• Informacje na temat:

  operacje plastyczne nosa gwiazd

Artykuły na temat: operacje plastyczne nosa gwiazd
 • Dr Marek Szczyt: Operacje plastyczne przestają być tematem tabu

  ...? Wspomniał pan o zabiegach waginoplastyki, nie tak popularnych jak powiększanie piersi lub pośladków. Czy do klinki trafiają pacjentki, które decydują się na operacje plastyczne krocza? - Coraz(...) nas szybciej. Pacjentki zaczynają traktować wizytę u chirurga plastycznego jak wizytę u stomatologa - do niego chodzi się nie tylko po to, żeby leczyć zęby, ale także po to, żeby mieć ładny uśmiech...

 • ​Najmodniejsza operacja plastyczna!

  Zapomnijcie o powiększaniu piersi i liftingu twarzy. Teraz najmodniejsze operacje korygują kształt pośladków, czyniąc je bardziej wydatnymi, krąglejszymi lub po prostu gładszymi.

 • Gorzko pożałowały operacji plastycznych

  Czasami spełnienie marzeń może mieć gorzki smak. Sprawdź, które gwiazdy przekonały się, że duży biust nie koniecznie jest super, a chirurga plastycznego trzeba wybierać wyjątkowo starannie.

 • Botoks, kwas, operacje... Moda na bycie piękną i młodą

  Operacje plastyczne jeszcze nie tak dawno były synonimem luksusu, czymś, na co mogą sobie pozwolić gwiazdy czy celebrytki. Dziś różnego rodzaju zabiegom upiększającym poddają się zwykłe kobiety. Usuwamy zmarszczki, poprawiamy piersi, wybielamy zęby. Uroda jest... w cenie!

 • Zazdrościmy im urody i sławy. Dla wielu z nas gwiazdy są niedoścignionymi ideałami. Jednak i one, bywalczynie okładek kolorowych pism, mają kompleksy. Trudno w to uwierzyć? Sprawdź, czego znane kobiety nie lubią w swoim wyglądzie.

 • Kompleksy gwiazd

  Zazdrościmy im urody i sławy. Dla wielu z nas gwiazdy są niedoścignionymi ideałami. Jednak i one, bywalczynie okładek kolorowych pism, mają kompleksy. Trudno w to uwierzyć? Sprawdź, czego znane kobiety nie lubią w swoim wyglądzie.

 • Jak i dlaczego Polki poprawiają swoją urodę

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

 • Sławni czy przegrani? Kim są dzieci gwiazd?

  ...najlepsze chwile Tori ma definitywnie za sobą. Jeśli trafia na strony brukowców to tylko z jednego powodu - jej "pasja" to operacje plastyczne. Nawet o ojcu nie wypowiada się już z czułością. Powód(...) córeczkę, która dziś bezapelacyjnie jest gwiazdą. Jak wyglądały początki kariery małej Natalki? Widzowie "Tik- Taka", a raczej ich rodzice często zastanawiali się; co ma w sobie ta pyzata, zezowata...

 • Jak i dlaczego Polki poprawiają swoją urodę?

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

 • Cofnąć czas... skalpelem

  Lata płyną, a one (i oni...) zamiast się starzeć młodnieją. Choć w wywiadach gwiazdy wciąż mówią o cudownych dietach, jodze i zielonej herbacie, prawda jest zupełnie inna: ich zmarszczki i fałdy tłuszczu zniknęły dzięki... operacjom plastycznym!