• Informacje na temat:

  najlepszy perfum męski

Artykuły na temat: najlepszy perfum męski
 • Najlepszy pomysł na prezent? Perfumy!

  Choć pochodzą z czasów starożytnych, to nie przestały rozpalać naszych zmysłów. Są symbolem luksusu, potrafią wpływać na nastrój i zatrzymywać wspomnienia – trudno o lepszy prezent niż perfumy.

 • Najlepsze modelki 2008

  .... Jest popularna, wygląda świeżo i rockandrollowo. Co więcej, Jean-Paul Gaultier wybrał jej twarz do promowania swoich nowych perfum, Ma Dame. W 2008 roku na wybiegach pojawiło się(...) szczęśliwi, że na wybiegach znów zrobiło się kolorowo. Podczas męskich pokazów, czarni modele kroczą dumie u Lanvin i Hermesa i są tak przystojni jak... nowy amerykański prezydent. Naomi Campbell, top...

 • Oczaruj go na randce za pomocą 5 zmysłów!

  ...zapach twojej skóry i włosów. Wtedy już tylko krok będzie dzielić cię od tego, by usłyszeć z jego ust jeden z najseksowniejszych komplementów: "Pięknie pachniesz". Dobrym pomysłem będzie wybór perfum(...) Ci z ręki... Intrygujące spojrzenia, tajemnicze perfumy, które działają na każdy ze zmysłów czy smakowite afrodyzjaki umilające wasze spotkanie - wszystko to może stać się elementem twojej...

 • Jak dobrze dobrać perfumy do okazji?

  Zapach powinien dopełniać stylizację. Na co dzień najlepsze są perfumy świeże, lekkie i słodkie. W pracy lepiej postawić na te tworzące dystans. Na wieczór sprawdzą się zapachy zmysłowe i ciężkie.

 • Wesołe życie utrzymanka?

  To nie męskie prostytutki. Ani panowie do towarzystwa, jakich coraz więcej można znaleźć w sieci. To prawdziwi żigolacy – tak przynajmniej o sobie mówią. Utrzymankowie.

 • Proszę o intrygujący uśmiech

  O czym myślą mężczyźni, gdy myślą o kobietach? Bez cenzury i tylko u nas o damsko-męskich dylematach opowiada Robert Gonera, aktor.

 • Kiedy kobiety rządziły Rosją...

  Córka prostego chłopa i pułkowa praczka zasiadająca na tronie potężnego imperium? Takie rzeczy są możliwe nie tylko w bajkach. Najlepszym dowodem jest historia Rosji.

 • Jak pachnie pożądanie?

  ...znajomy aromat od razu budzą się w nas emocje związane z naszymi osobistymi przeżyciami. Dzięki temu wiemy, że niektóre zapachy działają na nas lepiej niż inne. Kobiety często cenią sobie woń męskich perfum(...) paczuli pobudza zmysły i podnosi libido, dlatego chętnie wykorzystywana jest w produkcji męskich perfum. Jej moc dostrzegł między innymi Antonio Banderas, który umieścił olejek z paczuli w swoich...

 • Nino Cerruti

  Nino Cerruti jest mistrzem klasycznej elegancji. Marka Cerruti to nie tylko odzież ekskluzywna, sportowa i dżinsowa. To także niepowtarzalne okulary i zegarki oraz buty i torebki - oczywiście z najlepszych gatunków skóry.

 • Prezenty, które zawsze będą trafione

  ...upodobania i preferencje również niekoniecznie okaże się gwarantem sukcesu. Co więc począć w takiej sytuacji? Po prezent najlepiej będzie się chyba udać do sprawdzonej perfumerii.