• Informacje na temat:

  operacje plastyczne gwiazd zdjęcia

Artykuły na temat: operacje plastyczne gwiazd zdjęcia
 • Sharon Stone na starych zdjęciach

  W marcu przyszłego roku aktorka skończy 60 lat. Chyba w dojrzałym wieku stała się nieco sentymentalna, bo ostatnio często chwali się w mediach społecznościowych swoimi zdjęciami sprzed wielu lat.

 • Gwiazdy Hollywood zmęczone kultem piękna i młodości

  ...- Starzenie się nie jest łatwe. Ale odrobiłam swoją lekcję - powiedziała w wywiadzie dla NBC Courteney Cox, przyznając, że żałuje operacji plastycznych. To kolejna gwiazda, która mówi szczerze o panującej w Hollywood presji młodości.

 • Chcesz zachować młody wygląd – zrezygnuj z selfie!

  Moda na selfie opanowała świat, niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez "słitfoci" zamieszonej w mediach społecznościowych. Według badań Amerykańskiej Akademii Chirurgii Plastycznej dla ponad 30% pacjentów inspiracją do wykonania operacji jest właśnie chęć zrobienia idealnego zdjęcia. Nie jest to jednak jedyny z niepokojących sygnałów - niebieskie światło, które emitują smartfony, może być...

 • Ostrość musi być

  Niedawno usłyszała o niej cała Polska. Pani doktor przeprowadziła operację jednoczesnego przyszycia dwóch odciętych rąk. Ale to tylko jeden z jej sukcesów. Anna Chrapusta jest gwiazdą polskiej mikrochirurgii. Stworzyła w Krakowie nowoczesne centrum replantacji, chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń. Wymyśla nowe techniki, nie godzi się z określeniem "przypadek beznadziejny". Zrobiła karierę...

 • Gwiazda w SPA

  Anna Dereszowska - najbardziej obiecująca gwiazda młodego pokolenia opowiada nam o swoim pobycie w najlepszym polskim SPA oraz o tym, jak na co dzień dba o swoje ciało.

 • Jak i dlaczego Polki poprawiają swoją urodę

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

 • Zrobiły to czy nie?

  Gwiazdy Hollywood niechętnie przyznają się do operacji plastycznych.

 • Monica Bellucci kończy 50 lat

  ...50 lat kończy Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Jak i dlaczego Polki poprawiają swoją urodę?

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

 • Dieta czy botoks

  Znany chirurg mówi, że ma dość hipokryzji gwiazd, które twierdzą, że nie poddały się zabiegom medycyny estetycznej. Kogo miał na myśli? Czy to słuszne oskarżenia?

Wideo na temat: operacje plastyczne gwiazd zdjęcia
 • Anja Orthodox o operacji powiększenia piersi

  Znana rockmanka i gwiazda zespołu Closterkeller przyznała w rozmowie z Robertem Patoletą, że swojego Matiza nie zamieniłaby na żadne lepsze auto. Wokalistka opowiedziała o zdarzeniu, kiedy jechała(...) decyzji o operacji plastycznej. (Źródło; WideoPortal/x-news)