• Informacje na temat:

  powiększanie ust nie boli

Artykuły na temat: powiększanie ust nie boli
 • Mały zabieg, wielki efekt

  Czy jest ktoś kto nie uważa, że pełne, jędrne usta pasują każdej kobiecie? Niestety nie dla wszystkich z nas natura była tak łaskawa jak dla Angeliny Jolie, ale jest na to prosty sposób! Kwas hialuronowy potrafi zdziałać cuda. Szybko, bezboleśnie i z doskonałym natychmiastowym efektem możesz mieć usta, o jakich zawsze marzyłaś. Ten mały zabieg może poprawić Twój wygląd znacznie bardziej niż sobie...

 • Z roku na rok wydajemy coraz więcej na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Najchętniej powiększamy sobie piersi i odsysamy tkankę tłuszczową. o to, Co powinniśmy wiedzieć, zanim zdecydujemy się na poprawianie urody, pytamy chirurga plastycznego, dr Elżbietę Radzikowską...

 • Takiego uśmiechu kobiety się wstydzą

  Za głównego winowajcę uśmiechu dziąsłowego kobiety bardzo często uważają zbyt wąskie usta. Przyczyn tego problemu jest jednak znacznie więcej. Dlaczego powstaje gummy smile i w jaki sposób można wyleczyć ten problem?

 • Uroda na miarę

  Z roku na rok wydajemy coraz więcej na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Najchętniej powiększamy sobie piersi i odsysamy tkankę tłuszczową. O to, co powinniśmy wiedzieć, zanim zdecydujemy się na poprawianie urody, pytamy chirurga plastycznego, dr Elżbietę Radzikowską.

 • To nie czarodziejska różdżka

  Pacjent jest wizytówką lekarza. Trzeba jednak pamiętać, że chirurgia plastyczna nie jest czarodziejską różdżką - mówi dr n. med. Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

 • Oddech to energia

  Liczne badania wykazały, że nieprawidłowe oddychanie jest powodem wielu problemów zdrowotnych, jak ból głowy, trudności z koncentracją, koszmary, ataki paniki, a nawet bóle mięśni.

 • Oddech to energia

  Nieprawidłowe oddychanie jest powodem wielu problemów zdrowotnych, jak ból głowy, trudności z koncentracją, koszmary, ataki paniki, a nawet bóle mięśni. Tlen jest dla człowieka niezbędny do życia.

 • Na pomoc wątrobie

  Systematycznie zatruwamy ją jedzeniem, alkoholem, lekami. A ona przez wiele lat znosi to w milczeniu. Nie boli, bo nie jest unerwiona...

 • Modne oleje zamiast suplementów

  Kupisz je i w markecie, i… w aptece. Nie bez powodu! Dobre oleje są niczym lekarstwo i kosmetyk w jednym. Przekonaj się, na które z nich warto wydać pieniądze.

 • Olga Frycz: Świadectwo dojrzałości

  ...​Dorastanie bez ojca, w domu pełnym dzieci, gdzie nie zawsze wystarczało na wypełnienie lodówki. Jednak dzięki mamie "zawsze było w niej coś do podgrzania". Jaki to bagaż na przyszłość? Olga Frycz mówi, że jest odpowiedzialna i pozbawiona zachłanności: wakacje nad Bałtykiem, ciuchy z lumpeksu. Co się liczy? Rodzina! Wkrótce się powiększy i to Olgę cieszy. Młodość jest fajna, ale dojrzałość...