• Informacje na temat:

  mikrodermabrazja jeden zabieg efekt

Artykuły na temat: mikrodermabrazja jeden zabieg efekt
 • Pięć zabiegów które warto wykonać w salonie kosmetycznym po 50-tce

  Do ich zrobienia potrzebne są specjalne urządzenia, więc efektu, który zapewniają, nie da się osiągnąć w domu.

 • Chociaż całkowite zlikwidowanie blizn nie jest możliwe, to dzięki nowoczesnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej można sprawić, że staną się one prawie niewidoczne. Co ważne, dotyczy to również starych blizn sprzed wielu lat.

 • Najnowsze zabiegi medycyny estetycznej

  ...czy ramion (tzw. pelikanów). Zabieg przeprowadza się tylko w znieczuleniu miejscowym, a nici po założeniu są niewyczuwalne. Efekt Spring Thread jest spektakularny, jednak licz się z tym, że(...). Dermatolodzy estetyczni zalecają od 3 do 6 zabiegów powtarzanych co 2 tygodnie (ich liczba zależy od efektów terapii). Cena jednego zabiegu ok. 400 zł. Mam 49 lat. Chociaż stosuję kremy i maseczki...

 • By przedłużyć efekt skóry wypoczętej po wakacjach, można ją intensywnie nawilżyć i ujędrnić w gabinecie medycyny estetycznej. Oto dwa zabiegi bez igły i skalpela, skuteczne i komfortowe.

 • Największy sukces medycyny estetycznej ostatnich lat? Zabiegi odmładzające są coraz bardziej finezyjne i pozwalają uzyskać naturalny efekt. Co nam to daje? Po zakończeniu kuracji twarz jest po prostu ładna, odprężona. I właśnie o to chodzi! Bo ważne jest, by wyglądać atrakcyjnie, ale też pozostać sobą.

 • Ryzykowne piękno – odpowiedzialność przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej

  W czasach kultu idealnego wyglądu, piękna i młodości coraz więcej osób korzysta z usług z zakresu medycyny estetycznej. Warto jednak pamiętać o tym, że jeżeli nie istnieje medyczne wskazanie do przeprowadzenia zabiegu, w razie popełnienia błędu lub wystąpienia rozstroju zdrowia u pacjenta ewentualne odszkodowanie nie zostanie pokryte z OC lekarza.

 • Mikrodermabrazja - obudź swoją skórę

  Mikrodermabrazja to metoda mechanicznego złuszczania naskórka. Ostatnio bardzo wzrosła jej popularność wraz ze świadomością społeczeństwa na temat dobroczynnego wpływu złuszczania naskórka.

 • 10 profesjonalnych kosmetyków, które kupisz w drogerii

  Mezoterapia, mikrodermabrazja, domowy botoks, złuszczanie, oczyszczanie, odmładzanie i wiele innych kuracji – a wszystko to bez wizyty u specjalisty? Sprawdź, jakie kosmetyki naprawdę działają.

 • Zabiegi na czas

  Niemal każda klinika medycyny estetycznej zaprasza na zabiegi lunchowe, czyli błyskawiczne odmładzanie i wyszczuplanie.

 • ...dojrzałej. efekt, cena Zabieg polecany jest np. przed wielkim wyjściem. Już po jednym seansie skóra staje się gładsza oraz bardziej promienna. Cera znacznie lepiej chłonie składniki aktywne zawarte w kosmetykach. Taki efekt utrzymuje się 3-4 dni. Polecany jest jeden zabieg miesięcznie. Cena: 210 zł, www.yeshe.pl.