjaśnia go i usuwa przebarwienia. Ma wpływ na produkcję wit. E, zwanej witaminą młodości. A zabezpieczając skórę przed promieniowaniem UV, wit. C chroni ją przez(...) zaczerwienienia cery. Z przebarwieniami. Zdaniem dermatologów, witamina C hamuje produkcję melaniny i rozjaśnia koloryt cery – dlatego jest niezwykle skuteczna w walce z przebarwieniami. Jak wybierać...

 • Odmładzanie twarzy i nawilżanie skóry - powakacyjne SOS

  Promieniowanie słoneczne - oprócz swych niekwestionowanych zalet - posiada również bardzo destrukcyjny wpływ na naszą skórę. To ono w dużej mierze odpowiada za procesy starzenia się skóry. Dlatego po letnim urlopie warto zafundować sobie odmładzanie twarzy i nawilżanie skóry.