• Informacje na temat:

  najlepszy poziom testosteronu u mężczyzn

Artykuły na temat: najlepszy poziom testosteronu u mężczyzn
 • Mężczyzna lepiej kocha jesienią

  Matka Natura inaczej ukształtowała kobietę i mężczyznę. I w efekcie odmiennie postrzegają oni świat, co innego uważają za ważne. Ale właśnie te różnice, wynikające z „płci mózgu” i hormonów, stanowią o wzajemnej atrakcyjności.

 • Najlepsza pora na miłość

  Rano masz największe możliwości seksualne. Poziom hormonów płciowych ponownie wzrasta po południu.

 • Mężczyzna domowy

  ...mężczyzny domowego. Może się okazać, że jest to obraz mglisty, mało czytelny czy też wzięty z kiepskich powieści dla dorastających panien. Może same nie wiemy, czego chcemy? Bywa, że zakochujemy się w ostrym wojowniku, a potem przez całe życie chcemy go przerobić na cichego domatora, męską gejszę. Macho na kanapie Zawsze było tak, że ideał mężczyzny domowego odbiegał od wizerunku uwodzicielskiego...

 • Dotykaj mnie, kochanie

  Czuły dotyk to najlepszy sposób na to, żeby bliskość i miłość między tobą a partnerem trwała. Jeśli chcecie utrzymać wysoką temperaturę w związku, warto wziąć sprawy w swoje ręce. I to dosłownie!

 • Czego pragną kobiety?

  Co się dzieje z mężczyznami?! Oddali nam pole, ale dlaczego aż tak bardzo zostali w tyle? Może do niczego już nam się nie przydadzą? Profesor Philip Zimbardo, światowej sławy psycholog, autor książki "Gdzie ci mężczyźni", mówi: dajcie im szansę. To wy, kobiety, możecie ich zmienić. Na lepsze. Tak, by byli dobrymi ludźmi, partnerami, kochankami, ojcami. Chyba... warto. Ale jak się do tego zabrać?

 • Polacy zbyt wcześnie przechodzą na emeryturę... seksualną

  ...15,5 proc. badanych mężczyzn i aż 42 proc. kobiet wskazuje, że seks jest zupełnie nieistotną sferą ich życia. Te różnice mają duży wpływ na relacje seksualne. Dlatego też ważną rolę w naszych relacjach pełni dotyk i przytulanie. I w takich sytuacjach przynajmniej o to powinniśmy zabiegać - tłumaczy prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog.

 • Lubią się kochać jesienią

  Matka Natura inaczej ukształtowała kobietę i mężczyznę. I w efekcie odmiennie postrzegają oni świat, co innego uważają za ważne.

 • Z kim się kochasz?

  Nawet przypadkowy seks może rozbudzić miłość. Podstępna oksytocyna sprawia, że to co wieczorem bierzesz za zabawę bez zobowiązań, rano okazuje się związkiem z mężczyzną, który w dodatku zupełnie do ciebie nie pasuje.

 • Dieta na jędrną pupę

  ...dużo tłuszczów nasyconych. Nie martw się jednak: potrzebujesz niewielkiej ich ilości w swojej diecie, ponieważ podwyższają poziom spalającego tkankę tłuszczową testosteronu. Wołowina zawiera(...). Boczek to tłuszcz, a więc sprawia, że czujesz się pełna i zadowolona. Jest to również doskonałe źródło tłuszczów nasyconych, które podnoszą poziom testosteronu. Wierz mi, to działa. Masz więc wymówkę, żeby...

 • Pojedynek na półkule

  Dziennik „Washington Post" uznał ja za pionierkę nowego sposobu myślenia o różnicach między kobietami i mężczyznami. „New York Times" donosił, że dyskusje o jej badaniach nad „płcią mózgu" ożywiają intelektualnie Amerykę. A Jane Fonda oświadczyła, że jej książkami obdarowała wszystkie przyjaciółki.