• Informacje na temat:

  okulary niebieskie szkła

Artykuły na temat: okulary niebieskie szkła
 • Test: Okulary Gepetto

  Przejechały ze mną Jawę, Bali i wybrzeże Bałtyku. Drewniane, ręcznie robione okulary Gepetto przetrwały w podróżnej torbie, na wulkanie, Openerze i w azjatyckich autokarach. To znaczy, że przetrwają wszystko.

 • Dobierz okulary przeciwsłoneczne

  ...kończące się na linii brwi albo wyżej. W rozmiarze XXL Wciąż modne są okulary bardzo duże, ze szkłami zakrywającymi niemal pół twarzy. Oprawki mają masywne i kolorowe. Możesz zdecydować się nawet na(...) jakim? Aby zwykłe okulary przeciwsłoneczne dały oczom pełną ochronę, powinny mieć filtr UV 400. Gdy uprawiasz sport, wybierz szkła z filtrem polaryzacyjnym. Neutralizują one oślepiające odblaski...

 • Na lato tylko okrągłe okulary przeciwsłoneczne

  Patrząc na to, co na wybiegach noszą znane modelki, można wyciągnąć jeden wniosek: tego lata okulary przeciwsłoneczne muszą być okrągłe. Mało tego, powinny być także zabawne.

 • Letni makijaż gdy nosisz okulary

  Poznaj sekrety doboru kolorowych kosmetyków na nadchodzący sezon. Oto rady dla pań noszących szkła minusowe i plusowe.

 • Letni makijaż gdy nosisz okulary

  Poznaj sekrety doboru kolorowych kosmetyków na nadchodzący sezon. Oto rady dla pań noszących szkła minusowe i plusowe.

 • Letni makijaż - gdy nosisz okulary

  Oto rady dla pań noszących szkła minusowe i plusowe. Dla krótkowidza: intensywne kolory Twoje okulary pomniejszają oczy, wybierz więc kosmetyki w ożywiających barwach. Używając trzech cieni(...) nie używać czarnej konturówki! Zamiast niej wybieraj: brązową, stalową, granatową, zieloną - zawsze dopasowaną do cieni na powiece. Dla dalekowidza: stonowane odcienie Dodatnie szkła powiększają...

 • Twarzowa oprawa

  Okulary to nie tylko modny dodatek podkreślający osobowość, ale przede wszystkim część naszego wizerunku. Zdobią, podkreślają urodę i odmładzają!

 • Gepetto wie, jak wywołać efekt "wow"

  Macie takie marki, które czegokolwiek nie wyprodukują, to wszystko wam się tam podoba? Tak mam z Gepetto - polską firmą produkującą drewniane akcesoria. Doskonale znają moją słabość do okularów i mam wrażenie, że bezlitośnie ją wykorzystują podsyłając mi do testu nowy model. Tym razem trafiły do mnie okulary bambusowe. Nietonące!

 • Punkt widzenia

  .... W kolekcji na lato inspirowanej widokami z podróży po Maroku  lansuje serię słonecznych okularów w grubych oprawkach w kolorach tęczy. Trzeba jakoś rozjaśnić ciemne szkła! Projektanci innych firm, np. kalifornijskiej Oakley, podeszli do problemu dosłownie i nie ograniczyli się do farbowania oprawek. Uznali, że ochronne szkła też mogą być barwne, na przykład lazurowe.  Trendowi uległ nawet znany...

 • Ochrona oczu przed słońcem

  Oczy nie lubią ostrego, jasnego światła słonecznego. Reagują często łzawieniem i mrużeniem powiek. Ochronę zapewnią im odpowiednio dobrane okulary przeciwsłoneczne.

Dyskusje na temat: okulary niebieskie szkła
 • Re: Okulary "lenonki" tylko na wyjątkową okazję?

  Modne to takie w których będziesz czuła/czuł się najlepiej i będą pasowały do twarzy.Ja tam noszę od lat te same bez zmian - Ray Ban Wayfarer 2140 szkła gradalne niebieskie :) Dałem za nie 519zł ale wygląda na to że wytrzymają jeszcze sporo.