• Informacje na temat:

  pomadki tester jak sprawdzić kolor

Artykuły na temat: pomadki tester jak sprawdzić kolor
 • Po wakacyjnych szaleństwach czas na jesienne wyrafinowanie. Ciemne szminki to baza najmodniejszego makijażu. Jak znaleźć swój odcień?

 • Akcent na usta

  Po wakacyjnych szaleństwach czas na jesienne wyrafinowanie. Ciemne szminki to baza najmodniejszego makijażu. Jak znaleźć swój odcień?

 • Usta usta

  Powinna pasować do stroju i nastroju, koloru włosów, kształtu ust, karnacji, pory dnia i roku… Poszukiwana idealna szminka. Poszukiwany najbardziej twarzowy odcień. Trzy czytelniczki TS wybiorą swoje typy spośród trzydziestu kolorów pomadek. Pomogą im w tym profesjonalne makijażystki. Kto będzie lepszym doradcą: intuicja czy eksperci?

 • ...pieniędzy w błoto, a zakupy będą prawdziwą przyjemnością. Jak testować kosmetyki do makijażu ● To prawda, że w testerach kolorówki kryją się bakterie, ale wystarczy zachować kilka podstawowych zasad(...) (w Douglas) videoblogi z fachowymi poradami, jak wybrać kosmetyki dla siebie. A niektóre marki, np. Maybelline prezentują filmy krok po kroku makijaż z radami, jakie kolory są dla ciebie. Pytaj...

 • Za dużo! Skąd to wiemy? Przeprowadziłyśmy sondę wśród czytelniczek TS. Większość z Was ma kilka kremów do twarzy, kilkanaście kosmetyków do ciała i do makijażu. A w tym przypadku dużo nie oznacza dobrze. Bo używając wielu kosmetyków naraz, zamiast pozbyć się zmarszczek, łatwiej podrażnić skórę. Ilu i jakich kosmetyków potrzebujemy, żeby dbać o urodę skutecznie i z przyjemnością? Radzą eksperci.

 • Ile masz kosmetyków?

  Za dużo! Skąd to wiemy? Przeprowadziłyśmy sondę wśród czytelniczek TS. Większość z was ma kilka kremów do twarzy, kilkanaście kosmetyków do ciała i do makijażu. A w tym przypadku dużo nie oznacza dobrze. Bo używając wielu kosmetyków naraz, zamiast pozbyć się zmarszczek, łatwiej podrażnić skórę. Ilu i jakich kosmetyków potrzebujemy, żeby dbać o urodę skutecznie i z przyjemnością? Radzą eksperci.