• Informacje na temat:

  odkryty brzuch czy wypada

Artykuły na temat: odkryty brzuch czy wypada
 • Siedem pytań, jak się ubrać do kościoła

  Nawet jeśli w kościele jesteśmy tylko turystami, obowiązuje nas odpowiedni strój. Czego nie wypada założyć do kościoła? Jak dużo możemy odsłonić latem? Czy szpilki to właściwie obuwie na mszę? Jaka etykieta obowiązuje wiernych w świątyni?

 • Taniec na całe zło

  Nie tylko moda, ale coś więcej. Styl życia, kod pokolenia. Tańczyć po prostu wypada. Ale taniec to nie tylko towarzyski rytuał. Dla niektórych to lek na zło. Jeśli myślicie, że boom na taniec się kończy, a wiedza Polek na temat fokstrota i samby ogranicza się do oglądania show z gwiazdami, zapytajcie znajome, kuzynki, sąsiadki, co robią wieczorami.

 • Z powrotem do łóżka

  Kochasz swojego partnera. Chcesz z nim być do końca życia. To prawda, że namiętność w waszym związku gdzieś się ulotniła, ale cóż, zawsze jest coś kosztem czegoś. Wierzysz w to? Już nie musisz. Seks może być tak samo wspaniały niezależnie od tego, czy jesteście ze sobą rok, pięć lat czy nawet ćwierć wieku.

 • Konrad Oprzędek: W ogłoszeniach nie ma fałszywego wstydu

  ...- "Literatura z ogłoszeń" tętni życiem i szkoda byłoby redukować ją do jednej z tych patetycznych opowieści, które zwłaszcza dzisiaj sączą nam się z różnych mediów. W ogłoszeniach można zobaczyć Polskę bez fałszywego wstydu i Polaków, gdy nie muszą być sobą. Bo "bycie sobą" to często odpowiadanie na oczekiwania, jakie mają wobec nas sąsiedzi, rodzina, znajomi. A wśród nich moraliści. Spełniamy te...

 • Salma Hayek: Ja wam dam babunię!

  Salma Hayek: - Jest pani z Polski? Muszę się poradzić: jakie jest u was najpopularniejsze przekleństwo? Nie wiem, czy wypada... Takie naprawdę mocne? - Tak, najgorsze z najgorszych. Chyba k...a. Tak jak po hiszpańsku zakręt. - Aha! Bo widzi pani, moja nauczycielka jogi jest Polką i jeden z ochroniarzy Polakiem. Chciałam wiedzieć, co przy nich krzyknąć, kiedy się zdenerwuję...

 • Marieta Żukowska: Żyję jak z nut

  Nigdy nie wiemy, co da nam siłę. Jej - gra na skrzypcach. Ćwiczyła bez końca: dwa takty i powtórka. I znów. Była najmłodsza w internacie. "Wiem, co to wytrwałość i samodzielność", mówi Marieta Żukowska. Z takim kapitałem łatwiej przebić się w świecie filmu, zbudować partnerski związek, być mądrą matką. Żyć... jak z nut.

 • Mam za mało czasu, przepraszam

  Nie chcę marnować już ani dnia - tłumaczy Ewa. - Lubię męża, ale to za mało, by być razem - wyjaśnia Maria. - W pojedynkę odzyskałam radość życia - mówi Krystyna. Stworzyły dom, odchowały dzieci, spędziły kilkadziesiąt lat w małżeństwie i... odeszły. Tak jak inne 50-latki, które nie godzą się na bylejakość. To wśród nich najszybciej przybywa w Polsce rozwodów. Bo w tym wieku chce się żyć z sensem.

 • Dlaczego wstydzimy się nagości?

  ...ciało, niektórych doprowadza w ekspresowym tempie do ozdrowienia. Oczywiście tylko z pozoru. Tak, aby uspokoić ewentualne czujność bliskich osób. Przykładowo, czy macie babcię, która ma boleści brzucha(...) względów czysto higienicznych. A prymitywne ludy, które żyły i do dzisiaj dnia zamieszkują naszą ziemię z dala od cywilizacji? Nie dbają o ukrywanie swojego ciała, a jedynie skupiają się na...

 • 10 rad, jak polubić swoje ciało

  Badania mówią, że 80 proc. Polek jest niezadowolonych ze swego ciała. Czyli osiem na dziesięć chciałoby w sobie coś poprawić: mieć dłuższe nogi, większe piersi i mniejszą pupę lub odwrotnie. Jesteś jedną z nich? Warto to zmienić.

 • Listy miłości

  Wkrótce po naszym ślubie zmieniłam pracę, zaczęłam prowadzić lektorat języka francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Męczyła mnie ta ciągła dyspozycyjność, nocne telefony i Twoja stała dezaprobata.