• Informacje na temat:

  najlepszy poziom testosteronu u mężczyzn

Artykuły na temat: najlepszy poziom testosteronu u mężczyzn
 • Mężczyzna lepiej kocha jesienią

  Matka Natura inaczej ukształtowała kobietę i mężczyznę. I w efekcie odmiennie postrzegają oni świat, co innego uważają za ważne. Ale właśnie te różnice, wynikające z „płci mózgu” i hormonów, stanowią o wzajemnej atrakcyjności.

 • Najlepsza pora na miłość

  Rano masz największe możliwości seksualne. Poziom hormonów płciowych ponownie wzrasta po południu.

 • Mężczyzna domowy

  ...mężczyzny domowego. Może się okazać, że jest to obraz mglisty, mało czytelny czy też wzięty z kiepskich powieści dla dorastających panien. Może same nie wiemy, czego chcemy? Bywa, że zakochujemy się w ostrym wojowniku, a potem przez całe życie chcemy go przerobić na cichego domatora, męską gejszę. Macho na kanapie Zawsze było tak, że ideał mężczyzny domowego odbiegał od wizerunku uwodzicielskiego...

 • Dotykaj mnie, kochanie

  Czuły dotyk to najlepszy sposób na to, żeby bliskość i miłość między tobą a partnerem trwała. Jeśli chcecie utrzymać wysoką temperaturę w związku, warto wziąć sprawy w swoje ręce. I to dosłownie!

 • Czego pragną kobiety?

  Co się dzieje z mężczyznami?! Oddali nam pole, ale dlaczego aż tak bardzo zostali w tyle? Może do niczego już nam się nie przydadzą? Profesor Philip Zimbardo, światowej sławy psycholog, autor książki "Gdzie ci mężczyźni", mówi: dajcie im szansę. To wy, kobiety, możecie ich zmienić. Na lepsze. Tak, by byli dobrymi ludźmi, partnerami, kochankami, ojcami. Chyba... warto. Ale jak się do tego zabrać?

 • Polacy zbyt wcześnie przechodzą na emeryturę... seksualną

  ...15,5 proc. badanych mężczyzn i aż 42 proc. kobiet wskazuje, że seks jest zupełnie nieistotną sferą ich życia. Te różnice mają duży wpływ na relacje seksualne. Dlatego też ważną rolę w naszych relacjach pełni dotyk i przytulanie. I w takich sytuacjach przynajmniej o to powinniśmy zabiegać - tłumaczy prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog.

 • Lubią się kochać jesienią

  Matka Natura inaczej ukształtowała kobietę i mężczyznę. I w efekcie odmiennie postrzegają oni świat, co innego uważają za ważne.

 • Z kim się kochasz?

  Nawet przypadkowy seks może rozbudzić miłość. Podstępna oksytocyna sprawia, że to co wieczorem bierzesz za zabawę bez zobowiązań, rano okazuje się związkiem z mężczyzną, który w dodatku zupełnie do ciebie nie pasuje.

 • Dieta na jędrną pupę

  ...dużo tłuszczów nasyconych. Nie martw się jednak: potrzebujesz niewielkiej ich ilości w swojej diecie, ponieważ podwyższają poziom spalającego tkankę tłuszczową testosteronu. Wołowina zawiera(...). Boczek to tłuszcz, a więc sprawia, że czujesz się pełna i zadowolona. Jest to również doskonałe źródło tłuszczów nasyconych, które podnoszą poziom testosteronu. Wierz mi, to działa. Masz więc wymówkę, żeby...

 • Anatomia kobiecego pożądania

  ...zaburzenia erekcji. Spożywanie dużej ilości soi przez mężczyzn także nie jest najlepszym pomysłem. Wpływa ona bowiem na podwyższenie poziomu estrogenów, zmniejszenie liczby plemników, prowadzi do zaburzeń(...), które wpływają na ochotę na seks. We współczesnym, "zabieganym" świecie na libido w znacznym stopniu wpływa poziom stresu. Zwłaszcza u mężczyzn może on powodować problemy z potencją. Z pewnością...