• Informacje na temat:

  okrągła twarz okulary

Artykuły na temat: okrągła twarz okulary
 • Wybieramy okulary

  Dodają wdzięku pod warunkiem, że są dobrze dopasowane do twarzy.

 • Okulary do czytania. Jakie wybrać?

  ...wyczyści je ultradźwiękami. Bądź jeszcze piękniejsza Oprawki powinny podkreślać atuty Twojej urody i maskować ewentualne niedoskonałości. Dobierz je do kształtu twarzy, gdy jest:  okrągła(...) zgniatanie. Wkładaj do niego okulary, gdy zabierasz je do pracy lub do sklepu. Wrzucone luzem do torby szybko porysujesz i zdeformujesz. Zaopatrz się też w specjalny łańcuszek, na którym zawiesisz je na szyi...

 • Jak dopasować okulary do kształtu twarzy?

  Lato w pełni! W wakacyjnej garderobie nie może zabraknąć kolorowych ubrań, kapeluszy oraz okularów przeciwsłonecznych. Mogę one całkowicie odmienić Twój wygląd! Odpowiednio dobrane, potrafią nie tylko zastąpić biżuterię, ale także wysmuklić twarz. Jak prawidłowo dopasować okulary do kształtu twarzy?

 • Okulary na lato – o czym powinniśmy wiedzieć?

  ...innych - jasnobrązowa czy śniada. Podobnie wygląda sprawa doboru oprawek do kształtu twarzy - podczas gdy twarz okrągła będzie znakomicie wyglądała w połączeniu z oprawkami kanciastymi czy(...) będzie w przypadku innych kształtów twarzy: trójkątnej (tu warto sięgnąć po okulary bezramkowe, o wyraźnie zaokrąglonych kształtach) czy okrągłej (z tym typem urody idą w parze właściwie wszystkie...

 • Okulary przeciwsłoneczne w harmonii z kształtem twarzy

  Kocie oczy, lenonki, a może ponadczasowe awiatory? Do wyboru mamy obecnie całe mnóstwo modnych fasonów okularów przeciwsłonecznych. Pozostaje jednak pytanie: jak dobrać je do kształtu twarzy, by stanowiły komplementujące urodę akcesorium?

 • Jakie okulary, do jakiej twarzy?

  Okulary znajdują się na najważniejszej części twarzy - na nosie, dlatego tak ważne jest, by były właściwie dobrane. Stylistka Monika Jurczyk radzi, jakie okulary wybrać do swojego typu urody.

 • Okulary przeciwsłoneczne: Obowiązkowy atrybut lata

  Stylowe okulary przeciwsłoneczne to absolutny must-have na lato, zarówno podczas urlopowych wyjazdów, jak i w drodze do pracy. Jakie modele będą najmodniejsze w tym sezonie? Czym kierować się podczas zakupu okularów? Jak dobrać je do kształtu twarzy i gdzie szukać modowych inspiracji?

 • Okulary przeciwsłoneczne

  Ich zadaniem jest ochrona oczu, ale nie bez znaczenia pozostaje także kształt i wielkość okularów przeciwsłonecznych. Nie wszystko, co modne musi pasować do twojej twarzy. Sprawdź, jakimi zasadami kierować się przy wyborze oprawek.

 • Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne

  Poznaj najnowsze trendy i dobierz okulary odpowiednie dla twojego stylu i kształtu twarzy.

 • Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne

  Poznaj najnowsze trendy i dobierz okulary odpowiednie dla twojego stylu i kształtu twarzy.