• Informacje na temat:

  odciski na stopie jak usunąć

Artykuły na temat: odciski na stopie jak usunąć
 • Nie mogę włożyć ładnych butów, bo mam na stopach odciski i odczuwam ból. Jak sobie poradzić domowymi sposobami? - chce wiedzieć Irena (33 l.) z Jasła.

 • Jak dbać o skórę i paznokcie stóp?

  Choć wiele z nas codziennie kremuje ręce i wciera w siebie różne balsamy, często zapominamy o tym, jak ważna jest pielęgnacja stóp. To one utrzymują całe nasze ciało i są narażone na dużą ilość uszkodzeń. Co powinnyśmy robić, by cieszyć się pięknymi, gładkimi stópkami?

 • Jak się pozbyć odcisków na stopach

  Próbowałam domowych sposobów, by usunąć twardą skórę na podeszwach stóp. Co mogę jeszcze zrobić, by problem nie powracał?

 • Plastry do stóp SheFoot

  Przezroczysty plaster hydrokoloidowy Plastry stworzone w nowoczesnej technologi hydrokoloidu - aktywnego żelu absorbującego wilgoć, działają jak "druga skóra". Materiał, z którego są wykonane(...) i skutecznie eliminuje ból związany z pęcherzem. Cena: 15,90 zł Plastry z amortyzującą tarczą ochronną i kwasem salicylowym - na odciski Plaster z piankową tarczą ochronną, nasączony kwasem...

 • Sześć sposobów na problemy ze stopami

  Jak znów stanąć na nogi bez bólu?

 • Ból po balu

  Zimą rzadko myślimy o stopach. Chyba że trzeba włożyć szpilki i pójść na bal. Przez halluksy, odciski i wrastające paznokcie może się to okazać niemożliwe. Warto odwiedzić gabinet podologa, by dowiedzieć się, jak dbać o stopy z problemami.

 • Jak pielęgnować stopy

  Miało być dobrze, bo obiecywałaś sobie, że w chłodne miesiące będziesz o nie dbać. Skończyło się jak zwykle, zapomniałaś. Dlatego teraz przesuszone stopy wymagają kuracji: kilkutygodniowej domowej lub błyskawicznej w gabinecie.

 • Żegnajcie modzele, odciski, obtarcia Modzele to dość duże, żółtawe narośle ze zrogowaciałego naskórka. Powstają z powodu nierównomiernego obciążenia stopy, np. przy nieprawidłowej postawie, u osób noszących buty na wysokich obcasach, z płaskostopiem czy otyłych. Twarde, bolesne nagniotki – to zazwyczaj efekt ciasnych butów. Wyleczysz te zmiany, stosując specjalne plastry...

 • Nowe sposoby na problemy ze stopami

  Dokuczliwe odciski, bolesne haluksy, ostrogi piętowe, wrastające paznokcie... Możemy je wyleczyć jeszcze przed nadejściem ciepłych dni. Zdrowe stopy będą pięknie się prezentowały w modnych sandałkach.

 • Jak czuć się swobodnie w stroju kąpielowym? Pięć przydatnych trików

  Mało która z nas może się pochwalić figurą modelki, choć przez większość roku udaje nam się ukryć niedoskonałości, dzięki odpowiednio dobranym ubraniom. Problem zaczyna się, gdy trzeba ubrać kostium kąpielowy i wyjść na plażę. Nawet jeśli wydaje nam się, że przekonałyśmy same siebie, że opinia innych nic dla nich nie znaczy, wiele z nas spędza sporą część urlopu myśląc o tym, jak się schować...