• Informacje na temat:

  pielęgnacja skóry przed latem

Artykuły na temat: pielęgnacja skóry przed latem
 • Pielęgnacja skóry latem – olśniewaj!

  ...- poleca Ewelina Rogacka, kosmetolog z Kliniki La Perla. Jeśli chcesz iść o krok dalej wybierz Juvéderm VOLITE, czyli rewitalizację skóry o przedłużonym działaniu. Z mezoterapią ma wspólną technikę(...) lidokainę, więc odczucia bólowe są znacząco zminimalizowane. Osoby bardziej wrażliwe mogą poddać się zabiegowi po uprzednim znieczuleniu skóry specjalna maścią - tłumaczy dr Aleksandra Jagielska z Kliniki...

 • Tajniki zimowej pielęgnacji skóry

  Zimą skóra narażona jest na podrażnienia, a jej bariera ochronna często ulega uszkodzeniom. Kluczem do uzyskania zdrowej i promiennej cery na przekór niesprzyjającej aurze jest właściwa pielęgnacja bazująca na delikatnym oczyszczaniu i silnym nawilżeniu.

 • Podstawy pielęgnacji skóry przesuszonej

  Sucha skóra jest zaczerwieniona, cienka, bardzo wrażliwa i szorstka w dotyku. Wymaga szczególnej ochrony zarówno latem, jak i zimą. Czego potrzebuje? Kremów natłuszczających, filtrów UV, witaminy E, olejków i odpowiedniej pielęgnacji.

 • Pielęgnacja skóry problemowej zimą

  Wraz z każdym płatkiem śniegu, strach przed zimą narasta. Skóra problemowa nienawidzi mrozu i suchego powietrza z kaloryferów! Jak wykorzystać ten okres, by nie tylko ustrzec ją przed negatywnymi skutkami niskich temperatur, ale wręcz przywrócić jej zdrowy wygląd?

 • ​Troskliwa pielęgnacja skóry dziecka o każdej porze roku

  Potrzeby pielęgnacyjne skóry zmieniają się w różnych porach roku. Dotyczy to zwłaszcza skóry małego dziecka, która jest z natury bardziej delikatna i bezbronna od skóry dorosłego człowieka.

 • ...zimę i smaruj się nim przed wyjściem grubą warstwą. Szukaj w nim mocznika, gliceryny, wazeliny. Zadbaj o to, by zawierał także filtry UV. Zimowe słońce bywa bardziej niebezpieczne niż latem(...) będzie sprzyjał odmrożeniom i podrażnieniom skóry. Po powrocie z pracy w mroźny dzień usuń makijaż i nałóż na twarz intensywnie nawilżającą maskę. Pielęgnacja nocna nabiera zimą szczególnego znaczenia...

 • Pielęgnacja skóry - 6 skutecznych porad na zimę!

  Zimą skóra może tracić nawilżenie nawet dwa razy szybciej niż latem. Jest to spowodowane przez mróz, wiatr, brak słońca oraz suche powietrze w pomieszczeniach. Co zrobić, by nawet w tak niesprzyjających warunkach odpowiednio zadbać o cerę? Przedstawiamy 6 skutecznych porad na zimę, dzięki którym twoja skóra będzie zdrowa i właściwie nawodniona.

 • Cieszysz się latem, ale Twoja skóra nie sprawia wrażenia równie zadowolonej. Niestety, słońce często nasila wszystkie jej problemy. Jak sobie z tym poradzić?

 • SOS dla skóry po słońcu Regeneracja jest wskazana, nawet gdy rozsądnie korzystasz ze słońca. A jeśli przesadzisz z opalaniem, szczególnie zadbaj o skórę. Latem, gdy niemal non stop jesteś(...) ochrona przed szkodliwym wpływem słońca. Jednak nawet gdy szybko i ładnie się opalasz, pamiętaj, że zbyt długa ekspozycja sprzyja powstawaniu zmarszczek, przebarwień i chorobom skóry. Przy...

 • Pielęgnacja dużego biustu

  Piersi w rozmiarze XL są bardzo ponętne, ale... niestety często szybciej wiotczeją, pojawiają się na nich rozstępy, latem skóra narażona jest na otarcia i odparzenia. O ich kondycję zadbasz, stosując proste zabiegi.

Dyskusje na temat: pielęgnacja skóry przed latem
 • Re: Pielęgnacja skóry latem – olśniewaj!

  Przed latem zdecydowałam się na zabieg Dermapen, który polecała mi znajoma. Widziałam, że u niej dał bardzo dobre efekty więc sama postanowiłam spróbować. Udałam się do Arte Clinic i jestem bardzo zadowolona. Cera jest zregenerowana, zauważyłam wyrównanie kolorytu skóry i niewielkie blizny jakie miałam zniknęły. Polecam - moim zdaniem warto.