• Informacje na temat:

  preparat na modzele

Artykuły na temat: preparat na modzele
 • Gdy buty cisną

  ...). Wierzchołkiem wrasta w głąb skóry. Uciskając zakończenia nerwowe, wywołuje ból. Modzele to duże, płaskie zgrubienia, nieodgraniczone wyraźnie od zdrowej skóry. O żółtym lub żółtobrunatnym zabarwieniu(...) z aptecznych preparatów na odciski. Jeśli odciski są duże i bolesne, ich usunięcie warto powierzyć podologowi (specjaliście od stóp).

 • ...). Wierzchołkiem wrasta w głąb skóry. Uciskając zakończenia nerwowe, wywołuje ból. Modzele to duże, płaskie zgrubienia, nieodgraniczone wyraźnie od zdrowej skóry O żółtym lub żółtobrunatnym zabarwieniu(...) z aptecznych preparatów na odciski. Jeśli odciski są duże i bolesne, ich usunięcie warto powierzyć podologowi (specjaliście od stóp).

 • Niewielkie ich defekty szybko zlikwidujesz, bo mnóstwo preparatów, nie tylko naturalnych, możesz dostać bez recepty. Działają naprawdę skutecznie! Już teraz zadbaj o dobrą formę Twoich stóp.

 • Problemy ze stopami?

  ...stopy w wodzie z dodatkiem sody oczyszczonej (łyżka na 2 l wody). Jeśli masz nagniotki i modzele, przykładaj kilka razy dziennie wacik nasączony octem jabłkowym. Na wrastające paznokcie pomagają(...) stosuj antybakteryjny preparat  (maść z kwasem salicylowym, plaster na pęcherze). To ci pomoże Po łyżeczce mięty, szałwii i rumianku zalej wrzątkiem. Lekko przestudź i dodaj 5 kropelek olejku...

 • Na co chorują twoje stopy

  ...dotyczy też pań noszących buty na wysokich obcasach oraz osób otyłych. Modzele rosną i sprawiają coraz większy ból, powinnaś więc je leczyć. Zanim zastosujesz preparat o silnym działaniu, poradź się(...)Na krawędziach stóp robią mi się żółte zgrubienia. Wyglądają niegroźnie, ale bolą podczas chodzenia. Co to może być? Zgrubienia na twoich stopach to modzele - narośle utworzone ze zrogowaciałego...

 • EpilFeet

  ...zapobiega powstawaniu silnych zrogowaceń. Produkt jest bezpieczny i nieinwazyjny - usuwa martwy naskórek podczas pierwszego użycia, nie naruszając żywych komórek.  Preparat opiera się o kwas mlekowy, salicylowy, glikolowy i cytrynowy, glicerynę, mocznik, oraz witaminę E. Maska EpilFeet usuwa zrogowaciały naskórek, wygładza  szorstkość, eliminuje modzele i pękające pięty oraz poprawia zapach...

 • Odsłoń piękne stopy!

  ...podologiczny. Pozwala on na pozbycie się takich zrogowaceń skóry, jak odciski i modzele, których nie powinniśmy usuwać na własną rękę, ponieważ grozi to infekcją. Koszt 1,5-godzinnego, kompleksowego zabiegu(...) preparat przeciwpotny.

 • Odsłoń piękne stopy!

  ...odciski i modzele, których nie powinniśmy usuwać na własną rękę, ponieważ grozi to infekcją. Koszt 1,5-godzinnego, kompleksowego zabiegu to 120-170 zł. Brzydkie paznokcie Gdy grubieją i stają się(...) stóp. Myj je chłodną wodą z dodatkiem kory dębu lub szałwii. Każdorazowo po osuszeniu, wcieraj w stopy talk lub specjalny preparat przeciwpotny.

 • Odsłoń piękne stopy!

  ...podologiczny. Pozwala on na pozbycie się takich zrogowaceń skóry, jak odciski i modzele, których nie powinniśmy usuwać na własną rękę, ponieważ grozi to infekcją. Koszt 1,5-godzinnego, kompleksowego zabiegu(...) preparat przeciwpotny.

 • Jak pielęgnować stopy

  ...używane kremy do stóp pomogą Ci nawilżyć, natłuścić i zmiękczyć naskórek. A niektóre preparaty z kwasami dzięki intensywnemu złuszczaniu i odnawianiu potrafią przywrócić dobrą kondycję nawet(...), a w razie potrzeby skieruje Cię na dodatkowe badania. Pedikiur leczniczy Wykonuje się go, jeżeli skóra na piętach jest twarda i spękana, na stopach pojawiły się modzele (punktowe zgrubienia...