• Informacje na temat:

  płyny micelarne jak działają

Artykuły na temat: płyny micelarne jak działają
 • Micelarne oczyszczanie

  .... Dzięki lekkiej, nietłustej konsystencji i formule pozbawionej alkoholu, płyn idealnie odświeża skórę, działa tonizująco i łagodząco. Płyny micelarne nie tylko oczyszczają, ale spełniają również funkcję pielęgnacyjną. Ułatwiają transport do skóry składników aktywnych. Zawarte w kosmetyku micele to malutkie "kuleczki", które działają jak magnesiki przyciągające brud. Zbudowane są one z cząstek...

 • Jak dbać o twarz po 35. roku życia?

  Procesu starzenia się skóry nie można zatrzymać. Jednak dzięki odpowiedniej pielęgnacji i specjalistycznym kosmetykom można go spowolnić. Podpowiadamy, jak chronić i pielęgnować cerę po 35 r.ż. tak, aby zachować młody wygląd na dłużej.

 • Jaka cera, takie oczyszczanie

  ...dyspozycji mamy m.in. wody termalne, żele, płyny micelarne i olejki do demakijażu. Jeśli mimo to nasza skóra coraz częściej jest podrażniona, to znak, że potrzebuje dokładniejszych zabiegów. Dlatego hitem(...) micelarne), wzbogacone substancjami kojącymi podrażnienia, takimi jak pantenol i alantoina. Jeśli mamy skłonność do rozszerzonych naczynek, najlepsze będą preparaty np. z wyciągiem z żurawiny i witaminą...

 • Jak zmienia się skóra w ciągu dnia

  ...oznaki trudno zauważyć, jednak jeśli jest ich wiele, efekty są widoczne. Dzienne starzenie się skóry to taki sam proces jak ten zachodzący w dłuższej perspektywie czasu. Jak dobrze wstać skoro świt(...) najwięcej składników odżywczych, nie traci "energii" na  ochronę przed zanieczyszczeniami, reakcję na stres i czynniki zewnętrzne, dlatego kosmetyki na noc działają regenerująco i kojąco na skórę. Oznaki...

 • Na mrozie policzki się rumienią, to naturalne. Ale jeśli po wejściu do ciepłego pomieszczenia zaczerwienienie utrzymuje się przez godzinę lub dwie, to znak, że potrzebujesz kosmetyków do pielęgnacji cery naczynkowej. Każdy ma inną specjalizację. Najlepiej działają w zespole.

 • Być jak Superwomen

  ...płyny micelarne, które działają również jak tonik i z powodzeniem go zastępują.   Wrzuć na luz   I przestań być taką perfekcjonistką. Pamiętaj, że mężczyźni z reguły nie kochają nas za pedanterię, lecz(...)Bo, jak mówi Magdalena Środa, naszym życiem rządzi stereotyp: W polskich podręcznikach dziewczynki zawsze występują w rolach głupiutkich, posłusznych istot dbających o własną urodę i prace domowe...

 • Podstawy pielęgnacji skóry przesuszonej

  Sucha skóra jest zaczerwieniona, cienka, bardzo wrażliwa i szorstka w dotyku. Wymaga szczególnej ochrony zarówno latem, jak i zimą. Czego potrzebuje? Kremów natłuszczających, filtrów UV, witaminy E, olejków i odpowiedniej pielęgnacji.

 • Skóra dobrze uzbrojona

  ...​Smog to nie smok z bajki, to realne zagrożenie dla skóry. Przez niego sucha staje się bardziej sucha, tłusta bardziej tłusta. A starzenie przyspiesza. Na szczęście powstają już kosmetyki chroniące przed smogiem. I ułatwiające zmywanie pyłów z twarzy. Podpowiadamy, jak i czego używać, gdy niebezpieczeństwo wzrasta.

 • Demakijaż to zabieg pielęgnacyjny tak ważny jak codzienne smarowanie twarzy kremem. Tylko czysta skóra może swobodnie oddychać, jest dotleniona i promienieje zdrowiem.

 • Rytuał oczyszczania

  Demakijaż to zabieg pielęgnacyjny tak ważny jak codzienne smarowanie twarzy kremem. Tylko czysta skóra może swobodnie oddychać, jest dotleniona i promienieje zdrowiem.