• Informacje na temat:

  operacje plastyczne młodych gwiazd

Artykuły na temat: operacje plastyczne młodych gwiazd
 • Dr Marek Szczyt: Operacje plastyczne przestają być tematem tabu

  ...? Wspomniał pan o zabiegach waginoplastyki, nie tak popularnych jak powiększanie piersi lub pośladków. Czy do klinki trafiają pacjentki, które decydują się na operacje plastyczne krocza? - Coraz(...) nas szybciej. Pacjentki zaczynają traktować wizytę u chirurga plastycznego jak wizytę u stomatologa - do niego chodzi się nie tylko po to, żeby leczyć zęby, ale także po to, żeby mieć ładny uśmiech...

 • Gorzko pożałowały operacji plastycznych

  Czasami spełnienie marzeń może mieć gorzki smak. Sprawdź, które gwiazdy przekonały się, że duży biust nie koniecznie jest super, a chirurga plastycznego trzeba wybierać wyjątkowo starannie.

 • Dominika Ostałowska krytykuje inne gwiazdy!

  Gdy pewne osoby z branży zasugerowały aktorce by poddała się operacji plastycznej, ona się tylko zaśmiała. Teraz śmieje się z gwiazd, które poszły pod skalpel!

 • Botoks, kwas, operacje... Moda na bycie piękną i młodą

  Operacje plastyczne jeszcze nie tak dawno były synonimem luksusu, czymś, na co mogą sobie pozwolić gwiazdy czy celebrytki. Dziś różnego rodzaju zabiegom upiększającym poddają się zwykłe kobiety. Usuwamy zmarszczki, poprawiamy piersi, wybielamy zęby. Uroda jest... w cenie!

 • Wiecznie młoda Scarlett

  ...20-letnia Scarlett Johansson wyznała niedawno, że kiedy tylko zauważy u siebie pierwsze oznaki upływającego czasu, bez wahania podda się operacji plastycznej.

 • Sławni czy przegrani? Kim są dzieci gwiazd?

  Programy telewizyjne, które mają na celu wyłonienie talentów są jawnym dowodem, jak wiele młodych osób jest utalentowanych.

 • Ja jestem psychicznie nienormalnie młoda!

  Jej życie to barwna opowieść o wielkich namiętnościach. Laura Łącz zawsze rozpalała męskie serca i wyobraźnię. Była żoną gwiazdy polskiego filmu i teatru Krzysztofa Chamca (†71). Tworzyli związek(...) lat. Bez żadnej operacji plastycznej? - Poszłam niedawno do bardzo znanej pani doktor, chirurga plastycznego, po poradę. I ona powiedziała mi, że owszem, widzi taką potrzebę, ale nie teraz. I, gdy...

 • Ostrość musi być

  Niedawno usłyszała o niej cała Polska. Pani doktor przeprowadziła operację jednoczesnego przyszycia dwóch odciętych rąk. Ale to tylko jeden z jej sukcesów. Anna Chrapusta jest gwiazdą polskiej mikrochirurgii. Stworzyła w Krakowie nowoczesne centrum replantacji, chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń. Wymyśla nowe techniki, nie godzi się z określeniem "przypadek beznadziejny". Zrobiła karierę...

 • Winona Ryder nie chce wyolbrzymiać incydentu z kradzieżą

  W 2001 roku gwiazda serialu "Stranger Things" została skazana za usiłowanie kradzieży rzeczy o wartości 5500 dolarów.

 • Cofnąć czas... skalpelem

  Lata płyną, a one (i oni...) zamiast się starzeć młodnieją. Choć w wywiadach gwiazdy wciąż mówią o cudownych dietach, jodze i zielonej herbacie, prawda jest zupełnie inna: ich zmarszczki i fałdy tłuszczu zniknęły dzięki... operacjom plastycznym!

Wideo na temat: operacje plastyczne młodych gwiazd
 • Chloë Grace Moretz chciała sobie zrobić operację plastyczną w wieku… 16 lat

  Chloë Grace Moretz ma teraz miliony fanów na całym świecie. Gwiazda w wywiadzie dla „Elle” zdradziła jednak, że dawniej nie była tak pewna siebie. Okazało się, że aktorka chciała zrobić sobie operacje plastyczne w wieku… 16 lat. „Chciałam zrobić sobie piersi, usunąć drugi podbródek, zmniejszyć pupę” - powiedziała. Wyznała także, że życie w show-biznesie to ciągła walka o akceptację. Moretz chce