• Informacje na temat:

  peeling mechaniczny rodzaje

Artykuły na temat: peeling mechaniczny rodzaje
 • Peelingi: Jak wybrać najlepszy dla siebie?

  Jeśli do tej pory stroniłaś od tradycyjnej metody złuszczania martwego naskórka, najwyższy czas zweryfikować wszystkie nieprawdziwe informacje i włączyć ten rytuał do cotygodniowej pielęgnacji. Na przestrzeni lat wokół peelingów narosło wiele mitów, przez długi czas specjalistki wręcz odradzały ten sposób oczyszczania twarzy.

 • Peelingi Guinot

  Laboratoria Guinot stworzyły dwa rodzaje peelingu: peeling z granulkami (złuszczanie mechaniczne) dla cery normalnej i mieszanej i pelling biologiczny (złuszczanie biologiczne) dla cery wrażliwej.

 • Przewodnik po peelingach

  ...czemu przyspieszają ich usuwanie. W odróżnieniu od pilingów mechanicznych, które działają tylko na powierzchni, chemiczne przenikają w głąb skóry. Substancje złuszczające drażnią ją (zawsze jest to(...) z drobinkami orzecha, masłem shea, zieloną herbatą, olejem arganowym, L’Orient 39 zł 2. Mycie, złuszczanie i maskowanie: Peelingujący żel 3 w 1 do cery przetłuszczającej się Barwa 17 zł 3. Piling na oleju...

 • Rodzaje peelingów. Który najlepszy do pielęgnacji skóry?

  ...rozpuszczaniu warstwy naskórka. Pozwala to na jej usunięcie bez podrażniającego tarcia. Oba do stosowania raz w miesiącu. Wypróbuj peelingi: 1. Z mikrogranulkami Ziaja (12 zł); 2. Enzymatyczny Dermacos (19 zł); 3. Hipoalergiczny AA Eco (28 zł). Gruboziarnisty Kolana, pięty, łokcie to miejsca z grubą skórą. Można je potraktować gruboziarnistym (z większymi kulkami ścierającymi) peelingiem...

 • Skóra na twarzy oczyszczona peelingiem lepiej oddycha i wchłania kremy. Na dodatek odzyskuje blask i wygląda świeżo.

 • Który rodzaj peelingu: mechaniczny czy enzymatyczny będzie lepszy dla cery normalnej w moim wieku? Zofia Bieniek-Pytlak (58 l.), Starachowice.

 • Jesień to dobry czas na peelingi i zabiegi eksfoliacyjne. Złuszczanie wierzchniej warstwy naskórka mobilizuje skórę do produkcji nowych, zdrowszych komórek.

 • Odsłoń nową skórę

  Jesień to dobry czas na peelingi i zabiegi eksfoliacyjne. Złuszczanie wierzchniej warstwy naskórka mobilizuje skórę do produkcji nowych, zdrowszych komórek.

 • Technologia wieku

  Maseczki i peelingi w wygodnych saszetkach.

 • Eksfoliacja skóry: Lepiej złuszczać kwasem czy enzymami?

  .... Eksfoliacja pomaga bowiem wygładzić i odżywić skórę, przywracając jej promienny blask. Każdy rodzaj eksfoliacji - czy to za pomocą kwasów, enzymów czy też peelingów mechanicznych - poprawia kondycję skóry(...) środków myjących i enzymatycznych peelingów po żelowe maski. Ich stosowanie zapewni nam młodzieńczą i pełną blasku cerę, którą będziemy zachwycać przez całe lato. (PAP Life) autor: Iwona Oszmaniec...