• Informacje na temat:

  malowanie oczu kocie oko

Artykuły na temat: malowanie oczu kocie oko
 • Graficzna kreska - kocie oko w nowej odsłonie

  .... Makijażyści proponują kreskę rysującą się wzdłuż linii rzęs oraz nad załamaniem powieki. To ciekawa odsłona kociego oka. "Pamiętajmy, że graficzny makijaż oka, graficzna kreska, zawsze powinna być...

 • Kocie spojrzenie

  Jak dobrać tusz do rzęs? Jakie techniki malowania stosować, aby efekt był zadowalający? Okazuje się, że wpływ na to mają: rodzaj tuszu i kształt szczoteczki.

 • Na oku malowane

  Eyeliner to niezwykły ołówek. Dzięki niemu spojrzenie staje się tajemnicze, rzęsy gęste, a oczy nabierają kuszącego "kociego" kształtu.

 • Oczy idealnie umalowane

  To one najbardziej przyciągają uwagę w całym makijażu. Tymczasem, w przypadku większości z nas, wygląd oczu wymaga drobnej korekty. Jak je malować, w zależności od problemu, podpowiada Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny perfumerii Sephora.

 • Makijaż: monochromatyczny i czarne oko

  Nowa wersja makijażu typu smoky. Tym razem ciemnym cieniem malujemy „kocie oko”. Awangardowy, jednak nie szokujący, jest jak zdjęcie w sepii. Choć to makijaż dość intensywny, wygląda lekko. Sekret? Dominacja dwóch kolorów: cielistego beżu i ciepłego brązu. Takimi odcieniami można doskonale modelować kształt twarzy.

 • To one najbardziej przyciągają uwagę w całym makijażu. Tymczasem, w przypadku większości z nas, wygląd oczu wymaga drobnej korekty. Jak je malować, w zależności od problemu, podpowiada Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny perfumerii Sephora.

 • ...oczu korektorem, a zewnętrzne górnej powieki odrobinę przyciemnij. Chciałabyś wyglądać jak Kate Hudson? Obrysuj oczy kredką, wychodząc z kreską za zewnętrzny ką- cik oka i wyciągając ją w stronę skroni(...) złamanej bieli, beżu, szarości czy błękitu. Obrysuj nim oko, tak jak Jessica Biel, a dla lepszego efektu zaznacz zagłębienie powieki cieniem ton ciemniejszym. Możesz też, jak Scarlett Johansson, zrobić...

 • ...: wyrazisty Oczy: Dozwolony jest połysk, brokat i sztuczne rzęsy. Ponieważ pokazujesz się w nim w sztucznym świetle, wybieraj kolory nasycone, np. fiolety. Sprawdza się „kocie” oko (kreska wyciągnięta w szpic). Rzęsy są wytuszowane. Usta: Powinny być widoczne, ale nie mogą być konkurencją dla mocno pomalowanych oczu. Jeżeli jednak wybierasz łagodny smoky eyes, usta mogą być jaskrawo czerwone...

 • Jak się malować?

  ...pokazujesz się w nim w sztucznym świetle, wybieraj kolory nasycone, np. fiolety. Sprawdza się "kocie" oko (kreska wyciągnięta w szpic). Rzęsy są wytuszowane. Usta: Powinny być widoczne, ale nie mogą być konkurencją dla mocno pomalowanych oczu. Jeżeli jednak wybierasz łagodny smoky eyes, usta mogą być jaskrawo czerwone i błyszczące. Kolor utrwalisz, przykładając do ust kostkę lodu.

 • W jesiennym makijażu najważniejsze są oczy!

  ...linię, unosząc ją przy zewnętrznych kącikach. 2. „Kocią” końcówkę pozostaw czarną, resztę pokoloruj na zielono. 3. Na środku powieki i w wewnętrznych kącikach oczu dodaj złoty cień. Brąz cenniejszy(...) kredką lub eyelinerem dwie: grubszą na górnej i cienką na dolnej powiece. Masz zmarszczki mimiczne wokół oczu? Namaluj tylko górną linię, ale za to niech będzie niebieska, bordowa, fioletowa. Rysuj od...