• Informacje na temat:

  nawilżanie włosów po trwałej

Artykuły na temat: nawilżanie włosów po trwałej
 • Wzmacniające kuracje dla suchych i kruszących się włosów

  Trudno się układają i wyglądają jak siano... Taki stan włosów, to często skutek ich farbowania i trwałej. Poznaj kuracje, które szybko nawilżą pasma i sprawią, że będą one mocniejsze.

 • ...pasm nie będzie uciekać. Dlatego po myciu włosów do ostatniego płukania należy użyć strumienia dość chłodnej wody. Ważne jest także, by jak najrzadziej używać suszarki, a jeśli potrzebujemy(...)}}--> Farby bez amoniaku nie wysuszają MIT. Każda farba do włosów ma w sobie substancję, która rozchyla łuski włosa, umożliwiając wniknięcia barwnika trwale zmieniającego kolor. W farbach starszej...

 • Wiosenny detoks dla włosów

  Kosmetyki z węglem są wciąż na topie. Czy brudzą? Otóż nie - oczyszczają! L’biotica przedstawia nowości z serii Professional Therapy - szampon i odżywkę do włosów Charcoal. Jest to zestaw z aktywnym węglem i miętą wodną, który odświeży najbardziej wymagające włosy - szczególnie te, które mają skłonność do przetłuszczania.

 • Joanna Głowala o pielęgnacji włosów

  Największe szaleństwo, na jakie pozwoliłaś sobie na głowie? Od dłuższego czasu mam podobną fryzurę, ale nigdy nie zapomnę mojej trwałej, którą z uporem wartym lepszej sprawy robiłam sobie(...) strzał w dziesiątkę. Fryzura z moich cieniutkich, oklapniętych włosów nabrała życia i światła. Dobry fryzjer to taki, który podchodzi indywidualnie do klienta, pyta, rozmawia i potrafi przekonać do...

 • Pięć najczęstszych błędów w pielęgnacji włosów

  Wszyscy chcemy mieć piękne i zdrowe włosy, jednak często przez niewiedzę, złe nawyki, pośpiech lub narastające wokół pielęgnacji mity, narażamy je na uszkodzenia, zwiększone wypadanie czy przesuszenie, co znacząco wpływa na ich wygląd. Prezentujemy najpopularniejsze grzechy popełniane wobec włosów i uczymy jak im zapobiegać.

 • ​Odżywki do włosów L’biotica BIOVAX "7w1"

  Korzystając z najnowszych osiągnięć kosmetologii, L'biotica postanowiła "odświeżyć" linię odżywek ekspresowych do włosów BIOVAX, jednocześnie zachowując to, co było w nich najlepsze. Dodany został m.in. nowoczesny, ekologiczny składnik kondycjonujący, który jednocześnie podnosi walory aplikacyjne, sprawiając, że konsystencja odżywek stała się idealnie kremowa i przyjemna w dotyku. W ten sposób...

 • Po zimie stan Twoich włosów przyprawia Cię o ból głowy? Zamiast się martwić, poszukaj nowych produktów pielęgnacyjnych, łączących działanie sił natury z odkryciami naukowymi.

 • Porcja energii dla włosów

  Po zimie stan twoich włosów przyprawia cię o ból głowy? Zamiast się martwić, poszukaj nowych produktów pielęgnacyjnych, łączących działanie sił natury z odkryciami naukowymi.

 • Keratyna, kolagen, witaminy B, olej arganowy - hity pielęgnacji włosów

  .... ✣ Keratyna jest białkiem, podstawowym budulcem skóry, paznokci i włosów. Latem pod wpływem słońca i wysokiej temperatury szybko wyparowuje, a to skutkuje rozchylaniem się łusek, kruchością, szorstkością i matowym wyglądem włosów. Jako dodatek do kosmetyków stała się więc hitem pielęgnacji. Zapobiega łamliwości włosów i utracie połysku. Produkty z keratyną świetnie uzupełnią jej...

 • Wax Express: Odżywka do włosów zniszczonych normalnych i grubych

  Odżywka przeznaczona do włosów zniszczonych sztywnych, grubych i normalnych. Odżywia i kondycjonuje włosy i skórę głowy. Wygładza włosy i nadaje im połysk. Chroni włosy przed uszkodzeniami i rozdwajaniem.