• Informacje na temat:

  najlepszy perfum męski

Artykuły na temat: najlepszy perfum męski
 • Najlepszy pomysł na prezent? Perfumy!

  Choć pochodzą z czasów starożytnych, to nie przestały rozpalać naszych zmysłów. Są symbolem luksusu, potrafią wpływać na nastrój i zatrzymywać wspomnienia – trudno o lepszy prezent niż perfumy.

 • Najlepsze modelki 2008

  .... Jest popularna, wygląda świeżo i rockandrollowo. Co więcej, Jean-Paul Gaultier wybrał jej twarz do promowania swoich nowych perfum, Ma Dame. W 2008 roku na wybiegach pojawiło się(...) szczęśliwi, że na wybiegach znów zrobiło się kolorowo. Podczas męskich pokazów, czarni modele kroczą dumie u Lanvin i Hermesa i są tak przystojni jak... nowy amerykański prezydent. Naomi Campbell, top...

 • Jak dobrze dobrać perfumy do okazji?

  Zapach powinien dopełniać stylizację. Na co dzień najlepsze są perfumy świeże, lekkie i słodkie. W pracy lepiej postawić na te tworzące dystans. Na wieczór sprawdzą się zapachy zmysłowe i ciężkie.

 • Wesołe życie utrzymanka?

  To nie męskie prostytutki. Ani panowie do towarzystwa, jakich coraz więcej można znaleźć w sieci. To prawdziwi żigolacy – tak przynajmniej o sobie mówią. Utrzymankowie.

 • Proszę o intrygujący uśmiech

  O czym myślą mężczyźni, gdy myślą o kobietach? Bez cenzury i tylko u nas o damsko-męskich dylematach opowiada Robert Gonera, aktor.

 • Kiedy kobiety rządziły Rosją...

  Córka prostego chłopa i pułkowa praczka zasiadająca na tronie potężnego imperium? Takie rzeczy są możliwe nie tylko w bajkach. Najlepszym dowodem jest historia Rosji.

 • Nino Cerruti

  Nino Cerruti jest mistrzem klasycznej elegancji. Marka Cerruti to nie tylko odzież ekskluzywna, sportowa i dżinsowa. To także niepowtarzalne okulary i zegarki oraz buty i torebki - oczywiście z najlepszych gatunków skóry.

 • Doskonałość Roku 2017

  ...i organiczne - Naturalne żele pod prysznic i mydła w płynie, Yope Kosmetyki oceniane przez jury męskie: Zapach superekskluzywny Perfumy Sense Dubai 7, Sense Dubai Zapach wieczorowy Woda(...)O wyborze najlepszych kosmetyków damskich decydowało siedem jurorek: Magdalena Cielecka, Agnieszka Grochowska, Monika Olejnik, Agnieszka Więdłocha, dr Elżbieta Kowalska-Olędzka, Monika Krokiewicz...

 • Nagrody Stylowy Kosmetyk 2015 rozdane

  ...torebeczce. Flakon jest tak piękny, że nawet po zużyciu ostatniej kropli perfum nie mogę się z nim rozstać. Zapach dla mężczyzn Eternity Now For Men Calvine Klein Wystarczy kropelka, aby poczuć zapach, typowo męski, trochę ostry, który z czasem łagodnieje i otula mgiełką orientu. Pielęgnacja mężczyzn Gillette Fusion ProGlide z technologią FlexBall Długo czekałem, aby golenie było dla...

 • Zakaz kochania

  .... - A ty co uważasz? Jesteś odważna, na pewno byś sobie poradziła". Odważna? Chyba tak. Chociaż nikt w ten sposób o Annie nie mówił. Wiktor jest miły. I bardzo męski. - Nawet nie wiem kiedy zaczęłam(...) między nią a teściem? Nie wie. Pamięta, kiedy Wiktor wpadł przed sylwestrem. Michał dobierał krawat do koszuli, ojciec wskazał mu najlepszy. "A ty nigdzie nie idziesz?", zapytał go syn. Wiktor...