• Informacje na temat:

  operacje plastyczne j lo

Artykuły na temat: operacje plastyczne j lo
 • Przed nami ostatni odcinek 2. serii „Sekretów chirurgii”. Dr Szczyt jest dumny z tego, że pokazał widzom, jak powinny wyglądać profesjonalnie przeprowadzone operacje plastyczne.

 • Operacje plastyczne do poprawki. Jakie powikłania najczęściej występują?

  ...- Operacje korekcyjne zdarzają się przynajmniej raz na tydzień - zaznaczył Janusz Gresse-Łyko. Jakie powikłania najczęściej występują? Co powinni zrobić pacjenci, którzy nie są zadowoleni z efektu? Tę kwestię wyjaśniła w studiu programu adwokat Eliza Kuna. Lekarz medycyny estetycznej Waldemar Jankowiak powiedział, czy są przypadki, których nie da się uratować.

 • Katie Price: Pozwolę córce na operacje plastyczne

  Katie Price już pozwala swojej siedmioletniej córeczce doklejać sztuczne rzęsy i malować usta. W jednym z wywiadów niedawno zadeklarowała, że nie ma nic przeciwko temu, żeby jej dziecko poddało się operacji plastycznej.

 • Panuje bardzo powszechna opinia, że operacje plastyczne wykonywane są tylko po to, aby poprawić urodę. Dlatego wielu ludzi uważa, że to kaprys i fanaberia. Niesłusznie, ponieważ taki zabieg często(...) leków i ziół zaburzających krzepnięcie krwi (np. aspiryny, miłorzębu). Każda klinika ma własne wymagania dotyczące np. tego, co trzeba ze sobą zabrać na zabieg. Operacje plastyczne, takie jak korekta...

 • Spektakularne efekty operacji plastycznej

  Wijitpraphorn Punbu z Tajlanidii urodziła się z zapadniętą żuchwą. Przez lata była prześladowana z powodu wyglądu. Ale wrodzona wada przyczyniała jej także innych problemów. Dziewczyna miała nawet problemy z jedzeniem. Pewnego dnia jednak los się odmienił

 • Operacja plastyczna? To już wyszło z mody

  Jak donosi brytyjskie stowarzyszenie zrzeszające chirurgów plastycznych (The British Association of Aesthetic Plastic Surgeons) operacje plastyczne tracą na popularności. Największy spadek zainteresowania dotyczy zabiegów powiększania piersi i korekty nosa.

 • Więcej operacji plastycznych. Czy to wszystko przez selfie?

  Pełniejsze usta, mniejszy nos, wygładzone zmarszczki. Dlaczego kobiety poprawiają swoją urodę i jaki ma to związek z selfie? Badania pokazują, że ci, którzy często umieszczają swoje zdjęcia na portalach społecznościowych, częściej decydują się na operacje plastyczne. O tym, czy naprawdę tak jest, rozmawiali modelka Paulina Pszech i dermatolog Marcin Ambroziak. - Dermatologia estetyczna, chirurgia...

 • Dr Marek Szczyt: Operacje plastyczne przestają być tematem tabu

  ...? Wspomniał pan o zabiegach waginoplastyki, nie tak popularnych jak powiększanie piersi lub pośladków. Czy do klinki trafiają pacjentki, które decydują się na operacje plastyczne krocza? - Coraz(...) nas szybciej. Pacjentki zaczynają traktować wizytę u chirurga plastycznego jak wizytę u stomatologa - do niego chodzi się nie tylko po to, żeby leczyć zęby, ale także po to, żeby mieć ładny uśmiech...

 • Coraz bardziej wymyślne operacje plastyczne

  ...z Korei jest przynajmniej po jednej operacji plastycznej. Nie jest to jednak najwyższy odsetek. Zdecydowanym liderem w tej materii pozostają Stany Zjednoczone i Brazylia.

 • ...30-latka – straszyła. – Weź ze mnie przykład i wybierz się do chirurga plastycznego. Marta przyznała jej rację – rzeczywiście już najwyższy czas zadbać o wygląd. Powinna zwłaszcza zoperować sobie...

Zdjęcia na temat: operacje plastyczne j lo
Wideo na temat: operacje plastyczne j lo
 • Operacje plastyczne do poprawki

  - Operacje korekcyjne zdarzają się przynajmniej raz na tydzień - zaznaczył Janusz Gresse-Łyko. Jakie powikłania najczęściej występują? Co powinni zrobić pacjenci, którzy nie są zadowoleni z efektu? Tę kwestię wyjaśniła w studiu programu adwokat Eliza Kuna. Lekarz medycyny estetycznej Waldemar Jankowiak opowiedział, czy są przypadki, których nie da się uratować.

 • Gisele Bundchen ukrywa operacje plastyczne?

