• Informacje na temat:

  okulary na duży nos

Artykuły na temat: okulary na duży nos
 • Okulary z klasą – jak wybrać idealne oprawki?

  Okulary mają wielu zwolenników zapewniających, że nie zrezygnują z nich nawet dla najnowocześniejszych soczewek kontaktowych. Uważają oni bowiem, że okulary dodają urody, a noszenie ich jest bardzo na czasie – zwłaszcza jeśli są dobrze dobrane.

 • Okulary - symbol czy prawdziwa oznaka inteligencji?

  Nie od dziś wiadomo, że noszenie okularów pozytywnie wpływa na nasz wizerunek, a my postrzegani jesteśmy wówczas jako ludzie bardziej inteligentni. Nauka idzie jednak o krok dalej - szkoccy badacze odkryli właśnie, że w owym stereotypie jest sporo prawdy...

 • Denim latem? Noś jak Meghan Markle

  Choć w upalne dni, nie jest to najwygodniejszy materiał, jeans króluje w garderobach większości kobiet - niezależnie od pory roku. Jak nosić go latem, by tym mocniej nie odczuć skutków wysokich temperatur? Wystarczy wziąć przykład z brytyjskiej księżnej.

 • Nosisz okulary? Podpowiemy ci, jak się malować

  Duże znaczenie ma to, czy jesteś daleko czy krótkowidzem. Jeśli nosisz plusy, pamiętaj, że powiększają oko, a nawet sprawiają, że jest zbyt wypukłe, dlatego powinnaś je nieco pomniejszyć makijażem. Te szkła działają jak lupa, więc maluj się szczególnie starannie, bo uwidocznią każde niedociągnięcie.

 • Okulary przeciwsłoneczne? Szanuj swoje oczy i kupuj rozważnie!

  Okulary przeciwsłoneczne są bardzo ważnym dodatkiem i dopełnieniem letnich stylizacji. Czy wiemy, czemu tak naprawdę mają służyć? Czy traktujemy je tylko jako element modnej stylizacji? Czy są nam naprawdę potrzebne?

 • Gdy nie lubisz okularów

  Masz kłopoty ze wzrokiem, ale nie chcesz nosić okularów? Na szczęście jest coraz więcej możliwości, by pozbyć się ich na stałe.

 • Kocie oko czy ultranowocześnie - co się nosi na nosie?

  Klasyczne okulary przeciwsłoneczne, jakie nosiła Audrey Hepburn, dodadzą nam szyku, nowoczesne okulary uczynią stylizację ciekawszą. O najnowszych trendach i modzie na powracającą klasykę opowiada Paweł Jastrzębski.

 • Jakie okulary, do jakiej twarzy?

  Okulary znajdują się na najważniejszej części twarzy - na nosie, dlatego tak ważne jest, by były właściwie dobrane. Stylistka Monika Jurczyk radzi, jakie okulary wybrać do swojego typu urody.

 • Okulary przeciwsłoneczne na ten sezon powinny być przede wszystkim duże, bardzo duże, jak u hollywoodzkich gwiazd.

 • Muchy na nosie

  ...epoki. Wielkie, ciemne okulary sięgające za brwi doskonale maskowały, oddając przy tym wrażenie tajemniczości i nieosiągalności. Okulary zaczęły nosić elity, hollywoodzkie gwiazdy filmu(...) się nieodzownym elementem stroju - zwłaszcza damskiego. Oprócz torebki, biżuterii i butów to właśnie okulary są wyznacznikiem stylu noszącej go osoby. Opracowanie: Marta Kaźmierczak Zobacz też...

Dyskusje na temat: okulary na duży nos
 • Re: A co z pozostałymi wadami?

  by zatuszować za duży nos radze nosić okulary, które odwrócą uwagę od nosa i mieć grzywkę oraz czubek nosa powinien być ciemniejszy np jak nakłada sie fluid to trochę ciemniejszy dać na jego szybek, a nos też można modelować za sprawą różu nakładając go na boki i przez środek :)