• Informacje na temat:

  powiększenie piersi żelem

Artykuły na temat: powiększenie piersi żelem
 • Fabryka piersi

  ...je, zamiast powidłami, żelem silikonowym przypominającym w dotyku naturalną tkankę piersi. "Pączki" zgodnie z zamówieniami mają różne rozmiary i "piecze" się je w specjalnych piekarnikach. Pięć godzin(...) osiemdziesięciu krajów na świecie. Słysząc "sztuczne piersi", większość ludzi wyświetla sobie automatycznie w głowie zazwyczaj pejoratywne cliché: gwiazdy filmu porno z absurdalnie wielkimi biustami...

 • Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o operacji piersi

  ...​Bóg obdarzył nas piersiami, żeby karmić dzieci, ale też, żeby nimi zachwycać, bo są piękne. Może to dziwne, jednak większość kobiet nie czuje się pewnie ze swoimi piersiami. Co więcej jesteśmy poddawane bezustannej, codziennej i powszechnej ocenie z tego powodu. Znam całą masę dziewczyn, które wcale nie są zadowolone z dużego biustu i chętnie zamieniłyby ten imponujący na nieco mniejszy. Podobno...

 • Zanim powiększysz piersi

  Dlaczego kobiety coraz częściej decydują się na powiększenie piersi? Co musisz wiedzieć przed operacją powiększenia biustu?

 • Ujędrnianie i powiększanie piersi

  Większość kobiet marzy o jędrnych i pełnych piersiach, jednak niewiele z nich może się tym atutem pochwalić. W takim wypadku pomocą mogą służyć najrozmaitsze kremy i balsamy, odpowiednio dobrane ćwiczenia, masaże, a nawet suplementy diety.

 • Ujędrnianie i powiększanie piersi

  Większość kobiet marzy o jędrnych i pełnych piersiach, jednak niewiele z nich może się tym atutem pochwalić. W takim wypadku pomocą mogą służyć najrozmaitsze kremy i balsamy, odpowiednio dobrane ćwiczenia, masaże, a nawet suplementy diety.

 • Na całym świecie najczęściej wykonywaną operacją upiększającą jest poprawa kształtu piersi, z reguły ich powiększenie. Zazwyczaj oznacza to operację, umieszczenie w piersiach odpowiednich implantów i blizny.

 • Płaski brzuch i piękne piersi

  ...ekspertowi Powiększenia piersi dokonuje się poprzez wszczepienie implantów piersiowych. Obecnie stosuje się implanty wypełnione solą fizjologiczną (solne) lub żelem silikonowym (silikonowe), mogą(...) rehabilitacyjny, wówczas uzyskany efekt stanowi dla niego powód do sporej satysfakcji. Operacja biustu Marzę o powiększeniu piersi. Tylko trochę się boję, że coś może się nie udać, albo że będą...

 • W przypadku zbyt dużych piersi konieczny jest tradycyjny zabieg z użyciem skalpela. To poważna, obarczona ryzykiem...

 • Niebezpieczne powiększanie

  Jedna na pięć kobiet, która decyduje się na zabieg powiększenia piersi ze względów kosmetycznych, będzie musiała pozbyć się implantów w ciągu 10 lat.

 • Marzę o powiększeniu piersi. Tylko trochę się boję, że coś może się nie udać, albo że będą widoczne blizny. Jak wygląda taka operacja? I jak z efektami? Czy są jakieś przeciwwskazania? W jakim wieku można poddać się takiej operacji?