• Informacje na temat:

  pielęgnacja farbowanych rudych włosów

Artykuły na temat: pielęgnacja farbowanych rudych włosów
 • Właściwa pielęgnacja farbowanych włosów

  ...włosy. Szarpiąc – łamiesz je. Wypróbuj: 1. Rossmann, chusteczka usunie ślady farby ze skóry, 15 zł; 2. L’biotica Biovax, regenerująca maska, ok. 2,50 zł; 3. Equilibra, szampon ochronny do włosów farbowanych, 17 zł; 4. Chantal, odżywka do włosów farbowanych, 7 zł; 5. Donegal, szczotka TT, 14 zł.

 • Jak dbać o farbowane włosy

  ...​Właściwa pielęgnacja po koloryzacji zapobiegnie wysuszeniu włosów i sprawi, że będą lśniące i miękkie, a kolor nie zblaknie zbyt szybko.

 • ​Blond włosy - farbowanie i pielęgnacja

  W przypadku naturalnej blond fryzury odpowiednia pielęgnacja jest niemal tak samo ważna, jak ta włosów farbowanych i rozjaśnianych. Jasne kosmyki są o wiele cieńsze niż te brązowe, czarne lub rude, dlatego stają się również podatniejsze na wszystkie uszkodzenia mechaniczne.

 • ...}}--> Srebro we włosach Siwe włosy są grubsze i mniej podatne na uszkodzenia niż ciemne. Są też sztywniejsze, a przez to trudne do układania. Aby miały ładny połysk, myj je szamponami do włosów farbowanych lub specjalnymi (niebieskimi) do siwizny. Preparaty nadają im popielaty kolor i likwidują żółty odcień. Jeśli chcesz je ufarbować w domu, unikaj odcieni rudych – będą zbyt intensywne lub...

 • Jak przygotować włosy farbowane do lata

  ...godzinę. Spłucz, umyj włosy szamponem lnianym. Olejowanie włosów Olej sezamowy (12 zł/250 ml) silnie odżywia i wzmacnia włosy, dzięki czemu będą odporne na promienie słońca. Rozsmaruj w dłoniach(...) ml soku z brzozy (4 zł/300 ml) Wymieszaj w butelce z atomizerem. Spryskuj włosy, gdy wiesz, że spędzisz kilka godzin na słońcu. Płukanki odświeżające kolor do różnych odcieni włosów Płucz włosy...

 • Subtelny rudy na jesień 2015

  .... 3. Pielęgnacja Stosuj wyłącznie kosmetyki do włosów farbowanych. Dzięki technologii jonowych wiązań przylegają do włosów, zatrzymując w ich wnętrzu pigmenty koloru. Używaj szamponów i masek w czerwonym kolorze(...)/8 zł. 2. Szampon do włosów w odcieniach czerwieni i rudości z wyciągiem z henny, Venita, 250 ml/7,50 zł.

 • ...szamponami i odżywkami przeznaczonymi do konkretnego koloru włosów: blond, rudych lub ciemnych. Nasza rada: Do wzmocnienia koloru włosów możesz stosować płukanki, np. z rumiankiem dla włosów blond, z korą(...) z nową porą roku masz chęć na zmianę koloru, zdecydowanie powstrzymaj się z tą decyzją. Taka koloryzacja wiąże się z mocną i szkodliwą ingerencją w strukturę włosów. ● Zanim przefarbujesz je na inny...

 • Włosy farbowane: Jak dbać o nie latem?

  Olejek do włosów powinien trafić do kosmetyczek wszystkich pań, która chcą latem zachować kolor włosów po farbowaniu. Kosmetolog Magdalena Krulikowska zachęca, aby w walizce nie zabrakło również preparatów do włosów z filtrem.

 • ...dobranej farbie oraz odpowiedniej pielęgnacji osiągniemy naturalny efekt, a pasma będą zdrowe i lśniące. Unikamy dużych zmian ◗Nie rozjaśniaj włosów bardziej niż o dwa tony. Mocna koloryzacja niszczy(...) na naturalne odcienie ( złoty blond, brąz), bo one latem wyglądają najlepiej. Pasma farbowane na rudo mogą szybciej zblednąć pod wpływem słońca i słonej wody. ◗Unikaj farbowania włosów na bardzo...

 • Szampon według koloru włosów

  Jeden z kluczy, według którego warto wybierać szampon i odżywkę? Kolor włosów. Dlaczego? Bo nowe kosmetyki nie tylko pielęgnują, ale też przedłużają efekt farbowania i podkreślają naturalny odcień włosów.