• Informacje na temat:

  prostowanie włosów keratyną szkodliwe

Artykuły na temat: prostowanie włosów keratyną szkodliwe
 • Włosy łamliwe i kruche. Jak o nie dbać?

  Ciągłe zmiany temperatur, promieniowanie UV, suszenie, prostowanie, modelowanie, farbowanie – to tylko niektóre czynniki, które mogą sprawić, że słowy będą łamliwe i przesuszone. Dlatego tak ważna jest codzienna, kompleksowa pielęgnacja, która nie tylko zregeneruje uszkodzenia, ale także wzmocni włosy i skórę głowy.

 • Douglas Hair Protein Repair

  Oto nowa linia profesjonalnych produktów do codziennej, intensywnej pielęgnacji, zaprojektowana specjalnie dla włosów wymagających: mocno zniszczonych, przesuszonych, łamliwych.

 • Czego potrzebują twoje włosy?

  Aby włosy rosły gęste, grube i lśniące, musimy dostarczyć im niezbędnych składników odżywczych od wewnątrz, a więc - na talerzu. W codziennej diecie nie powinno zabraknąć przede wszystkim białka, witamin i trzech najważniejszych pierwiastków - żelaza, cynku i miedzi. Pielęgnacja włosów z zewnątrz, za pomocą szamponów, balsamów i odżywek, choć bardzo istotna, jest tylko uzupełni niem zdrowej diety.

 • Paznokcie: Co zrobić, aby się nie rozdwajały, sposób na świeżą skórę

  ...poprawiają koloryt cery. Czy sięgnąć po jedwab? Od lat farbuję włosy. Są więc suche. Czy jedwab im pomoże? Tak. To idealny preparat zarówno do pielęgnacji, jak i stylizacji włosów. Pomaga zachować pasmom odpowiedni stopień nawilżenia. Regeneruje je, przywraca im gładkość i miękkość. Sprawdza się podczas suszenia i prostowania włosów (chroni je przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury...

 • ...pomoże? Tak. To idealny preparat zarówno do pielęgnacji, jak i stylizacji włosów. Pomaga zachować pasmom odpowiedni stopień nawilżenia. Regeneruje je, przywraca im gładkość i miękkość. Sprawdza się podczas suszenia i prostowania włosów (chroni je przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury). Matowym pasmom nadaje delikatny połysk. Jedwab trzeba jednak oszczędnie stosować...