• Informacje na temat:

  maseczka z żółtka efekty

Artykuły na temat: maseczka z żółtka efekty
 • ...z kasztanowca. Maseczka z tymi składnikami wzmocni naczynia krwionośne i zapobiegnie ich pękaniu. Niszczący stres Długotrwałe napięcie, życie w stresie może przyczyniać się do powstawania głębokich(...) na noc i na dzień. Wykorzystajmy ją również do przygotowania domowej maseczki przeciwzmarszczkowej. Wygładzająco na skórę działa mieszanka sporządzona z żółtka jaja, łyżeczki oliwy z oliwek lub olejku...

 • Maseczki dodające energii

  Najlepiej działają te kosmetyki, w których substancje czynne wzajemnie wspierają swoje działanie. Warto więc łączyć kilka składników. Dobre efekty osiągniesz, wykorzystując marchewkę, jogurt oraz olej.

 • Maseczki - esencja pięknej cery

  .... Gdy maseczka jest za gęsta, wymieszajmy ją z łyżeczką jogurtu lub oleju z pestek winogron. Cienie pod oczami i obrzmienia powiek zlikwidują kompresy nasączone sokiem z utartego ziemniaka. Usuwanie(...) sporządzona z żółtka jaja, łyżeczki oliwy z oliwek lub olejku arganowego, łyżki płynnego miodu oraz witaminy C (5 kropli lub 1/2 łyżeczki proszku). Modelowanie w gabinecie Zmarszczek i bruzd na dłużej...

 • Zrób sobie maseczkę

  ...: rozmiękczające (żółtko, mleko, oleje roślinne, soki warzywne, zioła), wzmacniająco-wybielające (kaolin, kwas cytrynowy, sok ogórkowy), odżywcze (miód, świeże owoce i warzywa, drożdże, żółtka jaj, twaróg(...) twarogu i nanosimy na twarz na 20 minut. Cera zmęczona i blada Likwidująca widoczne efekty zmęczenia - ziemniaka gotujemy, rozgniatamy i mieszamy z łyżką mleka. Nakładamy na 15 minut, dodatkowo...

 • Szyja zdradza nasz wiek bardziej niż dłonie

  Wiotczenie skóry szyi jest efektem m.in. utraty wody. Spróbujmy ją więc zatrzymać. Pomogą nam w tym witaminy A, C i E oraz kwasy owocowe AHA. Raz w tygodniu nałóżmy na 15 minut na szyję i dekolt odżywczą maseczkę z dojrzałego banana, słodkiej śmietanki, żółtka i łyżeczki soku z cytryny. Następnie owińmy szyję folią spożywczą.

 • Tanie, domowe, naturalne kuracje wzmacniające włosy

  Nie trzeba wcale wydawać fortuny, żeby mieć piękną i zdrową czuprynę. Naturalne sposoby mogą również dać bardzo dobre efekty. Anna Kołomycew, autorka bloga www.anwen.pl radzi, które z nich warto wypróbować.

 • Tanie domowe kuracje wzmacniające włosy

  Nie trzeba wcale wydawać fortuny, żeby mieć piękną i zdrową czuprynę. Naturalne sposoby mogą również dać bardzo dobre efekty. Anna Kołomycew, autorka bloga www.anwen.pl radzi, które z nich warto wypróbować.

 • Wiotczenie skóry szyi jest efektem m.in. utraty wody. Spróbujmy ją więc zatrzymać. Pomogą nam w tym witaminy A, C i E oraz kwasy owocowe AHA. Raz w tygodniu nałóżmy na 15 minut na szyję i dekolt odżywczą maseczkę z dojrzałego banana, słodkiej śmietanki, żółtka i łyżeczki soku z cytryny. Następnie owińmy szyję folią spożywczą.

 • Warto korzystać z sezonu na świeże warzywa i owoce! Przygotowane z nich naturalne kosmetyki potrafią zdziałać cuda, a efekty domowych kuracji są natychmiastowe i zachwycające.

 • Naturalne hity dla urody

  Warto korzystać z sezonu na świeże warzywa i owoce! Przygotowane z nich naturalne kosmetyki potrafią zdziałać cuda a efekty domowych kuracji są natychmiastowe i zachwycające.