• Informacje na temat:

  najlepsze sesje fotograficzne

Artykuły na temat: najlepsze sesje fotograficzne
 • Niezwykła sesja. Jej historia poruszyła ludzi z całego świata

  28-letnia Ma pozuje ze swoją 63-letnią matką Chen Zhaolian w sesji ślubnej. Bardzo wzruszająca historia.

 • Maja Włoszczowska, Joanna Jóźwik oraz tegoroczni finaliści programu Top Model wzięli udział w charytatywnej sesji fotograficznej promującej kreacje polskich projektantów. Część dochodów ze sprzedaży odzieży zostanie przeznaczona na działalność Szlachetnej Paczki.

 • Stylowa mama i córka

  ..., zaprosimy do wybranego sklepu C&A na stylizację i sesję zdjęciową, by mogły walczyć o nagrodę główną. Mamy też dla was inne nagrody: karty podarunkowe do C&A - najlepszego sklepu do wspólnych zakupów(...). Nagrody Jest o co walczyć! Dla stylowych mam i córek C&A przygotowało nagrodę główną - 2000 zł w gotówce, którą możecie przeznaczyć na co chcecie oraz udział w profesjonalnej sesji fotograficznej...

 • Krwi powinno być dużo

  Dziewczyna z Wrocławia, którą marzenia zaniosły do Londynu, dziś jest jedną z najlepszych specjalistek od filmowych efektów specjalnych. Ze Stevenem Spielbergiem pracowała na planie "Czasu wojny", a teraz przebija się w zwariowanym świecie mody. Justyna Dobrowolska - to nazwisko warto zapamiętać.

 • Sante D'Orazio przyjeżdża do Polski

  ...podczas jego pobytu w Polsce, będzie można zobaczyć kilka miesięcy później w "Twoim Stylu" oraz na specjalnej wystawie fotograficznej.

 • Misteria Paschalia

  Na konferencji prasowej 7. Festiwalu Misteria Paschalia zaprezentowano po raz pierwszy kreację reklamową festiwalu. Autorem zdjęć jest Robert Wolański - jeden z najlepszych polskich fotografów.

 • ABC poprawnego robienia zdjęć

  .... Dlatego znajdź dobre laboratorium fotograficzne (najlepiej internetowe) i wywołaj swoje najlepsze race. Zacznij od "obrobienia" zdjęć w specjalnym programie graficznym. Możesz wyostrzyć kolory(...) plama, a w wielu miejscach pojawiają się cienie. Najlepsze światło jest wczesnym rankiem, tuż przed lub po wschodzie słońca i wieczorem - przed zachodem. Miękkie, delikatne, rozproszone...

 • W podziękowaniu rodzicom

  Rodzice to zaraz po nowożeńcach, najważniejsi goście weselni. Często stresują się oni ślubem dzieci bardziej, niż kiedyś swoim własnym. Nic więc dziwnego, że podziękowania dla nich to ważny i niezwykle wzruszający element każdego przyjęcia weselnego.

 • Szymon Brodziak: Jesteś tym, co widzisz

  ...dodawać filozofii. Fotografuje głównie na zlecenia firm, na potrzeby reklam i kampanii wizerunkowych. I jest w tym najlepszy: w 2013 w Cannes FashionTV przyznało mu tytuł "najlepszego na świecie(...). BRODZIAK "ONE" to podsumowanie ostatnich dziesięciu lat fotograficznej twórczości Szymona, którego artystyczne credo brzmi: "Jesteś tym, co widzisz".    

 • KALENDARZ CAMPARI 2016 - KATE HUDSON JAKO UWODZICIELSKA I INTRYGUJĄCA KANDYDATKA NA PREZYDENTA

  ...mody. Co roku zapraszana jest do udziału w sesji fotograficznej inna gwiazda ze świata rozrywki, mody czy też filmu. Dzięki współpracy z fotografami z całego świata tworzone są zdjęcia, podkreślające...