• Informacje na temat:

  odchudzanie balonem

Artykuły na temat: odchudzanie balonem
 • Kiedy diety nie działają

  Kopenhaska, plaż południowych, Montignaca, Dukana, grup krwi – najpopularniejsze diety potrafisz wymienić nawet wyrwana z głębokiego snu. Wypróbowałaś każdą, a waga i tak ani drgnęła albo co gorsza – zmagasz się teraz z efektem jo-jo? Jeśli masa ciała wymyka ci się spod kontroli, wybierz się do lekarza. Z nadprogramowymi kilogramami można skutecznie walczyć na przykład za pomocą balonu Orbera.

 • Postanowienie noworoczne: schudnę!

  Początek nowego roku to okazja do zmian. Wśród noworocznych postanowień, zrzucenie kilku kilogramów jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej niedotrzymywanych obietnic. Pragniesz schudnąć? Podejdź do sprawy rozsądnie i skorzystaj z pomocy specjalisty. Sprawdź, czy kwalifikujesz się do nieoperacyjnego leczenia otyłości balonem dożołądkowym. Wymarzone efekty osiągniesz już po sześciu...

 • Nasze wewnętrzne źródło młodości

  Chcesz schudnąć, ale brakuje ci motywacji do ćwiczeń? Miranda Esmonde-White, autorka książki „Cofnij zegar” przekonuje, że do aktywności fizycznej najlepiej zachęca… wiedza na temat pracy naszego ciała.

 • Coraz grubiej

  Nie ma uniwersalnej metody, która odchudziłaby wszystkich borykających się z otyłością. A świat staje się coraz grubszy!

 • W krainie porcelanowych motyli

  ..., ile waży przeciętna ośmioletnia dziewczynka. O takiej wadze marzą miliony kobiet na całym świecie - kobiet szczupłych, chudych, przy kości i tych otyłych. Paradoksem jest to, że odchudzanie miało być...

 • Latawce

  Popłoch! Z zakamarków pamięci zaczęły wypełzać uśpione wakacyjną bezczynnością zaległości. Z początku pojedynczo, żeby po chwili dopaść mnie ze zdwojoną energią.

 • Umiera. Nie przypominam sobie, aby w ostatnich dniach cokolwiek zjadła. Czekolada- jej ulubiona- nietknięta od świąt. Wygląda źle. Zawsze była szczupła. Teraz niknie. Kości policzkowe zaznaczone jak dwie pręgi, dołeczki- sine kratery. Nigdy nie miała tak krótko przyciętych paznokci. Łamią się non stop. Włosy udają, że są w formie. Kucyk jak od lalki- mini. Ściągnęła pierścionek, ten dwa razy zmniejszany, bo spada. Mówi mało, jakby każde słowo kosztowało ją więcej niż ma, jakby to był wysiłek...

Wideo na temat: odchudzanie balonem
 • Anna Bałon: Jestem nastawiona na odchudzanie

  Zdrowe odchudzanie to jest odchudzanie pod opieką lekarza specjalisty, który się tym zajmuje - mówi lek. med. Barbara Jerschina, internista, ekspert w dziedzinie odchudzania. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Czy odchudzanie Ani bałon przynosi już efekty?

  Finalistka 2. edycji programu "Top Model" Anna Bałon opowiedziała w swoim cyklu w "Dzień Dobry TVN" o efektach trzytygodniowego treningu odchudzającego i diety, którą stosowała. Bałon zdradziła również, co jest dla niej największą motywacją.