• Informacje na temat:

  odchudzanie

Artykuły na temat: odchudzanie
Zdjęcia na temat: odchudzanie
Wideo na temat: odchudzanie
 • Odchudzanie sposobem na życie?

  - Całe moje życie się zmieniło - powiedziała Monika Honory, uczestniczka programu "Odważeni", która wygrała walkę z nadwagą. - Po emisji programu bardzo wielu ludzi się odezwało - zdradziła w "Dzień Dobry TVN". Ilu osobom pomogła? Z czego składa się jej dieta? W studiu programu Fatima Orlińska i Remigiusz Ciupek powiedzieli, jak dbają o formę. Jak wygląda ich życie po pozbyciu się zbędnych kilogramów? Ile kilogramów schudli?

 • Wrogowie odchudzania

  Konrad Gaca w ramach cyklu dietetycznych porad przedstawił listę zakazanych produktów. Ekspert żywieniowy podkreślił jednak, że odchudzanie musi być zrównoważone i nie należy się zmuszać do niczego. Warto jednak z własnej woli unikać pewnych potraw lub ich składników. (TVP/x-news)

 • Jaki sposób na odchudzanie ma Natalia Siwiec?

  Postanowiła się tego dowiedzieć Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN". - Myślę, że zawsze jest sens się odchudzać - powiedziała modelka Natalia Siwiec. Jakie zdanie miała na ten temat Lara Gessler? - Jest sens więcej ćwiczyć na zimę, żeby się nie zakleić kołdrą w łóżku - zaznaczyła restauratorka. - Odchudzanie jest głupie - podkreśliła Maja Bohosiewicz. - Trzeba zdrowo żyć, zdrowo się

Dyskusje na temat: odchudzanie
 • Re: Odchudzanie

  Koniecznie w taki sytuacji powinniście odwiedzić ten blog http://wpogonizazdrowiem.pl/projekt-odchudzanie/ Tutaj znajdziecie jeszcze wicej informacji na temat odchudzania.

 • Re: Odchudzanie 50+

  Nie każdy preparat na odchudzanie pomaga - próbowałam stosować Calominal i zamiast odczuć jakikolwiek efekt wspomagający odchudzanie dostałam uporczywych zaparć

 • Re: Odchudzanie

  Ja za każdym razem kiedy próbowałam odchudzania na własną rękę kończyłam z efektem jojo.Suplementów próbowałam wielu nie każdy dawał efekty ale stwierdziłam w końcu,ze po co się truć.Teraz mam pewność,ze chudnę zdrowo bo najpierw zrobiłam badanie genetic lab i dopiero na jego podstawie pod okiem specjalistów ułożyłam swoje odchudzanie.

 • Re: Wiosenne odchudzanie

  Ja zdecydowałam sie na wiosenne odchudzanie z Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Białystok przy ul. Zwycięstwa i nie żałuję!

 • Re: odchudzanie

  Mysle ze jest jeszcze coś co moze na pewno pomóc przy takim odchudzaniu http://aliness.pl/pl/p/Nasiona-Chia-Salvia-hispanica-500-g/60 i naprawde polecam.

 • Re: Ziołowe odchudzanie

  Moim zdaniem jeżeli chodzi o odchudzanie, to Shape Up jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudznie.

 • Re: odchudzanie

  Przed rozpoczęciem odchudzania, wykonać należy, w jednym z laboratoriów Diagnostyki, zestaw podstawowych badań. W jego skład wchodzi badanie ogólne krwi, moczu, lipidogram, poziomu cukru, magnezu, wątroby i dróg żółciowych, hormonów, a także badania pod kątem nietolerancji pokarmowej.

 • Re: Presja odchudzania

  Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne na polskim rynku

 • Re: odchudzanie

  Nigdy żadne tabletki ani suplementy nie pomogły mi w odchudzaniu. Na dodatek w pewnym wieku przemiana materii zwalnia... Od lat miałam problem z dodatkowymi kilogramami których nie mogłam zgubić. To co mi pomogło to dieta, spotkania z diet coachem, praca z nawykami żywieniowymi, pływanie (tylko ten rodzaj ruchu lubię) i od czasu do czasu zabiegi karboksyterapii. Polecam wspaniałą dietetyczkę Monikę Budkowska z Kliniki Odchudzania na Ursynowie! Ja też słyszałam sporo dobrego o pani...

 • Re: Ziołowe odchudzanie

  Ja też stosowałam Foreverslim i moim zdaniem nie ma obecnie lepszego srodka wspomagającego odchudzanie jak foreverslim