• Informacje na temat:

  najlepszy perfum na swiecie

Artykuły na temat: najlepszy perfum na swiecie
 • Niektóre zapachy mimo upływu czasu wciąż nie schodzą z list bestsellerów, a inne szybko idą w zapomnienie. Dlaczego? Wbrew pozorom w tworzeniu perfum nie chodzi tylko o połączenie kilkunastu nut zapachowych. Nie bez powodu najlepsi i najzdolniejsi perfumiarze zarabiają krocie, a firmy kosmetyczne ciągle podbijają stawki i zabiegają o ich względy. Tymi nieuchwytnymi...

 • Jej najlepsza sukienka pochodziła ze sklepu z rzeczami pogrzebowymi

  ...... Nie wspominając o zakupie pierwszych perfum, kosmetyków, butów. "Najbardziej kocham perfumerie. Nigdy nie męczy mnie podziwianie tych pięknych pudełek i eleganckich buteleczek. Prawdę mówiąc, do dziś...

 • Anna Jagodzińska - najlepsza!

  Pierwsze miejsce Polska modelka, niekwestionowana gwiazda agencji New Age - Anna Jagodzińska zajęła pierwsze miejsce w rankingu najlepszych modelek, wg jednego z największych niemieckich serwisów o modzie lexposure.net. Nasza rodaczka okazała się lepsza od takich gwiazd jak Natasha Poly (2. miejsce), Lara Stone (3. miejsce ), czy Sasha Pivovarowa (4. miejsce). Na liście 25 najlepszych modelek...

 • Najlepsze modelki 2008

  .... Jest popularna, wygląda świeżo i rockandrollowo. Co więcej, Jean-Paul Gaultier wybrał jej twarz do promowania swoich nowych perfum, Ma Dame. W 2008 roku na wybiegach pojawiło się...

 • Prowansalskie wonie

  Wspaniałe nosy kupowane są w Prowansji za bardzo wysokie wynagrodzenia. To osoby miksujące zapachy tamtejszych ziół dla najlepszych marek perfumeryjnych na świecie. Dwie słynne francuskie firmy przodują na rynku.

 • Chanel No5: Perfumy, które pachną seksem

  Chanel No5 to kultowe perfumy, które kochają kobiety na całym świecie już od lat 20. XX wieku. Zapach jest synonimem elegancji, luksusu i dobrego gustu. A do tego przywodzą wspomnienie czystej pościeli i rozgrzanych ciał. Historię najsłynniejszego zapachu świata spisano w książce "Sekretne życie Chanel No5".

 • Domowa świątynia relaksu

  Są takie chwile, kiedy tym, czego najbardziej potrzebujemy, jest odrobina relaksu i zapomnienie o całym świecie. A co jest najlepszym przepisem na odprężenie, gwarantującym poprawę samopoczucia, a przy okazji pielęgnację skóry? Rozluźniająca i aromatyczna kąpiel w domowym zaciszu!

 • Kobieta jak milion dolarów

  Wysoka, szczupła kobieta przeszła roztaczając dźwięk obcasów i woń perfum. Zwiewne kasztanowe włosy, których miękkość wyczuwało się niemal namacalnie, popłynęły w dal. Po kilku krokach, odwróciła się.

 • Ważne, jaka jestem

  Sukces to dla mnie świadomość kim jestem dzisiaj, jaką jestem kobietą, jak żyję, jaką jestem matką, jaka jestem dla innych, co wiem, czym się mogę podzielić - mówi aktorka Halle Berry, która odwiedziła Polskę podczas promocji swoich perfum.

 • W kogo wdała się nasza córka?

  Anja Rubik - jedna z najlepszych modelek na świecie. Stała się symbolem nowoczesnej kobiety, którą ceni się nie tylko za urodę, ale też za osobowość. Wybraliśmy się tam, skąd światowa kariera Anji wzięła swóJ początek. Do jej rodzinnego domu w Częstochowie.