• Informacje na temat:

  makijaż permanentny ust

Artykuły na temat: makijaż permanentny ust
 • Aby zrobiony w gabinecie trwały makijaż był ozdobą, przed jego wykonaniem warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. 1. Makijaż permanentny musi być wykonywany...

 • Naturalny makijaż permanentny

  ...​Aby zrobiony w gabinecie trwały makijaż był ozdobą, przed jego wykonaniem warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Oto porady Aleksandry Nowak, linergistki Biotek.

 • Makijaż permanentny - nie tylko dla kobiet i nie tylko dla urody

  Makijaż permanentny nie tylko upiększa, ma także zastosowanie w medycynie. Pomaga redukować widoczność blizn czy pomaga ukryć łysienie plackowate. O tajnikach makijażu skierowanego również do mężczyzn mówi ekspertka branży beauty, Żaneta Stanisławska.

 • Marzę o makijażu permanentnym oczu i ust. Jaki jest koszt? Jak długo się utrzymuje? - chce wiedzieć Agata Skiba (33 l.), Łabędziów.

 • Mam makijaż permanentny na ustach. Słyszałam, że nie powinnam chodzić do solarium ani opalać się na słońcu, bo kolor zblaknie. Wkrótce wybieram się w góry na narty. Słońce dość mocno tam grzeje. Co mam robić, żeby ochronić kolor ust? Justyna z Pyrzyc...

 • Makijaż permanentny: Piękna od samego rana

  Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla pań, które zawsze chcą ładnie wyglądać. Najlepiej zrobić go zimą, gdyż przez 2 tygodnie po zabiegu nie powinnyśmy wystawiać skóry na mocne słońce(...), kontur ust 500 zł (w zależności od gabinetu). Efekt utrzymuje się do 2 lat. Po tym czasie makijaż blednie. eł...

 • Makijaż na lata

  A gdyby tak, niczym bohaterki romantycznych filmów, budzić się rano z nieskazitelnym makijażem? A w kinie nie martwić się, że łza wzruszenia spłynie razem z tuszem. Marzenia? Owszem, ale do spełnienia. Pomoże makijaż permanentny, manikiur hybrydowy, doklejenie sztucznych rzęs. Pomysły warte rozważenia, zwłaszcza że zbliża się świąteczna pora, w której czasu mamy zawsze za mało. A one pozwalają go...

 • Makijaż permanentny

  ...​Każda z nas marzy o tym, żeby budzić się naturalnie piękną. Nie każdą z nas jednak natura obdarowała idealnymi brwiami, malinowymi ustami czy gęstymi rzęsami. Jednak to nie znaczy, że taki efekt jest nieosiągalny.

 • Zapłaciła 2000 dolarów za makijaż permanentny. Efekt tragiczny!

  Stephanie Lange, która prowadzi popularny urodowy kanał na Youtube, postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami z permanentnym makijażem. To prawdziwy horror!

 • ...henną w kolorze brązowym. Pod żadnym pozorem nie wolno malować ich na czarno. 2. Makijaż permanentny: zazwyczaj jest mocno widoczny i nie wygląda naturalnie. Wyjątkiem jest malowanie brwi tzw. metodą(...) Wiosną i latem wskazany jest subtelny makijaż. Dlatego jeśli do tej pory malowałaś się dość mocno, to doskonały moment, by zmienić...

Dyskusje na temat: makijaż permanentny ust
 • Re: Makijaż permanentny oka

  Makijaż permanentny umożliwia skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Służy również do korekty brwi i linii oczu. Utrzymuje się na skórze około 3 lat.

 • Re: Naturalny makijaż permanentny

  Makijaz permanentny jest super. Dobrze wykonany- podkresla tylko oczy i brwi bardzo naturalnie. Nawet rano lub po wyjściu z basenu wyglada sie dobrze. Co do bólu -ust nie robiłam, ale mozna sobie zafundować znieczulenie stomatologiczne. Oczy do zniesienia, kreski robi sie błyskawicznie, brwi dlużej, ale mozna dołozyc znieczulenie w trakcie. Jak co rok robi sie delikatna korektę, nie ma z tym

 • Re: Makijaż permanentny - polecacie, czy odradzacie?

  Makijaż permanentny to dobra alternatywa dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Służy również do korekty brwi i linii oczu. Utrzymuje się na skórze około 3 lat. Powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy i podkreślać urodę.

 • Re: Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu

  hehe, bez makijażu :) Rozumiem, że rzęsy posklejały się przez czarną ropę, wypływającą z oka? Do tego - makijaż permanentny - kreska na oczach, zabarwienie ust i wypełnienie ust poziom olbrzym glonojad plus do tego rozmycie twarzy w oprogramowaniu aparatu, bądź już po zrobieniu zdjęcia.

 • Re: Makijaż pernamentny - Wasze zdanie

  Makijaż permanentny to dobra alternatywa dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Służy również do korekty brwi i linii oczu. Utrzymuje się na skórze około 3 lat. Powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy i podkreślać urodę.

 • Re: Makijaż permanentny

  Ja poddałam się makijażowi ust kontur i wypełnienie rok temu i jestem bardzo zadowolona, ból jest zależny od osoby, jednych bardziej boli innych mniej ale w dobrym zakładzie u zaufanej poleconej kosmetyczki warto, miałam małe nierówne usta a teraz mam powiększone, wyraziste ale naturalne i wyrównane, jesli ktoś ma wskazania i chce poprawić urodę to warto dla samej siebie i lepszego samopoczucia :)

 • Re: Makijaż permanentny oka

  Makijaż bez wpadki to jest to :) Mogę gorąco polecić. Mega wygoda. Nie wyobrażam sobie życia bez moich ust i brwi, które mam wykonane makijażem permanentnym. A i szczególnie polecam panią Aleksandrę Górecką - która wykonywała mi makijaż.

 • Re: makijaż permanentny...

  Agniecha.. oż Ty.. muszę pisać drugi raz bo nie skopiowałam.. ;( Olka.. ja tam ostatnio myślałam o podkreśleniu konturu ust.. już obczajałam co i gdzie i za ile.. i jak się zdecyduję, to napiszę :) .. teraz jednak chętnie poczytam, jeżeli któraś się przyzna :) oj... na usta to ja się nie zdecyduję....

 • Re: Makijaż permanentny oka

  Makijaż bez wpadki to jest to :) Mogę gorąco polecić. Mega wygoda. Nie wyobrażam sobie życia bez moich ust i brwi, które mam wykonane makijażem permanentnym. A i szczególnie polecam panią Aleksandrę Górecką - która wykonywała mi makijaż. Ja mam kreski na powiekach. Wiecie jak fajnie jest, kiedy nie trzeba walczyć z eyelinerem? Super ;p Robiłam je w Koszalinie u Pani Aleksandry Góreckiej i tak

 • Re: makijaż permanentny...

  a już mnie oskarża, już ;) Agniecha.. oż Ty.. muszę pisać drugi raz bo nie skopiowałam.. ;(Olka.. ja tam ostatnio myślałam o podkreśleniu konturu ust.. już obczajałam co i gdzie i za ile.. i jak się zdecyduję, to napiszę :).. teraz jednak chętnie poczytam, jeżeli któraś się przyzna :) ale za to dodali podwójnie.. mam chody, co nie..