• Informacje na temat:

  laserem można pozbyć się tłuszczu

Artykuły na temat: laserem można pozbyć się tłuszczu
 • ...substancji odżywczych. Jestem szczupła, ale mam fałdki na brzuchu. Jak się ich pozbyć? Jednym z najskuteczniejszych zabiegów jest kriolipoliza. Fałdy tłuszczu poddaje się działaniu niskiej temperatury(...) i naczyń krwionośnych. W czasie jednej kriolipolizy możesz się pozbyć od 25 do 45% niechcianej tkanki tłuszczowej. Pierwsze efekty pojawią się po 2-3 tygodniach. Jeśli rezultat nie będzie w stu...

 • Z roku na rok wydajemy coraz więcej na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Najchętniej powiększamy sobie piersi i odsysamy tkankę tłuszczową. o to, Co powinniśmy wiedzieć, zanim zdecydujemy się na poprawianie urody, pytamy chirurga plastycznego, dr Elżbietę Radzikowską...

 • Skóra bez zmarszczek

  ...​Spośród widocznych oznak starzenia to zmarszczki najbardziej nam przeszkadzają. Przedstawiamy skuteczne kosmetyki i zabiegi, dzięki którym łatwo się ich pozbędziesz.

 • Czy można mieć piękne ciało po czterdziestce? Tak! Szczupła sylwetka i jędrna skóra nie są zarezerwowane dla dwudziestolatek. Dobrze wybrane zabiegi pomogą to osiągnąć – każdy z nich sprawi, że ubędzie nam kilka centymetrów, a dodatkowo poprawi jędrność ciała. Tekst - Małgorzata Święczkowska. Konsultacja - Joanna Zys.

 • Modelowanie ciała

  Przedstawiamy najnowsze zabiegi, dzięki którym można schudnąć, ale także ujędrnić skórę, podnieść biust oraz pozbyć się rozstępów.

 • Dbaj o plecy

  Przez większą część roku nie przyglądasz się im, bo zakrywa je ubranie. Wydaje ci się, że z natury powinny być gładkie i ładne, ale nie zawsze takie są. Co zrobić, by mieć piękne plecy? Pielęgnować je. A gdy pojawi się na nich trądzik czy nietypowe znamię, iść do dermatologa.

 • Co robić, by mieć piękną skórę na plecach

  Przez większą część roku nie przyglądasz się im, bo zakrywa je ubranie. Wydaje ci się, że z natury powinny być gładkie i ładne, ale nie zawsze takie są. Co zrobić, by mieć piękne plecy? Pielęgnować je. A gdy pojawi się na nich trądzik czy nietypowe znamię, iść do dermatologa.

 • Przygotuj ciało do mini i bikini

  Już niedługo lato, a wraz z nim upragnione wakacje. Dla wielu z nas jest to okazja do zasłużonego odpoczynku, są jednak osoby, dla których lato stanowi prawdziwe wyzwanie. Brzuszek po ciąży, nadmiar ciała tu i ówdzie, cellulit na udach, rozszerzone naczynka... Jak się pozbyć tych niedoskonałości? Przygotowanie ciała do mini i bikini to naprawdę ciężka praca.

 • ...(ostrzykiwanie). Mniejsze można usunąć laserem albo falami radiowymi. Laser uwrażliwia skórę na słońce, fale radiowe – nie. Ale ślady po każdym z zabiegów (zaczerwienienie i zasinienie) utrzymują się(...). Skórę trzeba ujędrnić (tak samo jak szorstką). Nie należy rezygnować z umiarkowanego, ale regularnego wysiłku: 30 minut spaceru dziennie to minimum. ● U lekarza. By pozbyć się „poduszeczek” tłuszczowych...

 • Jak zaplanować kolejność zabiegów estetycznych?

  Coraz częściej decydujemy się na zabiegi medycyny estetycznej. Widząc ich pozytywne efekty, zaczynamy myśleć o kolejnych... Strategię działań trzeba jednak opracować razem ze specjalistą...