• Informacje na temat:

  mocne brwi

Artykuły na temat: mocne brwi
 • Mocne brwi

  Masz w zwyczaju często sięgać po pęsetę? Czas ją schować! Znowu modne są naturalne, gęste brwi. Dozwolone są jedynie subtelne poprawki! Oto 3 żelazne zasady malowania brwi.

 • Brwi dobrze pomalowane

  ...zaznaczać nią konturu, a jedynie wypełnić puste miejsca i delikatnie ujednolicić kolor. Zbyt mocne uwydatnienie brwi sprawi, że to one będą na pierwszym planie, a przecież nie o to chodzi(...)Im jesteśmy starsze, tym rzadsze i jaśniejsze stają się nasze brwi. Jak w prosty sposób poprawić ich wygląd, by efekt nie był karykaturalny? To proste. Trzeba tylko poznać kilka zasad. Zacznij od...

 • ...ujednolicić kolor. Zbyt mocne uwydatnienie brwi sprawi, że to one będą na pierwszym planie, a przecież nie o to chodzi! Podkreśl linię Gdy brwi wypada zbyt dużo, trzeba im także nadać właściwy kształt(...) To warto wiedzieć! Szczoteczka do rozczesywania brwi może mieć kształt podłużny lub okrągły. Powinna mieć twarde włosy, podobnie jak pędzelek do cieni. Ten drugi sprawdzi...

 • Ultracienkie brwi - trend nie dla każdego?

  Królowały w latach 90. powróciły za sprawą Rihanny, przypomniał o nich również Alessandro Michele w trakcie pokazu Gucci. Ultracienkie brwi. Czy ten trend faktycznie zagości na dobre?

 • Piękne brwi w zgodzie z trendami

  Jeśli zastanawiasz się, jakie powinnaś mieć w tym sezonie brwi - cienkie czy grube, proste czy wygięte w łuk, powinnaś wiedzieć, że na pewno nie mogą być wyskubane do cieniutkiej niteczki.

 • Masz w zwyczaju często sięgać po pęsetę? Czas ją schować! Znowu modne są naturalne, gęste brwi. Dozwolone są jedynie subtelne poprawki! Oto 3 żelazne zasady malowania brwi.

 • Brwi są jak dobrze dobrana rama do obrazu. To one sprawiają, że wyglądamy na smutne lub zdziwione. Podpowiadamy, jak dopasować ich linię do kształtu twarzy. Dzięki temu ukryjesz jej niedoskonałości. Katarzyna Bogdańska - National Brow Expert Benefit.

 • Idealne brwi

  ...​Podkreślają oczy lepiej niż jaskrawy cień. Moda na naturalnie wyglądające brwi trwa od kilku sezonów. Ale to nie znaczy, że nie trzeba ich już stylizować. Przeciwnie! Żeby wyglądały dobrze, powinny mieć odpowiednią długość i grubość. Kształt dopasowany do rysów twarzy, a kolor do odcienia włosów. Skomplikowane? Dzięki naszym podpowiedziom na pewno sobie poradzisz.

 • ...cienkie i słabo rosną. Nie żałuj więc czasu na systematyczną i odpowiednią pielęgnację brwi. 1 W przypadku słabo rosnących brwi, zacznij stosować odżywki wzmacniające. W ich składzie szukaj kompleksu witamin i peptydów, stymulujących wzrost włosków. 2 Przez kilka tygodni, systematycznie, stosuj olejek rycynowy. Likwiduje on problem wypadania brwi, nadaje im blask i gęstość. Aplikuj go...

 • Rzęsy i brwi– jak je wzmocnić?

  ...i przyspieszające ich wzrost. A kredki i cienie do oczu wzbogacone są substancjami pielęgnującymi skórę i opóźniającymi powstawanie zmarszczek. Mocne dzięki rycynie Osłabione i przerzedzone rzęsy oraz brwi możemy(...). Demakijaż powinien być delikatny. Używajmy płynów, które łatwo usuwają tusz, bez mocnego pocierania. Przyłóżmy zwilżony wacik do zamkniętego oka i przytrzymajmy, aż płyn rozpuści tusz oraz cienie...

Zdjęcia na temat: mocne brwi
Wideo na temat: mocne brwi
 • Jak idealnie wyregulować brwi?

  Kształt idealnych kobiecych brwi zmieniał się na przestrzeni lat. Raz modne były mocno zaznaczone i wyregulowane, innym razem takie o naturalnej linii. W "Dzień Dobry TVN" o sposobach na piękne brwi opowiedziała ekspertka Katarzyna von Engel. (Dzień Dobry TVN)

Dyskusje na temat: mocne brwi