• Informacje na temat:

  operacje plastyczne j lo

Artykuły na temat: operacje plastyczne j lo
 • Do czego prowadzą operacje plastyczne? Zabawna reklama, która podbiła internet

  Operacje plastyczne są zyskują na popularności i taki scenariusz może zdarzać się co raz częściej. Wysiłek włożony w znalezienie idealnego partnera może nie przekładać się na piękne potomstwo... No właśnie... A może nie ma sensu szukać "drugiej połówki" o doskonałej urodzie? Marka Diesel wystartowała właśnie z kampanią #GoWithTheFlaw, która niesie ze sobą wspaniałe przesłanie. Nasze...

 • Przed nami ostatni odcinek 2. serii „Sekretów chirurgii”. Dr Szczyt jest dumny z tego, że pokazał widzom, jak powinny wyglądać profesjonalnie przeprowadzone operacje plastyczne.

 • Operacje plastyczne do poprawki. Jakie powikłania najczęściej występują?

  ...- Operacje korekcyjne zdarzają się przynajmniej raz na tydzień - zaznaczył Janusz Gresse-Łyko. Jakie powikłania najczęściej występują? Co powinni zrobić pacjenci, którzy nie są zadowoleni z efektu? Tę kwestię wyjaśniła w studiu programu adwokat Eliza Kuna. Lekarz medycyny estetycznej Waldemar Jankowiak powiedział, czy są przypadki, których nie da się uratować.

 • Katie Price: Pozwolę córce na operacje plastyczne

  Katie Price już pozwala swojej siedmioletniej córeczce doklejać sztuczne rzęsy i malować usta. W jednym z wywiadów niedawno zadeklarowała, że nie ma nic przeciwko temu, żeby jej dziecko poddało się operacji plastycznej.

 • Panuje bardzo powszechna opinia, że operacje plastyczne wykonywane są tylko po to, aby poprawić urodę. Dlatego wielu ludzi uważa, że to kaprys i fanaberia. Niesłusznie, ponieważ taki zabieg często(...) leków i ziół zaburzających krzepnięcie krwi (np. aspiryny, miłorzębu). Każda klinika ma własne wymagania dotyczące np. tego, co trzeba ze sobą zabrać na zabieg. Operacje plastyczne, takie jak korekta...

 • Spektakularne efekty operacji plastycznej

  Wijitpraphorn Punbu z Tajlanidii urodziła się z zapadniętą żuchwą. Przez lata była prześladowana z powodu wyglądu. Ale wrodzona wada przyczyniała jej także innych problemów. Dziewczyna miała nawet problemy z jedzeniem. Pewnego dnia jednak los się odmienił

 • Operacja plastyczna? To już wyszło z mody

  Jak donosi brytyjskie stowarzyszenie zrzeszające chirurgów plastycznych (The British Association of Aesthetic Plastic Surgeons) operacje plastyczne tracą na popularności. Największy spadek zainteresowania dotyczy zabiegów powiększania piersi i korekty nosa.

 • Więcej operacji plastycznych. Czy to wszystko przez selfie?

  Pełniejsze usta, mniejszy nos, wygładzone zmarszczki. Dlaczego kobiety poprawiają swoją urodę i jaki ma to związek z selfie? Badania pokazują, że ci, którzy często umieszczają swoje zdjęcia na portalach społecznościowych, częściej decydują się na operacje plastyczne. O tym, czy naprawdę tak jest, rozmawiali modelka Paulina Pszech i dermatolog Marcin Ambroziak. - Dermatologia estetyczna, chirurgia...

 • Dr Marek Szczyt: Operacje plastyczne przestają być tematem tabu

  ...? Wspomniał pan o zabiegach waginoplastyki, nie tak popularnych jak powiększanie piersi lub pośladków. Czy do klinki trafiają pacjentki, które decydują się na operacje plastyczne krocza? - Coraz(...) nas szybciej. Pacjentki zaczynają traktować wizytę u chirurga plastycznego jak wizytę u stomatologa - do niego chodzi się nie tylko po to, żeby leczyć zęby, ale także po to, żeby mieć ładny uśmiech...

 • Coraz bardziej wymyślne operacje plastyczne

  ...z Korei jest przynajmniej po jednej operacji plastycznej. Nie jest to jednak najwyższy odsetek. Zdecydowanym liderem w tej materii pozostają Stany Zjednoczone i Brazylia.

