• Informacje na temat:

  paznokcie akrylowe

Artykuły na temat: paznokcie akrylowe
 • Dlaczego akrylowe paznokcie zmieniły zabarwienie?

  Przed urlopem zrobiłam w salonie akrylowy jasny manikiur i pedikiur. Po kilku dniach paznokcie brzydko pożółkły. Czy wdała się jakaś choroba?

 • Przed urlopem zrobiłam w salonie akrylowy jasny manikiur i pedikiur. Po kilku dniach paznokcie brzydko pożółkły. Czy wdała się jakaś choroba? - martwi się Katarzyna, 39 lat, Krosno.

 • Paznokcie alarmują!

  ...wysusza płytkę paznokciową, powoduje jej łamliwość i rozdwajanie. Prace domowe staraj się wykonywać w rękawiczkach. Tipsów: Wszystkie sztuczne paznokcie (i akrylowe, i żelowe) uszkadzają płytkę(...) paznokcie zbladły, może to świadczyć o niedokrwistości lub niedoborach wapnia, białka czy cynku. Czasem jednak ich zbielenie sygnalizuje poważne choroby: niewydolność serca lub nerek, łuszczycę czy marskość...

 • Ziarnistość: 100-180 oznacza, że możesz piłować nim tipsy, paznokcie akrylowe lub żelowe oraz twarde paznokcie naturalne dłoni i stóp; 240 to pilnik drobnoziarnisty o delikatnej powierzchni – idealny do piłowania paznokci naturalnych; 400 to bardzo delikatna polerka do matowienia i wygładzania naturalnych płytek.

 • ​Wakacyjna pielęgnacja dłoni i paznokci od Eveline Cosmetics

  Najnowsza odżywka do paznokci KERATIN PRO marki Eveline Cosmetics wzmocni płytkę i odbuduje zniszczone paznokcie zapobiegając ich wysuszaniu. Stanowi świetną kurację regenerującą po manicure(...) i nawilżenie skóry dłoni, a ich cudowny zapach soczystej truskawki, słodkiego banana i miodu wprowadzi nas w energetyczne, letnie klimaty.  Wyjątkowy, innowacyjny płyn utwardzający paznokcie Nail...

 • Co wyleczy wrastający paznokieć?

  Wiem, że na wrastające paznokcie zakłada się klamerki, ale trzeba to często powtarzać. Czy jest łatwiejszy sposób, by pozbyć się problemu?

 • Wiem, że na wrastające paznokcie zakłada się klamerki, ale trzeba to często powtarzać. Czy jest łatwiejszy sposób, by pozbyć się problemu? Maria, 30 lat, Częstochowa...

 • Przy stylizacji akrylowej, jeśli paznokcie są zdrowe, twarde – nie ma potrzeby robienia przerwy. Możemy go nakładać co 3 tygodnie bez zdejmowania. Klientka powinna być poinformowana o używaniu podczas stylizacji preparatu natłuszczającego (np. oliwki). Jeśli jednak paznokcie są wysuszone, nie zaleca się częstego nakładania akrylu.

 • Obrazki na paznokciach

  ...któregokolwiek z tych zdobień na dłoniach umożliwia przekonanie się o tym jak znakomite efekty można uzyskać, pracując Flexbrushem. Naturalnie nie musicie się ograniczać. Farbki akrylowe można łączyć zarówno(...) zdobieniem, ewentualnie pozbyć się cyrkonii i innych wystających ozdób, uzupełnić paznokcie przezroczystym żelem czy akrylem przy odroście, nadbudować nieznacznie przesunięte krzywizny, nadać kształt...

 • Paznokcie jak malowane

  Paznokcie są naszą wizytówką. Zadbane dłonie dodają elegancji i czynią kobietę bardziej atrakcyjną. Niejeden mężczyzna właśnie na to zwraca uwagę.

Zdjęcia na temat: paznokcie akrylowe
Dyskusje na temat: paznokcie akrylowe