• Informacje na temat:

  preparaty do czyszczenia twarzy

Artykuły na temat: preparaty do czyszczenia twarzy
 • Demakijaż to zabieg pielęgnacyjny tak ważny jak codzienne smarowanie twarzy kremem. Tylko czysta skóra może swobodnie oddychać, jest dotleniona i promienieje zdrowiem.

 • Masaż twarzy, szyi, dekoltu

  Masaż twarzy, szyi, dekoltu powinno się wykonywać w każdym wieku, przy każdym czyszczeniu skóry (przy skórze tłustej - przed zabiegiem, przy suchej - po zabiegu).

 • Jak wybrać idealny podkład?

  Odpowiednio dobrany podkład do twarzy to podstawa makijażu. Wyrównuje koloryt skóry, ukrywa drobne niedoskonałości, nawilża i rozświetla. Czym się kierować, wybierając dla siebie ten najlepszy, i jak go nakładać, by wyglądać naturalnie?

 • Rytuał oczyszczania

  Demakijaż to zabieg pielęgnacyjny tak ważny jak codzienne smarowanie twarzy kremem. Tylko czysta skóra może swobodnie oddychać, jest dotleniona i promienieje zdrowiem.

 • Nikt tak nie dogodzi Twojej cerze jak zaufana kosmetyczka. Oprócz dłoni, które zdziałają cuda, ma ona teraz do dyspozycji preparaty i maszyny, które zmuszają skórę do odnowy i od ręki dają efekty. Tekst: Joanna Hryniewicka.

 • Maska, masaż, maszyna

  Nikt tak nie dogodzi twojej cerze jak zaufana kosmetyczka. Oprócz dłoni, które zdziałają cuda, ma ona teraz do dyspozycji preparaty i maszyny, które zmuszają skórę do odnowy i od ręki dają efekty.

 • Spróbuj być naturalna

  Jeśli szampon czy odżywka działają dobrze, nie przeszkadza mi, że w składzie mają parabeny albo oleje mineralne. Jednak kosmetolodzy coraz częściej zastępują je substancjami, które nie szkodzą ani nam, ani przyrodzie. Czy takie preparaty są równie skuteczne jak te, których używałam dotychczas? Zobaczymy. Przez dwa miesiące testowałam szampony i odżywki w stylu eko.

 • Od A do Z - pielęgnujemy niemowlę

  ...kremem lub oliwką. Podczas toalety twarzy szczególnie zadbaj o: 1. Oczka - do każdego użyj innego gazika nasączonego solą fizjologiczną; przemywaj je od zewnętrznego do wewnętrznego kącika(...) mogą spowodować podrażnienia. E JAK EMOLIENTY Są to preparaty, które służą do nawilżania i natłuszczania oraz wspomagają leczenie i pielęgnację podrażnionej skóry. Należą do nich maści, kremy...

 • Pielęgnujemy niemowlę

  ...kremem lub oliwką. Podczas toalety twarzy szczególnie zadbaj o: Oczka - do każdego użyj innego gazika nasączonego solą fizjologiczną; przemywaj je od zewnętrznego do wewnętrznego kącika. Nosek(...), w zetknięciu ze skórą mogą spowodować podrażnienia. E JAK EMOLIENTY Są to preparaty, które służą do nawilżania i natłuszczania oraz wspomagają leczenie i pielęgnację podrażnionej skóry. Należą do nich...

 • Obalamy mity na temat oczyszczania cery

  Twarzy nie należy myć wodą tylko mleczkiem. Potem koniecznie powinnaś ją natrzepać tonikiem. Wiele z nas uważa, że to najlepszy sposób dbania o czystość cery. Ale czy na pewno? Przekonaj się!