• Informacje na temat:

  okulary przeciwsłoneczne czerwone

Artykuły na temat: okulary przeciwsłoneczne czerwone
 • Dobierz okulary przeciwsłoneczne

  ...jakim? Aby zwykłe okulary przeciwsłoneczne dały oczom pełną ochronę, powinny mieć filtr UV 400. Gdy uprawiasz sport, wybierz szkła z filtrem polaryzacyjnym. Neutralizują one oślepiające odblaski światła, np. od wody, piasku czy mokrego asfaltu, jednocześnie zwiększając kontrast. Jeśli na co dzień nosisz okulary, to przeciwsłoneczne wybierz z fotochromem - przyciemnianie i rozjaśnianie szkieł...

 • Okulary - gwiazda letniej stylizacji

  Od oryginalnych oprawek np. w kształcie serca czy logotypu marki, poprzez te nawiązujące do lat 70., aż po sportowe modele przywodzące na myśl akcesorium windsurfera - okulary przeciwsłoneczne to w tym sezonie jeden z najważniejszych elementów letniej stylizacji.

 • Styl ulicy na początek szkoły...

  Początek roku i nadchodząca jesień każą nam porzucić przejrzyste i zwiewne sukienki oraz okulary przeciwsłoneczne w zwariowanych kolorach i kształtach. Ale teraz też nie musi być nudno w ubiorach i modzie. Liczy się fantazja.

 • Profilaktyka przeciwsłoneczna dzieci

  ...musisz zastosować odpowiednią dawkę. 6. Chroń oczy dziecka . Powinno ono nosić okulary przeciwsłoneczne, najlepiej kupione u optyka (wyposażone w filtr). 7. Nakładaj kosmetyki z filtrami(...). Rodzice powinni pamiętać, aby stosować odpowiednie preparaty wyposażone w filtry przeciwsłoneczne. Preparaty te podzielić można na dwie duże grupy: zawierające związki chemiczne i fizyczne . Na skórę...

 • Audrey Hepburn - modowo inspiruje z ekranu do dziś

  Opaski do włosów, cekinowe sukienki czy futurystyczne okulary przeciwsłoneczne - to nie tylko najmodniejsze elementy wiosennej garderoby, ale także kostiumów, w których Audrey Hepburn zachwycała na ekranie pod koniec lat 60. Moda, jak widać, lubi zataczać koło.

 • W swetrze na czerwonym dywanie

  W relacjach z czerwonego dywanu komentowane są głównie stroje kobiece, zapomina się natomiast o mężczyznach, zakładając, że każdy przychodzi w garniturze. Jak się okazuje nie zawsze i nie wszyscy. Podczas gali Los Premios MTV Snoop Dogg pojawił się np. w swetrze.

 • Ochrona oczu przed słońcem

  Oczy nie lubią ostrego, jasnego światła słonecznego. Reagują często łzawieniem i mrużeniem powiek. Ochronę zapewnią im odpowiednio dobrane okulary przeciwsłoneczne.

 • Wokół oka

  ...przeciwsłonecznych. Okulary z dobrym filtrem (E-SPF) zabezpieczą oczy przed promieniowaniem UV, które (wpadając do nieosłoniętego odpowiednim filtrem oka) przyczyniają się do zwyrodnienia plamki żółtej. Świetlik...

 • Twarzą do słońca

  Okulary bez odpowiedniego filtra UV szkodzą bardziej niż ich brak.

 • Modne spojrzenie w stylu Jimmy Choo

  Jimmy Choo to kultowa marka luksusowych akcesoriów, dla których najlepszym wybiegiem są już nie tylko czerwone dywany Hollywood, ale także ulice najmodniejszych miast.