• Informacje na temat:

  maska pell of

Artykuły na temat: maska pell of
 • Mężczyźni - nieśmiała płeć...

  Pewny siebie, przebojowy, zdecydowany - taki w potocznym przekonaniu powinien być mężczyzna. Nieśmiałość jest zdecydowanie niemęska. Tymczasem nieśmiałych panów nie brakuje. Szczególnie skrępowani czują się oni w towarzystwie kobiet. Trudno zapanować im nad rumieńcami, drżącym głosem czy poceniem się rąk. Myśl o sam na sam z kobietą przyprawia ich o ból głowy. I jak tu ją uwodzić, zdobywać, skoro nie można z siebie wydusić ani słowa, a wzrok wciąż wbity jest w podłogę.

 • Moja płeć przeciwna

  Czasem z kobiety wychodzi waleczny ryzykant, z mężczyzny - miękka romantyczka. Ona bierze się do remontu, on przed snem czyta romans.

 • Alpha-H Beauty Sleep Power Peel

  Pell.pl prezentuje maseczkę na noc z kwasem glikolowym i retinolem - Alpha-H Beauty Sleep Power Peel 50ml.

 • OSKIA: słynna londyńska eko-marka już w Polsce!

  Za pośrednictwem sklepu PELL.PL na polski rynek wkracza kolejna uznana już na świecie marka słynąca z wyłącznie naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych i przeciwstarzeniowych.

 • Jesteś taka piękna!

  Wiele badań pokazuje, że tym, co czyni kobiety w oczach mężczyzn naprawdę atrakcyjnymi, jest pewność siebie. To ta właśnie cecha nie pozwala panom przejść obok przedstawicielek płci pięknej obojętnie.

 • Odmłodzona we śnie – nowość od Alpha-h!

  Spać i być coraz młodszą? Tak! Na polskim rynku pojawił się właśnie unikalny produkt o niezwykle skutecznym, podwójnym działaniu – złuszczającym i przeciwstarzeniowym. Pell.pl prezentuje prawdziwą innowację w nocnej regeneracji skóry: ALPHA-H Beauty Sleep Power Peel 50ml - maseczka na noc z kwasem glikolowym i retinolem.

 • Naprawa i nawilżenie skóry wokół oczu: hit od Grown Alchemist!

  Dostępny w PELL.PL wyjątkowy balsam GROWN ALCHEMIST Hydra Repair Eye Balm 15ml to jeden z najnowszych na polskim rynku naprawczych kosmetyków przeciwstarzeniowych do pielęgnacji skóry wokół oczu. Intensywnie nawilżająca formuła tego delikatnego balsamu czyni go rewelacyjną propozycją na „naprawę” zarówno po działaniu niskich temperatur zimą, jak i mocnego słońca latem.

 • Głośno i wściekle. Teoria King Konga

  Rewelacyjny esej dla tych, którzy nie boją się wyjścia poza stereotypy. Virgine Despentes w "Teorii King Konga" brawurowo rozprawia się z dotyczącymi płci i seksualności kliszami, od lat powielanymi przez media, publicystów i polityków.

 • Dr Bragi: rewolucja w pielęgnacji skóry

  Moisturiser 15ml - super nawilżający krem /serum/maska na noc NOWOŚĆ, 199zł/Pell.pl.   (...)Niezwykłe odkrycia na gruncie dermatologii zainspirowały go do stworzenia wyjątkowo skutecznej linii kosmetyków Dr Bragi. W sklepie Pell.pl dostępne są już dwie nowości tej rewolucyjnej w pielęgnacji...

 • Magiczny żel odmładzający od Rodial!

  Sklep PELL.PL prezentuje niezwykłą kurację przeciwstarzeniową w postaci kosmetyku RODIAL Stem Cell Magic Gel 50ml - magiczny kremożel 10 w 1 (299zł). Kremożel RODIAL Stem Cell Magic Gel 50ml jest(...) skuteczny krem do codziennej pielęgnacji, jak i dogłębnie nawilżająco-regenerująca maska na noc. RODIAL Stem Cell Magic Gel 50ml to produkt o dziesięciu różnych zastosowaniach: orzeźwia i odżywia...