• Informacje na temat:

  metody na łysienie u kobiet

Artykuły na temat: metody na łysienie u kobiet
 • Cała prawda o łysieniu – fakty i mity

  ..., główną przyczyną łysienia u kobiet jest łysienie androgenowe o podłożu genetycznym.  Najczęściej występuje ono między 20. a 40. r. ż.   - W łysieniu typu męskiego u kobiet włosy mogą się przerzedzać(...)1. Gen "łysienia" dziedziczymy ze strony matki. MIT. To prawda, że za najczęstsza przyczyna utraty włosów - łysienie androgenowe, które dotyczy ponad 95 proc. przypadków utraty włosów u mężczyzn...

 • Powiedz stop łysieniu

  Łysienie i nadmierne wypadanie włosów to poważny problem, który ingeruje nie tylko w wygląd, ale i mocno odbija się na poczuciu własnej wartości i samoocenie. Dawniej dolegliwość ta dotyczyła głównie mężczyzn, dziś z łysieniem zmaga się także wiele kobiet. Co jest powodem nadmiernego wypadania włosów i czy można ten proces powstrzymać?

 • Jak menopauza wpływa na stan włosów?

  Łysienie zwykło się uważać za męski problem. Niesłusznie, bo na pewnym etapie życia dotyka on również kobiety. Mowa o tzw. łysieniu menopauzalnym, na które cierpi ponad 60 proc. pań w okresie klimakterium.

 • Top 3 wśród zabiegów medycyny estetycznej

  Możemy się upiększyć na różne sposoby. Medycyna estetyczna oferuje nam coraz nowsze rozwiązania problemów związanych z defektami urody. W które zabiegi warto inwestować? I przede wszystkim - które naprawdę działają? Prezentujemy trzy sprawdzone metody na rozstępy, łysienie i starzenie się skóry.

 • Najlepsze metody na gęste włosy

  Dla wielu ludzi utrata lub przerzedzenie włosów to bardzo poważny problem psychologiczny. Większość mężczyzn ze strachem obserwuje rzednące owłosienie głowy, uznając ten proces za pierwszą oznakę nadciągającej starości. W przypadku kobiet jest jeszcze gorzej - brak włosów to prawdziwy dramat.

 • Kobiety też łysieją po męsku! Jak uratować i z powrotem zagęścić włosy?

  Jeśli myślisz, że łysienie to domena naszpikowanych testosteronem facetów, to jesteś w błędzie. Dolegliwość ta dotyczy ok. 20 proc. dorosłych kobiet. Jak uniknąć utraty naszego kobiecego atutu oraz na powrót odzyskać burzę loków?

 • 5 zmian na ciele, których wstydzą się mężczyźni

  Nadmierna potliwość, zmiany w okolicach intymnych, łysienie, trądzik, wrastające włoski – mężczyźni niechętnie chcą rozmawiać o tych przypadłościach. Niestety, zignorowane mogą postępować. Jak poradzić sobie z problemami, które dla wielu mężczyzn są krępujące?

 • Rozważasz przeszczep włosów? Oto 5 rzeczy, o których warto wiedzieć przed

  .... Efekt? Redukcja nieestetycznych, podłużnych blizn, które dotąd odstraszały wielu łysiejących przed zabiegiem. - Atutem metody FUE, w tym transplantacji przy użyciu robota Artas System, są(...) włosów w 20-30. roku życia lub na skutek sytuacji losowej, na którą nie mamy wpływu. Według badań aż 75% ze wszystkich mężczyzn, których dotyczy łysienie, odczuwa spadek pewności siebie, szczególnie...

 • Koniec z doczepami! Poznaj najlepsze sposoby na zagęszczenie włosów

  Cienkie, rzadkie włosy to koszmar wielu z nas. Według badań Harvard Medical School aż 2/3 kobiet ma problem z przerzedzonymi włosami. Jeśli za duży przedziałek na głowie rujnuje ci fryzurę, a wizja noszenia treski wydaje się mało ekscytująca, skorzystaj z alternatywnych rozwiązań. Oto, co możesz zrobić, by trwale zagęścić włosy.

 • ...? Wskazaniem może być wypadanie włosów, spowodowane procesem chorobowym lub bez ustalonej wcześniej przyczyny. Wykonanie trichogramu zaleca się w każdym przypadku łysienia u kobiet. Natomiast u mężczyzn...

Wideo na temat: metody na łysienie u kobiet
 • Zastrzyki z krwi sposobem na łysienie?

  Problem łysienia dotyczy nie tylko mężczyzn, ale także kobiet, choć oczywiście u pań występuje znacznie rzadziej. - Bardzo często powód z którego nie zdajemy sobie sprawy, to wpływ promieniowania słonecznego lub choroby z wysoką gorączką - wyjaśniła Izabela Tilszer, specjalista medycyny estetycznej. Ekspertka opowiedziała również o najnowszych metodach leczenia łysienia.