• Informacje na temat:

  najlepszy tusz do rzęs wydłużający

Artykuły na temat: najlepszy tusz do rzęs wydłużający
 • Najlepsze tusze do rzęs

  Pogrubiający, wydłużający lub podkręcający - tusz do rzęs to jeden z niezbędników w kobiecych kosmetyczkach. Szukasz idealnego tuszu dla siebie? Chcesz, żeby doskonale spełnił wszystkie twoje oczekiwania? Przychodzimy z pomocą i specjalnie dla ciebie przygotowałyśmy zestawienie najlepszych maskar. Sprawdź już teraz!

 • Mówi się, że są zwierciadłem duszy. Jeśli chcesz zachwycać spojrzeniem, postaw na odpowiednią pielęgnację rzęs, brwi oraz wrażliwej skóry wokół oczu.

 • Oczy w pięknej oprawie

  Mówi się, że są zwierciadłem duszy. Jeśli chcesz zachwycać spojrzeniem, Wypoczęte postaw na odpowiednią pielęgnację rzęs, brwi oraz wrażliwej skóry wokół oczu.

 • Idealny makijaż pod okulary!

  Julita Jaskółka, jedna z najlepszych wizażystek gwiazd w Polsce, radzi nam, jak dobrać makijaż do wady wzroku, wieku oraz oprawek.

 • Na wprost patrz

  Rzęsy maja chronić oczy przed kurzem i pyłkami. Ale w praktyce to przede wszystkim ważny element upiększający. Dlatego chcemy, żeby były długie i gęste również wtedy, gdy z natury takie nie są. Wielofunkcyjny tusz to rozwiązanie dobre, ale tymczasowe. Lepiej zastosować kuracje, która doda im urody na dłużej.

 • Latem nie musisz wykonywać bardzo mocnego makijażu, wystarczy, że dobrze podkreślisz rzęsy.

 • Idealny makijaż pod okulary!

  Julita Jaskółka, jedna z najlepszych wizażystek gwiazd w Polsce, radzi nam, jak dobrać makijaż do wady wzroku, wieku oraz oprawek.

 • Wydłuż i pogrub rzęsy

  ...tuszem pogrubiającym. Dla krótkich - Stożek Pozwala nałożyć na każdą rzęsę wydłużający tusz (pionowo, samym czubkiem szczoteczki). Rada dla ciebie Jeśli zależy ci na długich rzęsach, wypróbuj(...)Wybierz tusz dla siebie Ponieważ nasze rzęsy są różne, mają inną długość, mogą być gęste, grube i sztywne, albo cienkie i delikatne, nie każdy tusz i nie każda szczoteczka zapewnią im taki sam efekt...

 • Makijaże na specjalne okazje

  ...sztucznych rzęs lub wybieramy tusz wydłużający. Usta w modnej czerwieni Sięgamy po pomadkę (np. nawilżającą, satynową) w intensywnym kolorze - strażacka czerwień, malina, bordo, pomidor. Przed(...) i nad nimi. Powtarzamy ją na 1/2 długości dolnej powieki. ✔Rzęsy malujemy tuszem o pogrubiających właściwościach i w czarnym kolorze - staną się bardzo wyraziste. Brwi podkreślamy brązowym, matowym...

 • Odpowiedni makijaż- szansa na młodsze spojrzenie

  ...drugą i trzecią tuszem pogrubiającym. Dla krótkich stożek. Pozwala nałożyć na każdą rzęsę wydłużający tusz (pionowo, samym czubkiem szczoteczki). Rada dla ciebie Jeśli zależy ci na długich(...)Małgorzata Święczkowska, konsultacja Anna Galińska, mistrzyni makijażu Sephora ● Wybierz tusz dla siebie Ponieważ nasze rzęsy są różne, mają inną długość, mogą być gęste, grube i sztywne, albo...