• Informacje na temat:

  ładne fryzury z kucyka

Artykuły na temat: ładne fryzury z kucyka
 • Zaokrągloną ładnie górę fryzury uzyskamy, zbierając włosy z góry głowy, tapirując je lekko od spodu i wkładając pod nie specjalny wypełniacz z rzepem (np. Avon, ok. 7 zł). Natomiast zwykły kucyk nie ma szans utrzymać się wysoko przez cały dzień. Sztuczka polega na tym, żeby zrobić najpierw na wybranej wysokości kucyk tylko z włosów zebranych z góry głowy (od skroni, do...

 • Fryzury na każdą okazję

  Za moment ważne wyjście, stoisz przed lustrem i masz ochotę uciec z krzykiem, bo z twoich włosów nie da się zrobić odpowiedniej do okazji fryzury? Chyba każda kobieta przynajmniej raz w życiu przerabiała na własnej skórze ten koszmar. Nie pozwól, byś musiała przeżywać go kolejny raz i poznaj fryzury na każdą okazję, które zrobisz z włosów prawie każdej długości.

 • Fryzury: Ciąć czy nie ciąć?

  OBCIĄĆ jeśli: - Lubisz i umiesz układać różne fryzury oraz gdy codziennie masz na to czas. Bo krótkie włosy trzeba stylizować, inaczej sprawiają wrażenie zaniedbanych. - Często farbujesz włosy(...) fryzjera przystrzyc włosy, żeby uczesanie nie straciło ładnej linii. - Twoje włosy są niezbyt gęste, osłabione, zniszczone, rozdwajają się i łamią. Krótkie łatwiej zregenerować. ZAPUSZCZAĆ jeśli...

 • Podczas świątecznych spotkań z rodziną i znajomymi każda z nas pragnie zachwycać pięknie ułożonymi włosami. Oto nasze pomysły!

 • Jak dobrać właściwą fryzurę

  ...cięcie, jak i rodzaj fryzury podkreślały, że włosy nie były zbyt gęste. Nowa fryzura: Wszystkie pasma zostały zdecydowanie wycieniowane i skrócone, a postrzępioną grzywkę zaczesano na bok...

 • ...włosy w koński ogon. Kilka wydzielonych wąskich pasm możesz nakręcić lokówką. Przy gumce wepnij kolorowe pasemka. Najlepiej, by były długości kucyka. 2. Z końskiego ogona po kolei wydzielaj wąskie(...) z szeroko rozstawionymi zębami, rozczesz wierzchnią warstwę fryzury.

 • 15 najmodniejszych fryzur

  ..."uciekające" pasemk. Na dwa Za przykładem Amandy Seyfried (28) zaskocz wszystkich oryginalnym warkoczem. Zacznij od zrobienia kucyka na wysokości potylicy. Podziel go na dwa pasma, każde(...) gładkie upięcie. Julia Kuczyńska (26) połączyła te dwie fryzury. Aby odtworzyć jej look, zrób przedziałek z boku i zaczesz mniejszą część włosów do tyłu. Podepnij je na karku. Zbierz wszystkie włosy...

 • W tym roku podczas świąt zabłyśnij efektownym uczesaniem! Jak szybko i modnie ułożyć włosy, podpowiada nasz ekspert, Kasia Poniatowska-Miłek z salonów fryzjerskich MilekDesign.

 • Przegląd świątecznych fryzur

  Święta są świetną okazją do zmiany fryzury. Wystarczy delikatna zmiana uczesania i zastosowanie odpowiednich kosmetyków, aby twoja fryzura przybrała świątecznego, a nawet magicznego wyglądu.

 • W tym sezonie na topie są tapirowane koki i subtelne upięcia. Fryzury z falami – gładkie i lekko potargane. Ich zaletą jest to, że są twarzowe i niezwykle eleganckie. Sprawdzą się podczas grudniowych imprez. A uczeszesz się tak w kwadrans.