• Informacje na temat:

  okulary przeciwsłoneczne gwiazd

Artykuły na temat: okulary przeciwsłoneczne gwiazd
 • Okulary - gwiazda letniej stylizacji

  Od oryginalnych oprawek np. w kształcie serca czy logotypu marki, poprzez te nawiązujące do lat 70., aż po sportowe modele przywodzące na myśl akcesorium windsurfera - okulary przeciwsłoneczne to w tym sezonie jeden z najważniejszych elementów letniej stylizacji.

 • Okulary jak biżuteria

  Z praktycznego plażowego akcesorium okulary przeciwsłoneczne przeistoczyły się w modny element codziennej garderoby. Projektanci nadali im w tym sezonie fantazyjny kształt, a także obficie udekorowali oprawki kryształkami i złotymi aplikacjami.

 • Modne falbanki - jak noszą je gwiazdy

  Edyta Górniak w pastelowym kombinezonie, Magdalena Antosiewicz w asymetrycznej pasiastej koszuli czy Margaret w cukierkowo różowej sukience nawiązującej do stylu retro - która z gwiazd najlepiej czuje falbankowy trend?

 • Dorota Michałowska: O miłości, podróżach i sekretach gwiazd

  Uwielbia podróżować, mimo że już kilka razy spotkały ją nie do końca przyjemne niespodzianki. Marzy o wielkiej karierze w show-businessie, choć jej oczkiem w głowie jest syn i kochający partner. Zdradziła nam sekret gwiazd na olśniewający wygląd. Jest zaskakująco tani!

 • Okulary - atrybut gwiazdy

  Zimą, kiedy słońce nieśmiało przebija się przez chmury i wiosną - a zatem niedługo - świetne dopełnienie stroju stanowią okulary przeciwsłoneczne. To nie tylko ochrona oczu przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Odpowiednio dobrany model, może podkreślić charakter twarzy i osobowość oraz dodać elegancji. Okulary to ulubiony dodatek gwiazd filmowych. W tym sezonie te najmodniejsze...

 • Styl ulicy na początek szkoły...

  Początek roku i nadchodząca jesień każą nam porzucić przejrzyste i zwiewne sukienki oraz okulary przeciwsłoneczne w zwariowanych kolorach i kształtach. Ale teraz też nie musi być nudno w ubiorach i modzie. Liczy się fantazja.

 • Miejski luz w wydaniu gwiazd

  Katie Holmes nie potrzebuje sukni od kreatorów, żeby wyglądać dobrze. Udowodniła to po raz kolejny, na uroczystości odsłonięcia gwiazdy Cameron Diaz.

 • Lagerfeld gwiazdą teledysku

  Słynny kreator mody, dyrektor artystyczny domu mody Chanel występuje w teledysku w roli Boga.

 • Okulary przeciwsłoneczne na ten sezon powinny być przede wszystkim duże, bardzo duże, jak u hollywoodzkich gwiazd.

 • Trzej wrogowie młodego spojrzenia

  Dlaczego gwiazdy zakładają wieczorem okulary przeciwsłoneczne? Nie zawsze jest to tylko ochrona przed natrętnymi flashami paparazzi. Ciemne okulary maskują także sińce, obrzęki, worki i zmarszczki pod oczami. Tak, celebrytki zmagają się z podobnymi problemami jak my.

Wideo na temat: okulary przeciwsłoneczne gwiazd
 • Co robić, by mieć ciało jak J.Lo?

  słońcu oraz żeby zawsze nosić okulary przeciwsłoneczne. (Cover Video/x-news)(...)Jennifer Lopez to idealny przykład na to, że z wiekiem można pięknieć. W ostatnim numerze magazynu „US Weekly” 46-letnia gwiazda postanowiła zdradzić sekret swojego wyglądu. "Nie piję kawy ani