• Informacje na temat:

  okulary na wysoki nos

Artykuły na temat: okulary na wysoki nos
 • Denim latem? Noś jak Meghan Markle

  Choć w upalne dni, nie jest to najwygodniejszy materiał, jeans króluje w garderobach większości kobiet - niezależnie od pory roku. Jak nosić go latem, by tym mocniej nie odczuć skutków wysokich temperatur? Wystarczy wziąć przykład z brytyjskiej księżnej.

 • Gdy nie lubisz okularów

  Masz kłopoty ze wzrokiem, ale nie chcesz nosić okularów? Na szczęście jest coraz więcej możliwości, by pozbyć się ich na stałe.

 • Prognozy pogody na nadchodzący długi weekend są optymistyczne – ma być ciepło i słonecznie. Nie zapominajmy jednak, że wysokie temperatury i długie przebywanie na słońcu mogą być niebezpieczne.

 • Pomoc dla wrażliwców

  Skóra skłonna do alergii, podrażnień i nadmiernego przesuszania ma wysokie wymagania. Na szczęście dzięki odpowiednim kosmetykom, da się im sprostać.

 • Skóra skłonna do alergii, podrażnień i nadmiernego przesuszania ma wysokie wymagania. Na szczęście dzięki odpowiednim kosmetykom, da się im sprostać.

 • Smog. Czy można się przed nim bronić?

  Od kilku lat w Polsce bardzo głośno mówi się o smogu, a więc zanieczyszczonym powietrzu o dużym stężeniu pyłów i toksycznych gazów. Media stale alarmują o jego wysokim poziomie w wielu miastach, wśród których nieustannie króluje Kraków i okolice. W samej Polsce w wyniku chorób powodowanych przez smog umiera rocznie prawie 45 tys. osób. W Europie szacuje się tę liczbę na ponad 400 tys., a na całym...

 • W saunie wczoraj byłam Takiej kooedukacyjnej z zachowaniem tzw wysokiej kultury saunowania. Kultura saunowania w naszym pięknym kraju polega na tym że...

 • Decyduje kształt twarzy

  Okulary pełnią dzisiaj rolę nie tylko użytkową, lecz również dekoracyjną i coraz częściej traktowane są jak biżuteria. Dlatego powinno mieć się nie jedną, lecz kilka par okularów, dobranych zarówno do typu urody, jak i do ubioru.

 • Przeziębienie czy alergia?

  ...z przełykaniem śliny, chrypka, pieczenie i łzawienie oczu. Zaraz potem zaczyna nas swędzieć nos, mamy wodnisty katar, kichamy. Po kilku dniach taki wodnisty wyciek z nosa zaczyna zmieniać się w coraz bardziej(...) minimalna poprawa, konieczna będzie wizyta u alergologa. Zleci nam testy diagnostyczne i odczulanie. Aby sprawdzić, jakie pyłki wywołują alergię, trzeba przeprowadzić testy skórne punktowe. Najpierw musimy...

 • Alergia - jak z nią żyć?

  .... Niebagatelne znaczenie mają skłonności rodzinne, ale winę za rozprzestrzenianie się alergii ponosi także rozwój cywilizacji. Sprzyja jej zanieczyszczone środowisko wielkich miast i korzystanie z takich dóbr(...) przyczynę kłopotów, wystarczy unikać tego, co nas uczula, np. zrezygnować z noszenia sztucznej biżuterii. Ale gdy objawy nadal się utrzymują, trzeba zasięgnąć porady lekarza. Leczenie Jeśli...