• Informacje na temat:

  operacje plastyczne gwiazd zdjęcia

Artykuły na temat: operacje plastyczne gwiazd zdjęcia
 • Gwiazdy Hollywood zmęczone kultem piękna i młodości

  ...- Starzenie się nie jest łatwe. Ale odrobiłam swoją lekcję - powiedziała w wywiadzie dla NBC Courteney Cox, przyznając, że żałuje operacji plastycznych. To kolejna gwiazda, która mówi szczerze o panującej w Hollywood presji młodości.

 • Chcesz zachować młody wygląd – zrezygnuj z selfie!

  Moda na selfie opanowała świat, niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez "słitfoci" zamieszonej w mediach społecznościowych. Według badań Amerykańskiej Akademii Chirurgii Plastycznej dla ponad 30% pacjentów inspiracją do wykonania operacji jest właśnie chęć zrobienia idealnego zdjęcia. Nie jest to jednak jedyny z niepokojących sygnałów - niebieskie światło, które emitują smartfony, może być...

 • Ostrość musi być

  Niedawno usłyszała o niej cała Polska. Pani doktor przeprowadziła operację jednoczesnego przyszycia dwóch odciętych rąk. Ale to tylko jeden z jej sukcesów. Anna Chrapusta jest gwiazdą polskiej mikrochirurgii. Stworzyła w Krakowie nowoczesne centrum replantacji, chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń. Wymyśla nowe techniki, nie godzi się z określeniem "przypadek beznadziejny". Zrobiła karierę...

 • Gwiazda w SPA

  Anna Dereszowska - najbardziej obiecująca gwiazda młodego pokolenia opowiada nam o swoim pobycie w najlepszym polskim SPA oraz o tym, jak na co dzień dba o swoje ciało.

 • Jak i dlaczego Polki poprawiają swoją urodę

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

 • Zrobiły to czy nie?

  Gwiazdy Hollywood niechętnie przyznają się do operacji plastycznych.

 • Monica Bellucci kończy 50 lat

  ...50 lat kończy Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Jak i dlaczego Polki poprawiają swoją urodę?

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

 • Zjawiskowa Jennifer Lopez i jej sekret wiecznej młodości

  Od chwili debiutu w show-biznesie dwie dekady temu, jej nazwisko niezmiennie króluje w ścisłej czołówce gwiazd. Aktorka, mama bliźniąt, piosenkarka, bizneswoman, regularnie uznawana za najseksowniejszą kobietę świata - Jennifer Lopez z każdym rokiem zachwyca coraz bardziej.

 • Piękne ciało na zawsze?

  ...gwiazd i gwiazdeczek. Dziś bowiem interwencja chirurgiczna - powiększanie piersi, ust, odsysanie tłuszczu czy lifting to "normalne" dbanie o siebie. Wiele początkujących aktorek i piosenkarek w ten(...) zdolności aktorskie. Ile wytrzyma silikon? Kilka dni temu prasę bulwarową obiegło zdjęcie Tori Speeling ze zdeformowanym biustem. Gwiazda serial u "Beverly Hills 90210" podobno ma na koncie 7 operacji...

Wideo na temat: operacje plastyczne gwiazd zdjęcia
 • Anja Orthodox o operacji powiększenia piersi

  Znana rockmanka i gwiazda zespołu Closterkeller przyznała w rozmowie z Robertem Patoletą, że swojego Matiza nie zamieniłaby na żadne lepsze auto. Wokalistka opowiedziała o zdarzeniu, kiedy jechała(...) decyzji o operacji plastycznej. (Źródło; WideoPortal/x-news)