• Informacje na temat:

  odchudzanie

Artykuły na temat: odchudzanie
Zdjęcia na temat: odchudzanie
Wideo na temat: odchudzanie
 • Odchudzanie sposobem na życie?

  - Całe moje życie się zmieniło - powiedziała Monika Honory, uczestniczka programu "Odważeni", która wygrała walkę z nadwagą. - Po emisji programu bardzo wielu ludzi się odezwało - zdradziła w "Dzień Dobry TVN". Ilu osobom pomogła? Z czego składa się jej dieta? W studiu programu Fatima Orlińska i Remigiusz Ciupek powiedzieli, jak dbają o formę. Jak wygląda ich życie po pozbyciu się zbędnych kilogramów? Ile kilogramów schudli?

 • Wrogowie odchudzania

  Konrad Gaca w ramach cyklu dietetycznych porad przedstawił listę zakazanych produktów. Ekspert żywieniowy podkreślił jednak, że odchudzanie musi być zrównoważone i nie należy się zmuszać do niczego. Warto jednak z własnej woli unikać pewnych potraw lub ich składników. (TVP/x-news)

 • Jaki sposób na odchudzanie ma Natalia Siwiec?

  Postanowiła się tego dowiedzieć Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN". - Myślę, że zawsze jest sens się odchudzać - powiedziała modelka Natalia Siwiec. Jakie zdanie miała na ten temat Lara Gessler? - Jest sens więcej ćwiczyć na zimę, żeby się nie zakleić kołdrą w łóżku - zaznaczyła restauratorka. - Odchudzanie jest głupie - podkreśliła Maja Bohosiewicz. - Trzeba zdrowo żyć, zdrowo się

Dyskusje na temat: odchudzanie
 • Odchudzanie a włosy

  Dziewczyny, czy u którejś to szło w parze - odchudzanie i osłabienie włosów? Staram się dostarczać sobie wszelkich witamin, ale widać nie idzie mi to aż tak dobrze, bo włosy zaczęły się sypać. Pytanie: zmienić dietę czy może wystarczy wspomożenie się jakimś suplementem diety?

 • Re: Odchudzanie 50+

  Nie każdy preparat na odchudzanie pomaga - próbowałam stosować Calominal i zamiast odczuć jakikolwiek efekt wspomagający odchudzanie dostałam uporczywych zaparć

 • Odchudzanie bez sałatek

  Mój partner nie przepada za wszelaką zieleniną (owoców też praktycznie nie jada). Macie jakieś sposoby na dietę odchudzającą, która nie polega na jedzeniu trawy? ;)

 • Re: Odchudzanie first minute

  Mi w odchudzaniu bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi

 • Re: Odchudzanie

  Koniecznie w taki sytuacji powinniście odwiedzić ten blog http://wpogonizazdrowiem.pl/projekt-odchudzanie/ Tutaj znajdziecie jeszcze wicej informacji na temat odchudzania.

 • Re: Odchudzanie sposobem na życie?

  Callanetics odchudza najlepiej !

 • Re: Odchudzanie

  Ja za każdym razem kiedy próbowałam odchudzania na własną rękę kończyłam z efektem jojo.Suplementów próbowałam wielu nie każdy dawał efekty ale stwierdziłam w końcu,ze po co się truć.Teraz mam pewność,ze chudnę zdrowo bo najpierw zrobiłam badanie genetic lab i dopiero na jego podstawie pod okiem specjalistów ułożyłam swoje odchudzanie.

 • Re: Zdrowe odchudzanie

  Moje odchudzanie miało być oparte o diete i suplementację. O ile diety byłam się w stanie trzymać, o tyle z suplementu który wybrałam - Calominalu- zrezygnowałam bardzo szybko. Powodem były uporczywe zaparcia które pojawił się gdy zaczęłam go brać

 • Re: odchudzanie

  Mysle ze jest jeszcze coś co moze na pewno pomóc przy takim odchudzaniu http://aliness.pl/pl/p/Nasiona-Chia-Salvia-hispanica-500-g/60 i naprawde polecam.

 • Re: Nietypowe odchudzanie

  W odchudzaniu bardzo dobre efekty miało mi dać połączenie diety z ograniczeniem węglowodanów prostych i suplement Liporedium. Niestety długo takiego schematu trzymać się nie mogłam - ten preparat spowodował u mnie zaparcia, które nigdy wcześniej mnie nie dopadły