• Informacje na temat:

  najlepszy perfum dla mezczyzny

Artykuły na temat: najlepszy perfum dla mezczyzny
 • Najlepszy pomysł na prezent? Perfumy!

  Choć pochodzą z czasów starożytnych, to nie przestały rozpalać naszych zmysłów. Są symbolem luksusu, potrafią wpływać na nastrój i zatrzymywać wspomnienia – trudno o lepszy prezent niż perfumy.

 • Mężczyzna od podszewki

  ...- I znowu pojawia się problem zdrady. Tym razem kobiecej zdrady. Uważa się, że jeśli kobieta decyduje się na ten krok, nie robi tego dla przygody, lecz angażuje się uczuciowo.

 • Zadbaj o swojego mężczyznę

  ...najlepiej będą sprawdzać się panie. Ale, niestety, to wyjątki. Większość panów nie potrafi dobrać dla siebie odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych, perfum, itp. Co robić w takich przypadkach? Nie(...) zabraknąć także żelu lub pianki do ujarzmiania niesfornych kosmyków. Coś dla zmysłów Perfumy składają się na nasz "image" tak samo jak stroje, fryzura czy makijaż. Są nie tylko uzupełnieniem całości...

 • Seksowna opalenizna nie dla każdego

  ....  Forum: Depilacja ramion i pleców u mężczyzn. Jak go nakłonić? ~ weronixa Dlatego jeśli nie opalamy się podczas urlopu lub podczas wylegiwania się na leżaku w ogrodzie, to biegamy do solarium, żeby(...) wypadku. Jednak nie każdy z nas musi obawiać się słońca, jeśli nie stosuje go w nadmiarze. Kiedy w takim razie działanie promieni słonecznych jest dla nas szczególnie groźne? Wtedy, gdy należymy do grupy...

 • Jak dobrze dobrać perfumy do okazji?

  Zapach powinien dopełniać stylizację. Na co dzień najlepsze są perfumy świeże, lekkie i słodkie. W pracy lepiej postawić na te tworzące dystans. Na wieczór sprawdzą się zapachy zmysłowe i ciężkie.

 • Jacques Battini, L’uomo Sport

  L’uomo Sport to męski zapach łączący pieprz z owocowym orzeźwieniem bergamotki i pomarańczy. To szyk i wigor uwięzione w nietuzinkowym zapachu dla aktywnych mężczyzn.

 • Kariera od kuchni

  ...zaskoczyć. W moich restauracjach na żadne ściemy nie ma miejsca, bo w gotowaniu, jak w żadnej innej dziedzinie, natychmiast da się je wyczuć. Pomysł na kulinarne perfumy przyszedł do mnie naturalnie(...) perfumy, czyli tzw. nosów. Kiedy pojawiła się możliwość otwarcia restauracji w Paryżu, pomyślałam, że taki zapachowy eksperyment ciekawie ją wyróżni. Do projektu zaprosiłam wspaniałego kreatora perfum...

 • Różne odsłony kobiecości: Jak eksponować swoje atuty?

  ...i pewności siebie. Na co dzień doskonale posługuje się intuicją, potrafi odnaleźć się w każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji i wyjść z opresji z charakterystyczną dla siebie klasą i powabem(...) perły, klasyczna skórzana torba, nonszalancko przerzucona przez ramię, jak również koktajlowe puzderko, w którym schowa ulubioną, czerwoną szminkę i flakonik perfum. By dodać sobie zagadkowego...

 • Konkurs dla par

  Na dzień św. Walentego przygotowaliśmy konkurs, w którym można było wygrać nagrody dla dwojga. Do wygrania były luksusowe kosmetyki do ciała i włosów.

 • Aby seks dawał satysfakcję

  Chociaż niełatwo określić, czym powinien być dla nas seks, to na pewno nie powinien być... karą dla partnera ani też nagrodą czy niechętnie wypełnianym obowiązkiem.