• Informacje na temat:

  ładna dziewczyna nie dla przyjaciela

Artykuły na temat: ładna dziewczyna nie dla przyjaciela
 • Dziewczyna z zasadami

  Doda, jakiej nie znacie! SHOW dotarło do jej przyjaciół z dzieciństwa, chłopaków i wychowawczyni. Co opowiedzieli?

 • Najlepszy przyjaciel kobiety

  Tak sobie myślę o swoich przyjaciołach. Trochę ich jest. Przepadam za nimi. Są świetnymi kompanami do dobrej zabawy. Ale kiedy mam zły humor, nie chcę im psuć nastroju. Wtedy zwracam się o pomoc do mojej najlepszej przyjaciółki "na złe" - karty kredytowej.

 • Mamo, odkąd biegasz, nie krzyczysz!

  Przeszła ciężką kontuzję kręgosłupa, po której nikt nie wierzył, że może jeszcze wrócić do formy. Dziś biega maratony, chodzi po górach i dzieli się swoją pasją z innymi. Małgorzata Majewska, autorka książki "Przepis na bieganie" wie jak zacząć od nowa.

 • Andrzej Zieliński: Gram, ale nie tańczę

  Nie jest z tych, co „od dziecka chcieli grać”. Andrzej Zieliński na scenę trafił z braku pomysłów. W dodatku był wycofany, wyjście na środek sali, powiedzenie tekstu przed kolegami to był koszmar. A taniec? „Uśmiercił” pół rodziny, żeby usprawiedliwiać nieobecność na zajęciach. Potem zdarzało się grać do pustej widowni. Aktorska precyzja przyszła po drodze. Można to sprawdzić w filmie Juliusza...

 • Kamila Szczawińska: Wszystko jest dla ludzi, nawet fast foody

  Kamila Szczawińska próbuje przełamać stereotyp, że modelki nie jedzą. Choć w jej kuchni królują warzywa i owoce, zdarza jej się skusić nawet fast fooda. "Wszystko jest dla ludzi" - przekonuje PAP Life Szczawińska i zachęca do wspólnego gotowania z dziećmi.

 • Rafał Maślak: Nie ma rzeczy niemożliwych!

  Specjalnie dla EksMagazynu wcielił się rolę dzielnego i bardzo zmysłowego gladiatora. Waleczny jest również w spełnianiu swoich życiowych celów. O show-biznesie, roli pięknego chłopca i osobistej przemianie rozmawiamy z Rafałem Maślakiem, Misterem Polski, uczestnikiem międzynarodowego konkursu Mister International i najgorętszym nazwiskiem sezonu!

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Tylko nie babciu!

  Wiek to nie metryka, tylko stan umysłu - przekonuje dojrzałe kobiety pionierka fitnessu w Polsce. W szczerej rozmowie mówi też, dlaczego seks po 50. jest lepszy niż kiedykolwiek.

 • On nie jest dla mnie...

  Byłam taka szczęśliwa, kiedy Emilka, moja córka, zaczęła spotykać się z Piotrkiem. Widziałam, jak rozkwita, pięknieje, jak staje się radosna i pewna siebie.

 • Charlize Mystery: "Hejty są dla mnie reklamą"

  Karolina Gliniecka znana czytelnikom jako Charlize Mystery prowadzi bloga prawie siedem lat. Właśnie wydała swoją pierwszą książkę, przewodnik modowy "(Nie) mam się w co ubrać" i nie zamierza na tym poprzestać. Jak sama mówi - jeszcze nie czas na "blogową emeryturę"!

 • Zniknąłem, żeby ona mogła żyć. Dostałem w pysk od Ryśka i wtedy poczułem ulgę, zrozumiałem, zrozumiałem, że ona nie należy do mnie, przeszkodziłem tym...