Zdjęcia na temat: operacje plastyczne j lo
Wideo na temat: operacje plastyczne j lo
 • Operacje plastyczne do poprawki

  - Operacje korekcyjne zdarzają się przynajmniej raz na tydzień - zaznaczył Janusz Gresse-Łyko. Jakie powikłania najczęściej występują? Co powinni zrobić pacjenci, którzy nie są zadowoleni z efektu? Tę kwestię wyjaśniła w studiu programu adwokat Eliza Kuna. Lekarz medycyny estetycznej Waldemar Jankowiak opowiedział, czy są przypadki, których nie da się uratować.

 • Gisele Bundchen ukrywa operacje plastyczne?

  Gisele Bundchen w wielu wywiadach zapewniała, że swój doskonały wygląd zawdzięcza jedynie diecie i ćwiczeniom. Czas wyjątkowo łaskawie obchodził się z modelką. Jednak paparazzi przyłapali gwiazdę wchodzącą do kliniki operacji plastycznych we Francji. (Agencja TVN/x-news)

 • Botoks i operacje plastyczne stały się nową używką

  W dzisiejszych czasach kult piękna stał się czymś powszechnym i coraz więcej osób poddaje się zabiegom medycyny estetycznej i operacjom plastycznym. Korzystają z tego coraz młodsze osoby. W "Dzień Dobry TVN" psycholog i socjolog Joanna Heidtman oraz chirurg plastyczny Janusz Greese Łyko rozmawiali o granicach, których nie warto przekraczać przy poprawianiu swojego wyglądu. Czy chęć zmiany wyglądu to trend ostatnich lat? (DDTVN/X-news)

Dyskusje na temat: operacje plastyczne j lo
 • Re: Operacje plastyczne – co sądzicie?

  Jak najbardziej jestem na tak. Sama poddałam się operacji plastycznej w tym roku, już nie ma śladu , wróciłam do formy bardzo szybko po liposukcji brzucha. Efekt super. Stąd podziękowania dla dr Grzesiak z Warszawy. Mojej cudotwórczyni

 • Re: 10 najbardziej ekstremalnych operacji plastycznych gwiazd

  Czyli operacje plastyczne robią z człowieka potwora!

 • Re: Operacje plastyczne tak czy nie?

  Na szczęście żyjemy w takich czasach, że nie musimy akceptować brutalnej części natury i uważam, że operacja plastyczna to nic złego. Ja już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korektą nosa, czy ktoś może był w jakiejś klinice w Szczecinie?

 • Re: Botoks i operacje plastyczne stały się nową używką

  Nie uważam, żeby operacje plastyczne były czymś złym. Jestem prawie rok po zabiegu powiększania piersi w klinice dr Olender i mam naprawdę piękne, naturalnie wyglądające piersi - dr Olender wykonała kawał dobrej roboty :) Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na tę operację :)

 • Re: Operacje plastyczne – co sądzicie?

  W sumie ja też. Choć sama nie odważyłabym się poddac takoej operacji. za bardzo sie boje. co innego jakies zabiegi typu botox, lifting, modelowanie sylwetki.. No to juz bardziej, sama na takie rzefczy chodze, najczescije do doktora Zawodnego. Poki co nie mam takich kopleksów które wymagałyby uzycia skalpela:)

 • Re: Operacje plastyczne – co sądzicie?

  A czy któraś z Was wykonywała kiedykolwiek plastykę powiek ? Moja znajoma myślała o zrobieniu tego zabiegu, gdyż wraz z wiekiem, jej skóra zwiotczała, a powieki zaczęły opadać, co niestety później może nawet przeszkadzać w prawidłowym widzeniu.

 • Re: 10 najbardziej ekstremalnych operacji plastycznych gwiazd

  Nikole pieknie i korzystnie!!! Brawo , po to sa operacje plastyczne, aby nas upiekszac, a nie oszpecac.

 • Re: Operacje plastyczne – co sądzicie?

  A czy któraś z Was wykonywała kiedykolwiek plastykę powiek ? Moja znajoma myślała o zrobieniu tego zabiegu, gdyż wraz z wiekiem, jej skóra zwiotczała, a powieki zaczęły opadać, co niestety później może nawet przeszkadzać w prawidłowym widzeniu. Polecam jej doktora Łątkowskiego z Polanicy Zdrój. Chyba jeden z lepszych chirurgów plastyków u nas w Polsce.

 • Re: Dr Marek Szczyt: Operacje plastyczne przestają być tematem tabu

  Chirurgia plastyczna jest teraz na coraz wyższym poziomie i tego typu zabiegi nie sa już czyms tak bardzo ekskluzywnym jak kiedyś. Sama nie należe do osób wyjątkowo zamożnych, a robiłam sobie korektę nosa w klinice doktora Chęcińskiego w Warszawie. Wg mnie jeśli ktoś ma widoczny defekt urody czy np. blizny, to warto poddać się operacji plastycznej.