  Gisele Bundchen w wielu wywiadach zapewniała, że swój doskonały wygląd zawdzięcza jedynie diecie i ćwiczeniom. Czas wyjątkowo łaskawie obchodził się z modelką. Jednak paparazzi przyłapali gwiazdę wchodzącą do kliniki operacji plastycznych we Francji. (Agencja TVN/x-news)

 • Botoks i operacje plastyczne stały się nową używką

  W dzisiejszych czasach kult piękna stał się czymś powszechnym i coraz więcej osób poddaje się zabiegom medycyny estetycznej i operacjom plastycznym. Korzystają z tego coraz młodsze osoby. W "Dzień Dobry TVN" psycholog i socjolog Joanna Heidtman oraz chirurg plastyczny Janusz Greese Łyko rozmawiali o granicach, których nie warto przekraczać przy poprawianiu swojego wyglądu. Czy chęć zmiany wyglądu to trend ostatnich lat? (DDTVN/X-news)

Dyskusje na temat: operacje plastyczne j lo
 • Re: Operacje plastyczne – co sądzicie?

  Znajoma miała niedawno operację plastyczną i w końcu udało się jej pozbyć kompleksów, które towarzyszyły jej od dzieciństwa. Odstając uszy przestały odstawiać. Wszystko wykonała tutaj: http://drolender.pl/kategoria-oferty/chirurgia-plastyczna/ . Dr Olender okazała się prawdziwą profesjonalistką, która w dodatku potrafi wysłuchać swoich pacjentów.

 • Re: 10 najbardziej ekstremalnych operacji plastycznych gwiazd

  Czyli operacje plastyczne robią z człowieka potwora!

 • Re: Operacje plastyczne – co sądzicie?

  Ta Pani ze zdjęć to przykład ekstremalny.Operacje plastyczne nie muszą z człowieka robić czegoś takiego. W niektórych przypadkach ciało może stać się przyczyną frustracji i tylko jego poprawa pomaga. A piersi po operacji mogą wyglądać ładnie, naturalnie, o zobaczcie same: http://clinicforyou.com/pl/oferta/chirurgia-plastyczna/powiekszanie-piersi/ . Tu zdjęcia pochodzą ze stron polskiej kliniki

 • Re: Botoks i operacje plastyczne stały się nową używką

  Nie uważam, żeby operacje plastyczne były czymś złym. Jestem prawie rok po zabiegu powiększania piersi w klinice dr Olender i mam naprawdę piękne, naturalnie wyglądające piersi - dr Olender wykonała kawał dobrej roboty :) Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na tę operację :)

 • Re: Operacje plastyczne – co sądzicie?

  tak jak piszą poprzednicy wszystko z umiarem, zawsze byłam zdania, ze operacja dopiero wtedy kiedy coś się dzieje/kiedy jest zagrożenie życia. To jest np dziwne ze musi być nie wiem usunięcie wyrostka to kobieta się boi, a chętnie za to idzie na operacje powiększania biustu :D może mam takie zadanie bo siebie akceptuje i nie widzę nic co bym chciała zmienić, może moje podejście zmieni się wraz

 • Re: 10 najbardziej ekstremalnych operacji plastycznych gwiazd

  Nikole pieknie i korzystnie!!! Brawo , po to sa operacje plastyczne, aby nas upiekszac, a nie oszpecac.

 • Re: Operacje plastyczne – co sądzicie?

  Jak najbardziej jestem na tak. Sama poddałam się operacji plastycznej w tym roku, już nie ma śladu , wróciłam do formy bardzo szybko po liposukcji brzucha. Efekt super. Stąd podziękowania dla dr Grzesiak z Warszawy. Mojej cudotwórczyni

 • Re: Dr Marek Szczyt: Operacje plastyczne przestają być tematem tabu

  Chirurgia plastyczna jest teraz na coraz wyższym poziomie i tego typu zabiegi nie sa już czyms tak bardzo ekskluzywnym jak kiedyś. Sama nie należe do osób wyjątkowo zamożnych, a robiłam sobie korektę nosa w klinice doktora Chęcińskiego w Warszawie. Wg mnie jeśli ktoś ma widoczny defekt urody czy np. blizny, to warto poddać się operacji plastycznej.

 • Re: Operacje plastyczne – co sądzicie?

  niestety ta narkoza nie zawsze jest bezpieczna. Ty chcesz w sumie dwie operacje, nie wiadomo czy można je wykonać "za jednym razem" jeśli nie to będziesz narażona na narkozę dwa razy. Najlepiej(...)/ możesz poradzić się innych kobiet, które już miały operacje.

 • Re: Operacje plastyczne do poprawki. Jakie powikłania najczęściej występują?

  To nie żadna próżnośc ukarana, bo często takiej operacji muszą się poddać ludzie oszpeceni w różnych wypadkach