• Informacje na temat:

  operacje plastyczne gwiazd zdjęcia

Artykuły na temat: operacje plastyczne gwiazd zdjęcia
 • Sharon Stone na starych zdjęciach

  W marcu przyszłego roku aktorka skończy 60 lat. Chyba w dojrzałym wieku stała się nieco sentymentalna, bo ostatnio często chwali się w mediach społecznościowych swoimi zdjęciami sprzed wielu lat.

 • Angelina Jolie na starym zdjęciu

  ...". Przeglądając jej zdjęcia sprzed lat trudno nam uwierzyć, że gwiazda kiedykolwiek "majstrowała" przy swojej twarzy operacjami plastycznymi. Zarówno jej usta, nos jak i oczy nie wyglądają - bez względu na(...) rozpad swojego małżeństwa z Bradem Pittem. Według niektórych, gwiazda cierpi na anoreksję, a jej jedynym pożywieniem od kilku lat są wyłącznie... kawa i papierosy. Ostatnio pojawiły się nawet...

 • Gwiazdy Hollywood zmęczone kultem piękna i młodości

  ...- Starzenie się nie jest łatwe. Ale odrobiłam swoją lekcję - powiedziała w wywiadzie dla NBC Courteney Cox, przyznając, że żałuje operacji plastycznych. To kolejna gwiazda, która mówi szczerze o panującej w Hollywood presji młodości.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Nie zawsze perfekcyjna

  Świetnie rozumie język mediów internetowych. Zdjęcia z siłowni wywołały dyskusję dotyczącą operacji plastycznych, jakie zdaniem fanów przeszła gwiazda. Afera z Kubą Wojewódzkim wciąż toczy się w mediach społecznościowych. Tymczasem celebrytka nie zwalnia i daje internautom kolejny powód do uszczypliwych komentarzy.

 • Chcesz zachować młody wygląd – zrezygnuj z selfie!

  Moda na selfie opanowała świat, niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez "słitfoci" zamieszonej w mediach społecznościowych. Według badań Amerykańskiej Akademii Chirurgii Plastycznej dla ponad 30% pacjentów inspiracją do wykonania operacji jest właśnie chęć zrobienia idealnego zdjęcia. Nie jest to jednak jedyny z niepokojących sygnałów - niebieskie światło, które emitują smartfony, może być...

 • Ostrość musi być

  Niedawno usłyszała o niej cała Polska. Pani doktor przeprowadziła operację jednoczesnego przyszycia dwóch odciętych rąk. Ale to tylko jeden z jej sukcesów. Anna Chrapusta jest gwiazdą polskiej mikrochirurgii. Stworzyła w Krakowie nowoczesne centrum replantacji, chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń. Wymyśla nowe techniki, nie godzi się z określeniem "przypadek beznadziejny". Zrobiła karierę...

 • Gwiazda w SPA

  Anna Dereszowska - najbardziej obiecująca gwiazda młodego pokolenia opowiada nam o swoim pobycie w najlepszym polskim SPA oraz o tym, jak na co dzień dba o swoje ciało.

 • Jak i dlaczego Polki poprawiają swoją urodę

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

 • Zrobiły to czy nie?

  Gwiazdy Hollywood niechętnie przyznają się do operacji plastycznych.

 • Monica Bellucci kończy 50 lat

  ...50 lat kończy Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

Wideo na temat: operacje plastyczne gwiazd zdjęcia
 • Anja Orthodox o operacji powiększenia piersi

  Znana rockmanka i gwiazda zespołu Closterkeller przyznała w rozmowie z Robertem Patoletą, że swojego Matiza nie zamieniłaby na żadne lepsze auto. Wokalistka opowiedziała o zdarzeniu, kiedy jechała(...) decyzji o operacji plastycznej. (Źródło; WideoPortal/x-news)