• Informacje na temat:

  nawilżenie włosów latem

Artykuły na temat: nawilżenie włosów latem
 • Pielęgnacja włosów blond

  ...starzenia się włosów. Jeśli używasz szamponów z aktywnymi pigmentami, pozostaw produkt na głowie na około 3 minuty, aby cząsteczki miały czas, by wniknąć w głąb włosa. Regularne nawilżenie(...)Pielęgnacja włosów blond powinna być systematyczna i przemyślana. Oto, o czym blondynki nie powinny zapominać.    Odpowiedni szampon Do mycia głowy wybieraj produkty, które, przede wszystkim...

 • Sekrety olejowania włosów

  Olejowanie włosów latem przynosi dwie korzyści. Po pierwsze pomaga wzmocnić i odbudować zniszczone, suche pasma. A po drugie chroni je przed niekorzystnym działaniem słońca, wiatru, wysokiej temperatury, a nawet klimatyzacji.

 • Olejowanie włosów latem przynosi dwie korzyści. Po pierwsze pomaga wzmocnić i odbudować zniszczone, suche pasma. A po drugie chroni je przed niekorzystnym działaniem słońca, wiatru, wysokiej temperatury, a nawet klimatyzacji. Najwygodniej ten zabieg jest zrobić na noc, a rano umyć włosy.

 • Nawilżona skóra

  Cera latem Pod koniec lata cera wciąż potrzebuje silnego i długotrwałego nawilżenia. Gdy jest nadwerężona słońcem, staje się drażliwa. Wtedy do mycia weź kojący żel, który oczyści i od razu nawilży(...) peeling regulujący pracę gruczołów łojowych skóry. Zawiera on ekstrakty ziołowe i witaminy. Peeling oczyści skórę i zapobiegnie puszeniu się włosów, nada im też połysk. Zawarta w peelingu odżywka...

 • Zimowe wsparcie dla włosów

  ...​Ta pora roku to wyzwanie dla włosów i skóry głowy. Zmiany temperatur, noszenie czapki, wilgoć na zewnątrz i suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach dają się im we znaki.

 • Ta pora roku to wyzwanie dla włosów i skóry głowy. Zmiany temperatur, noszenie czapki, wilgoć na zewnątrz i suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach dają się im we znaki.

 • Latem groziło im przesuszenie. Ale także zimą włosy wystawione są na próbę. Dowiedz się, jak im pomóc.

 • Stop wypadaniu włosów!

  Zauważyłaś, że na szczotce pozostaje coraz więcej włosów? Nie martw się, są sposoby, by szybko poprawić ich kondycję!

 • Ratunek dla włosów

  Silne słońce, słona i chlorowana woda, a także wilgoć i wiatr nie poprawiają kondycji włosów. Chociaż o wiele łatwiej zapobiegać uszkodzeniom, niż naprawiać ich skutki, z każdej sytuacji jest wyjście. Podpowiadamy jakie.

 • Keratyna, kolagen, witaminy B, olej arganowy - hity pielęgnacji włosów

  .... ✣ Keratyna jest białkiem, podstawowym budulcem skóry, paznokci i włosów. Latem pod wpływem słońca i wysokiej temperatury szybko wyparowuje, a to skutkuje rozchylaniem się łusek(...) jako składnik kremów do twarzy. Teraz robi karierę w kosmetykach do włosów. ✣ Kolagen to białko budulcowe, które odpowiada m.in. za sprężystość i nawilżenie włosów. Dzięki zastosowaniu w recepturach...