• Informacje na temat:

  olejek kokosowy do włosów płynny

Artykuły na temat: olejek kokosowy do włosów płynny
 • Kerastase: Tajemnicze olejki

  Włosy to jeden z najistotniejszych aspektów kobiecości. Kobiety pragną wyrafinowanych, zmysłowych technik pielęgnacji i unikalnego sensorycznego podejścia do włosów.

 • Nawilżają, odżywiają i odmładzają cerę. Poprawiają kondycję włosów i dbają o skórę ciała. Leczą i koją. Poznaj niezwykłą moc naturalnych olejów i olejków roślinnych.

 • Oleje - płynne złoto

  Nawilżają, odżywiają i odmładzają cerę. Poprawiają kondycję włosów i dbają o skórę ciała. Leczą i koją. Poznaj niezwykłą moc naturalnych olejów i olejków roślinnych.

 • Pielęgnacja skóry olejkami

  Wygładzają, oczyszczają, ujędrniają. Wybierz taki olejek, który najlepiej posłuży twojemu ciału, cerze, włosom. Czysty lub w kosmetykach.

 • Olej kokosowy zastąpi aż 20 kosmetyków

  Nazywany jest najzdrowszym olejem świata, ale też olejem piękności. Z powodzeniem może być używany do pielęgnacji skóry, paznokci i włosów, niezależnie od ich rodzaju i naszego wieku. Na dodatek pachnie... obłędnie!

 • Poznaj moc olejków

  ...masażu niż olejek. Jeśli wybierzesz kokosowy, Twoja skóra odmłodnieje! Nie tylko - jak po każdym masażu poprawi się jej ukrwienie, ale też wygładzi się. Wzmocnisz działanie olejku, stosując go na lekko(...) po 3-4 tygodniach. Wzmocnią słabe włosy Olejki, zwłaszcza w czystej postaci, są niezwykle przydatne w regeneracji włosów. Szczególnie cenny jest olejek arganowy, bogaty w nienasycone kwasy...

 • Olej kokosowy zastąpi aż 20 kosmetyków

  Nazywany jest najzdrowszym olejem świata, ale też olejem piękności. Z powodzeniem może być używany do pielęgnacji skóry, paznokci i włosów, niezależnie od ich rodzaju i naszego wieku. Na dodatek pachnie... obłędnie!

 • Huile Prodigieuse Riche - suchy olejek o wzbogaconej konsystencji

  ...przeciwutleniacza witaminy E. Olejek ze słodkich migdałów Źródło kwasów omega 9. Idealnie zmiękcza skórę, znany ze swojego działania w walce  z rozstępami i rozdwojonymi końcami włosów. Olej z kamelii(...) jakości oleje bogate w kwasy tłuszczowe, wykazujące powinowactwo do struktury skóry i włosów. Huile Prodigieuse Riche zawiera większe stężenie olejków roślinnych, szczególnie olejku Macadamia, który...

 • ...lepszego środka do masażu niż olejek. Jeśli wybierzesz kokosowy, Twoja skóra odmłodnieje! Nie tylko – jak po każdym masażu poprawi się jej ukrwienie, ale też wygładzi się. Wzmocnisz działanie olejku(...)}}--> Olejki, zwłaszcza w czystej postaci, są niezwykle przydatne w regeneracji włosów. Szczególnie cenny jest olejek arganowy, bogaty...

 • ...oliwek do ciała, po kremy, szampony i maski do włosów. Poznaj właściwości olejków i wypróbuj nasze przepisy. Olejek ze słodkich migdałów Olejek migdałowy jest bogaty w proteiny, sole mineralne i witaminy(...) rozstępy oraz blizny. Poprawia kondycję zniszczonych włosów. Wykorzystaj olejek arga nowy do zabiegu na biust. Po wieczornej kąpieli (bądź zahartowaniu piersi zimno-ciepłym prysznicem) przeprowadź...