• Informacje na temat:

  najlepsze polskie fryzury

Artykuły na temat: najlepsze polskie fryzury
 • Joanna Kulig. W kolejce ustawiają się najlepsi

  Jej typ urody pokochali styliści zza oceanu. Liczne wystąpienia, konferencje prasowe, udział w największych filmowych wydarzeniach sprawiły, że o wizerunek polskiej gwiazdy zaczęli się bić najlepsi. Z Joanną Kulig chcą współpracować styliści, którzy na co dzień zajmują się wizerunkiem takich gwiazd jak: Madonna, Lindsay Price, czy Naomi Watts. Osobowość Joanny Kulig sprawiła, że stylista...

 • ​Irena Iłłakowiczowa: Historia pięknej polskiej agentki

  Mądra i odważna, w jednym krótkim życiu przeżyła ich kilka. Najpierw żona perskiego księcia, potem agentka antyniemieckiego wywiadu. Przeszła przez Pawiak i Majdanek. Z tego ostatniego została dosłownie wykradziona. Irena Iłłakowiczowa była jedną z najpiękniejszych Polek międzywojnia i najlepszych agentek polskiego wywiadu.

 • Elżbieta Dzikowska: To, co najlepsze, dopiero przede mną

  Gdy w czasach PRL wraz z Tonym Halikiem opowiadała w Telewizji Polskiej o swoich podróżach do krajów, w których rósł pieprz i wanilia, miliony Polek marzyły: "Chciałabym choć raz pojechać z mężem w świat, tak jak ona". Dziś Elżbieta Dzikowska ma 76 lat i nie zwalnia tempa. Wciąż podróżuje i właśnie wydała kolejną książkę. Nam zdradziła, skąd czerpie pozytywną energię i jak to się stało, że...

 • Triki gwiazd na zwiększenie objętości włosów

  Światowe festiwale, wielkie gale wymagają od gwiazd nie tylko eleganckich strojów i pięknego makijażu, lecz przede wszystkim takiej fryzury, która zachwyci pozostałych. Włosy gwiazd pielęgnowane są przez najlepszych stylistów, aby wyglądały efektownie i z klasą. Większość z nich wykonuje zagęszczanie i przedłużanie włosów. Z takich metod od lat korzystają polskie, jak i zagraniczne...

 • Topa zabrał dziewczynę na ściankę

  Bartłomiej Topa jest dziś uznawany za jednego z najlepszych polskich aktorów. Ale na komercyjny sukces musiał trochę poczekać – interesujące role zaczął bowiem dostawać już jako dojrzały mężczyzna.

 • Na chłopczycę

  To on po raz pierwszy ostrzygł kobietę na krótko. Fryzura à la garçonne na początku szokowała. U jednych budziła zachwyt u innych opór, ale szybko stała się modna. I nie tylko. Krótkie włosy stały się symbolem wyzwolenia kobiet. Popularnego boba, stworzonego przez Antoine’a Cierplikowskiego, polskiego fryzjera, który podbił Paryż, kobiety chętnie noszą do dziś.

 • Pokochaj swoje włosy z Jagą Hupało

  Gdy zapytać ją, które gwiazdy czeszą się w jej atelier, z uśmiechem ucina - to tajemnica zawodowa! Nie jest jednak tajemnicą, że Jaga Hupało to czołowy hair designer w naszym kraju, a spod jej nożyczek wyszło niezliczenie wiele docenionych stylizacji, w tym fryzury celebrytów, projekty specjalne do oper, teatrów, filmów, pokazów mody, jak i galerii sztuki.

 • Open Hair Festival

  W miniony weekend w Sieradzu po raz kolejny odbyła się impreza pod nazwą "Open Hair", ku czci geniuszu najlepszego polskiego fryzjera oraz 100-lecia krótkiej damskiej fryzury.

 • Horodyńska w oryginalnej stylizacji

  Luksusowy dom Handlowy Vitkac obchodził ostatnio szóste urodziny. W związku z tym jego klienci – polskie gwiazdy i celebryci – stawili się tłumnie, by wspólnie świętować.

 • Poznaj polską sztukę fryzjerską

  ...utalentowanych pasjonatów fryzjerstwa. Chętni fryzjerzy i styliści mogą do 31 grudnia 2011 roku nadsyłać zdjęcia swoich autorskich stylizacji do redakcji Yo Media. Najlepsze fryzury mają szansę pojawić...