• Informacje na temat:

  maseczka na suche łamiące włosy

Artykuły na temat: maseczka na suche łamiące włosy
 • Nareszcie zadbane i piękne włosy!

  Każda kobieta chce mieć piękne i zdrowo wyglądające włosy. Aby o nie skutecznie dbać specjaliści Oriflame opracowali nową serię HairX przeznaczoną do różnych rodzajów włosów.

 • Wykorzystaj jesienne dary natury i zrób doskonałe kosmetyki. Z pewnością świetnie podziałają na skórę i włosy, a nie uszczuplą Twojego portfela.

 • Spiżarnia urody

  Wykorzystaj jesienne dary natury i zrób doskonałe kosmetyki. Z pewnością świetnie podziałają na skórę i włosy, a nie uszczuplą twojego portfela.

 • ...: nawilżają i uelastyczniają włosy; nadają im piękny połysk; wzmacniają cienkie, łamiące się pasma; ułatwiają ich rozczesywanie. Lawendowa płukanka: Łyżkę octu jabłkowego zmieszaj z 5 kroplami olejku(...) migdałowego, 10 kropli olejku różanego i domowe masło do ciała gotowe! Migdałowy krem na suche łokcie: Podgrzej łyżkę olejku migdałowego. Tłustą miksturę wmasuj w łokcie. Po 5 min. wytrzyj ręcznikiem...

 • Tłuszcze roślinne dobre dla urody

  .... Jak działają: nawilżają i uelastyczniają włosy; nadają im piękny połysk; wzmacniają cienkie, łamiące się pasma; ułatwiają ich rozczesywanie. Lawendowa płukanka: Łyżkę octu jabłkowego zmieszaj(...) i domowe masło do ciała gotowe! Migdałowy krem na suche łokcie: Podgrzej łyżkę olejku migdałowego. Tłustą miksturę wmasuj w łokcie. Po 5 min. wytrzyj ręcznikiem. Następnie posmaruj skórę mieszanką soku...