• Informacje na temat:

  okulary dla kwadratowej twarzy

Artykuły na temat: okulary dla kwadratowej twarzy
 • Okulary z klasą – jak wybrać idealne oprawki?

  Okulary mają wielu zwolenników zapewniających, że nie zrezygnują z nich nawet dla najnowocześniejszych soczewek kontaktowych. Uważają oni bowiem, że okulary dodają urody, a noszenie ich jest bardzo na czasie – zwłaszcza jeśli są dobrze dobrane.

 • Okulary przeciwsłoneczne: Obowiązkowy atrybut lata

  Stylowe okulary przeciwsłoneczne to absolutny must-have na lato, zarówno podczas urlopowych wyjazdów, jak i w drodze do pracy. Jakie modele będą najmodniejsze w tym sezonie? Czym kierować się podczas zakupu okularów? Jak dobrać je do kształtu twarzy i gdzie szukać modowych inspiracji?

 • Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne

  Poznaj najnowsze trendy i dobierz okulary odpowiednie dla twojego stylu i kształtu twarzy.

 • Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne

  Poznaj najnowsze trendy i dobierz okulary odpowiednie dla twojego stylu i kształtu twarzy.

 • Okulary przeciwsłoneczne

  Ich zadaniem jest ochrona oczu, ale nie bez znaczenia pozostaje także kształt i wielkość okularów przeciwsłonecznych. Nie wszystko, co modne musi pasować do twojej twarzy. Sprawdź, jakimi zasadami kierować się przy wyborze oprawek.

 • Decyduje kształt twarzy

  Okulary pełnią dzisiaj rolę nie tylko użytkową, lecz również dekoracyjną i coraz częściej traktowane są jak biżuteria. Dlatego powinno mieć się nie jedną, lecz kilka par okularów, dobranych zarówno do typu urody, jak i do ubioru.

 • Solidne i eleganckie – czym się kierować, wybierając oprawki okularowe?

  ...do twarzy kwadratowej - lekko zaokrąglone (np. "kocie oczy") lub okrągłe, możliwie z ciemniejszą górą i jaśniejszym dołem. W przypadku osoby o trójkątnym kształcie twarzy najlepiej sprawdzą się(...) lekkie i wytrzymałe. Najczęściej wykonuje się je z tworzywa o nazwie TR-90 (jest ono elastyczne, więc robi się z niego między innymi okulary przeznaczone dla dzieci i sportowców) lub acetatu (który ma...

 • Twarzowa oprawa

  Okulary to nie tylko modny dodatek podkreślający osobowość, ale przede wszystkim część naszego wizerunku. Zdobią, podkreślają urodę i odmładzają!

 • Dookoła oka

  ...twarzy kwadratowej najlepiej pasują brwi w kształcie wyraźnego łuku. Trójkątny kształt zniwelują zaokrąglone, a przy buzi okrągłej łuki brwiowe wyciągaj do góry. Brwi najlepiej depilować po kąpieli lub(...)Gdy masz 30 lat, wystarczy ci krem z ceramidami, kolagenem lub liposomami. Dla czterdziestolatki odpowiedniejszy będzie preparat z koenzymem Q10, witaminami A i E. Po 50. sięgaj po kremy...

 • Jakie brwi są teraz modne?

  Idealny. Łuk łagodnie zaokrąglony i taki sam na całej długości, doda subtelności kwadratowej twarzy. Opadający. Takie brwi optycznie rozszerzają blisko osadzone oczy, zwężają twarz i odwracają uwagę od opadających kącików. Prosty. Niemal pozioma kreska skróci zbyt pociągłą twarz. Jest też dobra dla kobiet noszących okulary (brwi nie powinny wychodzić poza oprawkę). Przesunięty. Gdy najwyższy punkt...