• Informacje na temat:

  popek anna

Artykuły na temat: popek anna
 • Anna Popek zapomniała spodni?

  Anna Popek od lat jest związana z Telewizją Polską. Jak się okazuje, niestraszne są jej zmiany członków zarządu i dyrektorów programowych.

 • Anna Popek bez makijażu

  ..."Pięćdziesiątka" za pasem, a Anna Popek wciąż wygląda olśniewająco! I choć na co dzień widujemy ją głównie w pełnym makijażu, ostatnio zaskoczyła swoich fanów naturalną wersją samej siebie.

 • Anna Popek rozbierze się dla "Playboya"?

  Anna Popek od wielu lat jest związana z Telewizją Polską. Prowadziła programy śniadaniowe, od niedawna natomiast pracuje w TVP Info.

 • Anna Popek zamieściła w sieci dziwne zdjęcie

  Anna Popek jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Dosłownie zasypuje swoich fanów zdjęciami, które zawsze łączy jedno – jest ich główną bohaterką.

 • Anna Popek: Z uśmiechem przez życie

  Program "Dzień dobry, Polsko!", podobnie jak poradnik "Po prostu zdrowie", które prowadzi Anna Popek (26 czerwca skończy 49 lat), latem mają przerwę w emisji, więc dziennikarka może sobie pozwolić na(...). Pozostaną choćby jednorazowe występy, jak niedawny "Test o Wyspiańskim", bo Anna Popek to największa gwiazda TVP. Kocha pracę - z wzajemnością Ścieżka jej kariery rozpoczęła się w Katowicach...

 • Anna Popek - uczennica na piątkę

  W czasach podstawówki i liceum Anna Popek była przykładną uczennicą. Brała udział w olimpiadach przedmiotowych, należała do grona przyjaciół muzeum, nie szokowała też swoim wyglądem.

 • Anna Popek kupiła mieszkanie i właśnie je urządza

  Anna Popek kupiła mieszkanie dla siebie i dwóch córek. Dziennikarka przyznaje, że wzięła na jego zakup kredyt. Mieszkanie jest na etapie urządzania. Anna Popek zdradza, że będzie ono bardzo kobiece, a każda z pań znajdzie tam swoje miejsce, które sama zaprojektuje.

 • Anna Popek: Namówiła mamę na post warzywno-owocowy

  Tym bardziej, że w ostatnim roku panią Teresę dotknęły problemy zdrowotne, boryka się m.in. z podwyższonym cholesterolem, cierpi na cukrzycę. Anna Popek (47) postanowiła więc zadbać o mamę i zabrała ją na dwutygodniowe wczasy zdrowotne w ośrodku w Gołubiu na Kaszubach. I choć koszt takiego turnusu nie jest mały, bo za dwie osoby w pokoju standardowym trzeba zapłacić około 4 tysięcy złotych...

 • Anna Popek: Nie mogła pozostać obojętna na biedę

  Ostatnio odwiedziła wielodzietną rodzinę państwa Cendrowskich w Białołęce, a ich sytuację opisała na swoim bogu na stronie blogstar.pl. Pani Anna, jako mama dwóch córek, jest pełna podziwu dla(...) to alergicy i na stałe przyjmują dość kosztowną immunoterapię" - napisała na blogu pani Anna. Okazało się, że dług rodziny w aptece przekroczył już 10 tys. zł. Dlatego gwiazda zdecydowała się ruszyć...

 • Anna Popek: Nie trzeba bardzo cierpieć dla figury

  Zdrowie jedzenie, pływanie i spacery - to sekret urody Anny Popek. Znana prezenterka przyznaje, że nie lubi wielogodzinnych ćwiczeń na siłowni i nad zajęcia w fitness klubie przedkłada długie spacery.

Zdjęcia na temat: popek anna
 • Anna Popek
Wideo na temat: popek anna
 • Nastrojowa Anna Popek

  Dziennikarka, Anna Popek wzięła udział w sesji do charytatywnego kalendarza. Anna pozowała w kreacji zaprojektowanej przez Piotra Krajewskiego. Zdjęcia odbyły się w pięknych pałacowych wnętrzach.

 • Święty spokój i zupa grzybowa

  Anna Popek o szczerych rozmowach przy ucieraniu maku, swoich popisowych smakołykach i upragnionym świętym spokoju.

 • Anna Popek o uchodźcach

  Anna Popek w rozmowie z Robertem Patoletą wyznała, jaki ma stosunek do uchodźców. Ponadto powiedziała, że nie miałaby nic przeciwko temu, aby rodzina uchodźców mieszkała w sąsiedztwie. Dziennikarka uważa, że w sprawie imigrantów należy działać szybko i przemyślanie, ale bez zbędnych emocji. (Źródło: WideoPortal/x-news)

Dyskusje na temat: popek anna